• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати рукавички для кікбоксингу?

Сучасні рукавички виробляються зі штучної або натуральної шкіри, мають внутрішній наповнювач з гелю або абсорбуючій піни. Використання спеціальних технологій дає можливість створювати високий рівень захисту від травм і максимальний комфорт, перешкоджає появі неприємного запаху і утворення поту.

Існує кілька видів рукавичок:

 • бойові;
 • снарядні;
 • тренувальні.

Як вибрати рукавички для боксу та кікбоксингу:

Першим кроком при виборі рукавичок буде консультація з тренером, який підкаже, яким виробам, варто віддати перевагу.

Для людей, які займається кікбоксингом в тренажерному залі краще придбати боксерські рукавички з максимально щільним і товстим ущільнювачем, так як спортсмену потрібно наносити безліч ударів по мішках, тому слід захищати руки по максимуму.

Краще витратитися на якісну пару шкіряних рукавичок один раз, ніж замислюватися про придбання нової пари регулярно. Хоча варто відзначити, що для кікбоксингу нерідко застосовують вінілові рукавички.

Варто також брати до уваги вагу рукавички. Потрібно вибирати вага рукавичок, залежно від їх призначення. Боксерські рукавички бувають вагою від чотирьох до вісімнадцяти унцій. Вага обираних виробів повинен залежати безпосередньо від ваги спортсмена, який буде в них вести поєдинок. Важкі рукавички захищають руку, гасять силу удару. Варто зазначити що, для професійного рингу випускаються рукавички, які мають однакову вагу, що не залежить від розміру.

Що стосується розміру, то вони бувають різні. Найбільш поширені розміри: маленький, великий і середній. Вибираючи рукавички, слід пам'ятати, що виріб повинен щільно прилягати до руки, адже якщо зайвий простір буде всередині рукавички, то спортсмен може легко пошкодити собі руку. Варто взяти до відома, що в процесі тренувань рукавички будуть розтягуватися. Потрібно переконатися, що всередині є місце і для бинтів. Не можна купувати рукавички, приміряючи їх без бинтів.

Купуючи рукавички для бою, слід звертати увагу на те, які застібки мають рукавички. Є рукавички на липучках і шнурівці. Рукавички на шнурівці можна затягнути як зручно певній людині. Недолік таких рукавичок в тому, що такі рукавички самому дуже незручно вдягати. Рукавички з липучками легше одягати і знімати. На сьогоднішній день для тренувань набувають все частіше рукавички на липучках.

Варто віддавати перевагу рукавичок, у яких дуже загнутий великий палець. Така конструкція захистів палець від травм.

Види рукавичок:

 • Рукавички на шнурівці. Головною перевагою таких рукавичок стане їх міцна фіксація на руці. Подібні рукавички ви неодноразово бачили під час перегляду професійних боксерських поєдинків. На жаль, цей вид обмундирування має і суттєвий недолік, який полягає в неможливості одягнути боксерські рукавички самостійно. Найчастіше вони використовуються в елітних боксерських залах, де є кому допомогти їх зашнурувати або ж на змаганнях.

Найчастіше вони використовуються в елітних боксерських залах, де є кому допомогти їх зашнурувати або ж на змаганнях

 • Рукавички на липучці. Мабуть, цей вид рукавичок набув найбільшого поширення в усьому світі, з огляду на зручності одягання. На тренуваннях практично всі початківці боксери працюють в рукавичках на липучках. Але ці рукавички недовговічні, швидко зношуються.

Але ці рукавички недовговічні, швидко зношуються

 • Професійні рукавиці. Як ви вже, напевно, зрозуміли по їх назві, професійні боксерські рукавички надягають виключно боксери вищої категорії. Якщо спортсмен добився великих успіхів в боксі, він може собі дозволити замовити індивідуальні рукавички, грунтуючись на силі свого удару і техніці ведення бою. Професійні рукавиці фіксуються на руці лише за допомогою шнурівки.

 • Тренувальні рукавички. Боксери використовують тренувальні рукавички в спарингах і під час проведення боксерських змагань на аматорському рівні. Найчастіше початківці спортсмени працюють в таких рукавичках по мішках, внаслідок чого вони швидко зношуються, адже наповнювач тренувальних рукавичок не призначений для цього. Фіксуватися такі рукавички можуть як за допомогою шнурівки, так і липучками.

 • Снарядні рукавички. За своєю структурою боксерські рукавички снарядні простіші, ніж всі перераховані вище види. Наповнювач в цих рукавичках щільний, а зверху вони покриті якісним кожзамом або натуральною шкірою. У снарядних рукавичках на ринзі не виступають, їх призначення - винятково робота по мішках.

У снарядних рукавичках на ринзі не виступають, їх призначення - винятково робота по мішках

Незважаючи на різницю в стилях і техніці поняття «боксерська рукавичка» є спорідненим для всіх видів бойових мистецтв. Це необхідний елемент екіпіровки спортсмена, який надійно захищає як його самого, так і суперника в змаганнях від можливих серйозних травм. У той же час рукавички для класичного боксу конструктивно відрізняються від боксерських рукавичок для тих видів єдиноборств, де використовуються удари ногами. Останні мають посилений захист тильної сторони кисті і більш коротку, рухому і ударостійку (як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони) манжету. Тобто в рукавичках для тайського боксу та кікбоксингу ті частини, на які найчастіше можуть доводитися удари ногами і / або їх блокування максимально захищені. Рукавички для класичного боксу мають більш обтічну конструкцію і подовжену манжету для більш міцної фіксації на руці.

Новости