• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Білоруська залізниця продовжує впровадження мікропроцесорних систем електричної централізації і автоблокування.

9 січня 2012

У 2012 році магістраль приступить до установки мікропроцесорних систем електричної централізації на станціях Могилів і Жлобин У 2012 році магістраль приступить до установки мікропроцесорних систем електричної централізації на станціях Могилів і Жлобин. Впровадження даних пристроїв є одним з пріоритетних напрямків роботи Білоруської залізниці. З їх допомогою забезпечується безпека руху поїздів і підвищується оперативність управління перевізним процесом.

Також в планах магістралі на цей рік - установка сучасних систем автоблокування на ділянках Вітебськ-Полоцьк і Осиповичі-Жлобин, створення дорожнього центру діагностики і моніторингу пристроїв СЦБ, будівництво волоконно-оптичних ліній зв'язку на ділянках Білоруської залізниці загальною протяжністю 415 км. Крім цього, будуть продовжені роботи з реконструкції станцій Мінськ-Північний, Рось, Крічев, Передзаводська і будівництва станцій Михеевичев, Промислова.

Нагадаємо, в 2011 році в рамках реалізації «Державної програми розвитку залізничного транспорту Республіки Білорусь на 2011-2015 роки» була введена в експлуатацію мікропроцесорна централізація станції Новополоцьк і мікропроцесорна автоблокування на перегоні Ксти-Новополоцьк. Крім цього, Білоруська залізниця модернізувала пристрої електричної централізації на станціях Ситниця, Ждановичі, Беняконе. На ділянці Молодечно-Гудогай-Держкордон завершено будівництво міждержавного інформаційного стику з використанням волоконно-оптичної лінії зв'язку. Також у 2011 році тривали роботи по каблированию повітряних ліній зв'язку на ділянках Осиповичі-Жлобин, Калинковичі-Мікашевичі, Орша-Крічев.

Інформація підготовлена ​​прес-центром БЖД

До списку новин за 2012 рік

Новости