• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Насос роторний бочковий ручної Pressol для масла - ціна, відгуки та фото

Насос оснащений роторним механізмом в чавунному корпусі, що приводиться в дію обертанням рукоятки. Сітка для і зливна труби виконані з оцинкованої сталі. Герметичність з'єднань досягається використанням гумових прокладок і різьбовій підмотки зі стрічки ФУМ.

Установка вироби на заливний отвір бочки виробляється за допомогою нарізного сполучення на 2 дюйма. Глибина опускаючи регулюється і може досягати 980 мм. Наконечник забірної труби має рельєфну форму для виключення присмоктування до дну ємності і вбудований фільтр грубого очищення. Це забезпечує можливість повного спорожнення бочки без захоплення донних відкладень. Надійність закріплення, швидка перестановка і мінімальні фізичні зусилля при перекачуванні роблять насос Pressol незамінним пристроєм для автономної роботи.

Вся продукція має необхідні сертифікати, паспорти і дозволу. Гарантія поширюється на весь термін, заявлений виробником. Післяпродажне обслуговування здійснюється в сервісних центрах наших партнерів і майстерень заводів виробників.

Хочете купити товар за спеціальною ціною? Вас цікавлять діючі акції та знижки? Помітили помилку в описі або з'явилися питання по товарах, представленим на нашому сайті https://www.Komplektacya.ru, прохання звертатися на контактний e-mail: Хочете купити товар за спеціальною ціною , За багатоканальним телефоном 8 (812) 380-12-34 або за допомогою онлайн консультанта, що знаходиться в правому нижньому кутку сторінки.

Хочете купити товар за спеціальною ціною?
Вас цікавлять діючі акції та знижки?
Новости