• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Блокування Android в Росії відбудеться і смартфони перестануть працювати.

Операційна система Android сьогодні - це найпопулярніше ПО для мобільних пристроїв.Якби раптом його не стало, то ніяких альтернатив просто немає, тільки iOS, однак вона може бути встановлена лише на гаджети Apple і ніякі більше.За створення, оновлення і доопрацювання «андроїда» завжди відповідала компанія Google, а вона має повністю американське походження.


Саме в США дана корпорація платить податки, а також звітує перед урядом за будь-які провини, і слід його вказівкам.У зв'язку з тим, що зараз США і Росія активно вводять один проти одного різного роду санкції, недалекий той день, коли американська влада перейдуть межу дозволеного, на багато років зіпсувавши життя майже всіх громадян РФ.Так, зараз в це складно повірити, проте досить згадати, як на початку квітня саме Сполучених Штатів «обрушили» економіку РФ на 10-15%, в результаті чого рубль впав в ціні.Також не слід забувати, що не так давно прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв запропонував відмовитися від всієї американської продукції, тобто ініціаторами блокуваннями Android можуть виступити і російська влада.
Очевидно, що смартфон на Android без магазину Google Play, без відеохостингу YouTube, без веб-браузера Chrome і навіть без додатка Gmail для роботи з поштою виявиться потрібен одиницям.Так, програми та ігри можна буде встановлювати через APK-файли, однак робити це стануть лише одиниці.Крім того, американська Google здатна повністю заблокувати всі Push-повідомлення, в результаті чого нормально спілкуватися на смартфонах вже не вийде.
Простіше кажучи, у Google є всі можливості для того, щоб перетворити життя мільйонів росіян, які є власниками Android, в сущий кошмар, коли половина функцій на телефонах не буде працювати.Видання AKKet.com впевнене, що якщо політична ситуація між США і Росією продовжить розвиватися в такому ж ключі, тобто вкрай негативному, то вже в найближчі 1-2 роки постане питання про блокування даної операційної системи.Ініціаторами цього можуть виступити як російські, так і американські влади.Раніше стало відомо про те, що блокування всіх сервісів Google, в тому числі операційної системи Android, обернеться для Росії катастрофою національного масштабу.Яка може бути катастрофа від Андроїда?anndress (anndress) писав (а) у відповідь на:

> Раніше стало відомо про те, що блокування всіх сервісів Google, в тому числі операційної системи Android, обернеться для Росії катастрофою національного масштабу.

Яким чином трапиться катастрофа? Яким чином трапиться катастрофа Маячня. Apple теж американська компанія. Rayder69 (Rayder69) писав (а) у відповідь на:

> Давно пора!


згоден
Йотафон краще андроїда і айфона
згоден  Йотафон краще андроїда і айфона  anndress (anndress) писав (а) у відповідь на: anndress (anndress) писав (а) у відповідь на:

> Операційна система Android сьогодні - це найпопулярніше ПО для мобільних пристроїв.
> Простіше кажучи, у Google є всі можливості для того, щоб перетворити життя мільйонів росіян, які є власниками Android, в сущий кошмар, коли половина функцій на телефонах не буде працювати. Видання AKKet.com впевнене, що якщо політична ситуація між США і Росією продовжить розвиватися в такому ж ключі, тобто вкрай негативному, то вже в найближчі 1-2 роки постане питання про блокування даної операційної системи.

Маячня. Пристрою не подаровані, а придбані. Якщо компанія не може забезпечити їх роботу, значить відгук і компенсація користувачеві продукту. Маячня Zlaya Machekha (24056) писав (а) у відповідь на:
пристрою залишаться, та й забрати їх неможливо.
а от різні сервіси можуть припинити роботу, тобто функціонально обмежити.
в даному випадку ніякої компенсації ніхто платити не буде.
та й неможливо це вимагати. Ну в цьому випадку це буде проблемою для самої Google, так як заборонені до продажу в Росії телефони не будуть продані, і компанія прямо або побічно втратить ринок збуту.
Одна справа заборонити роботу сайту, інше блокувати технологію в якій крутяться справжні гроші.
Мені здається це малоймовірно просто в силу того що тут багато хто в частці. anndress (anndress) писав (а) у відповідь на:

багато фірмочок здохне в Росії, а молодь точно влаштує революцію, у них все життя в айфонах anndress (anndress) писав (а) у відповідь на:

> Як на початку квітня саме Сполучених Штатів «обрушили» економіку РФ на 10-15%,

детальніше можна детальніше можна  Кузбас (Кузбас) писав (а) у відповідь на: Кузбас (Кузбас) писав (а) у відповідь на:

> А молодь точно влаштує революцію, у них все життя в айфонах

а ми їх ОМОНом проженемо а ми їх ОМОНом проженемо   Vin Diesel (45070) писав (а) у відповідь на:  прогнати то запросто, молодь нині боягузлива, але що після стане Vin Diesel (45070) писав (а) у відповідь на:

прогнати то запросто, молодь нині боягузлива, але що після стане? почнуть гадити втіхушку і наплюють на будь-який закон. отримаємо свавілля, на вулицю ввечері фік вийдеш.
Повернутися до списку тем

Яка може бути катастрофа від Андроїда?
Яким чином трапиться катастрофа?
Новости