• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати підводний бокс

 1. Бокс або мішок?
 2. Пластик проти алюмінію
 3. глибина занурення
 4. Система управління
 5. Оптичні вікна (порти) для об'єктивів
 6. спалах

Фотозйомка під водою є однією з найцікавіших (і складних) для фотографа. Велику роль при підводному зйомці грає правильно вибране обладнання. Адже єдине, що відокремлює ваш фотоапарат від води - це кілька міліметрів з пластика або алюмінію.

Якщо ви збираєтеся зайнятися підводним плаванням, головне, що вам необхідно - це купити підводний бокс для вашої камери .

Існують певні критерії, які необхідно враховувати при покупці чохла для підводної зйомки.

Фотозйомка під водою є однією з найцікавіших (і складних) для фотографа

Підводний мішок для смартфона

Бокс або мішок?

Є два типи водонепроникних чохлів: бокс для підводної зйомки і водонепроникний мішок. Перший варіант дорожче, проте він не тільки набагато ефективніше захищає камеру від проникнення вологи, але і забезпечує кращу якість ваших фотографій, а також робить управління функціями вашого фотоапарата або смартфона набагато зручніше.

Перший варіант дорожче, проте він не тільки набагато ефективніше захищає камеру від проникнення вологи, але і забезпечує кращу якість ваших фотографій, а також робить управління функціями вашого фотоапарата або смартфона набагато зручніше

Мішок для підводної зйомки

Пластик проти алюмінію

Більшість підводних боксів для компактних цифрових фотокамер і смартфонів виконані з високоміцного пластику (полікарбонат). Він здатний витримувати падіння на тверду поверхню, не мутніє і при належному догляді може прослужити достатньо довго. Такі бокси можуть бути трохи громіздкими, але вони набагато дешевше, ніж алюмінієві, іноді на тисячі доларів. Корпуси з алюмінію, як правило, призначені для дзеркалок. Вони більш довговічні і витончені, ніж пластикові моделі.

глибина занурення

Може здатися, що цей показник не має ніякого значення. Однак, дуже важливо вибирати підводний бокс для вашої камери виходячи з тієї глибини, на якій ви плануєте знімати. Найкраще якщо ваш аквабокс буде розрахований на глибину трохи перевершує глибину занурення.

Тиск є основним фактором під водою і корпус для підводної зйомки повинен витримувати підвищений тиск.

Якщо ви будете використовувати підводний бокс нижче рекомендованої максимальної глибини це може привести до відмови в роботі елементів управління, розтріскування корпусу і протікання води. Але що ще гірше, ваш бокс може просто вибухнути (точніше схлопнуться). Тому, при купівлі підводного боксу, обов'язково звертайте увагу на показник глибини для підводних зйомок.

Тому, при купівлі підводного боксу, обов'язково звертайте увагу на показник глибини для підводних зйомок

океанські краси

Система управління

перед покупкою чохла для підводної фотографії на смартфон або фотоапарат необхідно переконатися, що елементи керування на корпусі аквабокс дозволяють вам зручно отримувати доступ до функцій, які ви використовуєте найчастіше. Наприклад, перевірте, чи можете ви включити і вимкнути на камері спалах? Змінити ISO? Відрегулювати ручні настройки експозиції? Чи знаходяться кнопки управління в межах досяжності, зберігаючи при цьому контроль над камерою? Якщо ви поринаєте в холодній воді і носите рукавички під водою, чи достатньо великими є елементи управління і відстоять вони один від одного так, щоб зручно було їх використовувати?

Якщо ви не можете перевірити корпус особисто, подивіться на сайті виробника і дізнайтеся про розташування елементів управління за допомогою схем і фотографій.

підводна зйомка

Оптичні вікна (порти) для об'єктивів

Оптичне вікно для об'єктива розташоване в передній частині підводного боксу. У більшості аквабокс для компактних цифрових фотоапаратів і смартфонів вікна вбудовані, тому вам не потрібно купувати їх додатково. Для деяких моделей є можливість придбати ще й широкоугольную коригувальну лінзу. Для більшості ж дзеркалок, оптичне вікно є необов'язковою частиною комплекту і купується окремо. Оптичні вікна можуть бути виготовлені зі скла (більш довговічні, але дорожче) або акрилу (схильні до появи подряпин, але менш дорогі). Плоскі оптичні вікна використовуються для макро- і середнього класу зйомок; купольні вікна необхідні для ширококутних об'єктивів.

Плоскі оптичні вікна використовуються для макро- і середнього класу зйомок; купольні вікна необхідні для ширококутних об'єктивів

Аквабокс для дзеркальної камери

спалах

Якщо ви збираєтеся використовувати під водою спалах на вашій камері, переконайтеся, що корпус аквабокс має розсіювач для зменшення відбиття світла від частинок у воді. Якщо ж ви плануєте використовувати зовнішній спалах, перевірте, чи є на вашому аквабокс відповідні з'єднання.

Ознайомтеся з нашим каталогом підводних боксів

Бокс або мішок?
Наприклад, перевірте, чи можете ви включити і вимкнути на камері спалах?
Змінити ISO?
Відрегулювати ручні настройки експозиції?
Чи знаходяться кнопки управління в межах досяжності, зберігаючи при цьому контроль над камерою?
Якщо ви поринаєте в холодній воді і носите рукавички під водою, чи достатньо великими є елементи управління і відстоять вони один від одного так, щоб зручно було їх використовувати?
Новости