• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Apple надасть можливість блокувати рекламу на iPhone

Анонсовані Apple зміни викликали занепокоєння у рекламодавців, які розглядають власників iPhone як один з найцінніших сегментів цільової аудиторії Анонсовані Apple зміни викликали занепокоєння у рекламодавців, які розглядають власників iPhone як один з найцінніших сегментів цільової аудиторії   Фото: Reuters   Москва

Фото: Reuters

Москва. 11 червня. INTERFAX.RU - Apple надасть користувачам смартфонів iPhone можливість блокувати мобільну рекламу, що відображається в браузері компанії - Safari.

як пише Financial Times , Подібні зміни можуть обмежити доступ рекламодавців до одного з найбільш цінних сегментів інтернет-аудиторії. Прийнято вважати, що серед клієнтів Apple більше забезпечених людей, що привертає рекламодавців, відзначає видання.

Зміни в новій версії iOS, яка буде розгорнута пізніше в цьому році, включають "Розширення Safari для блокування контенту" (Content Blocking Safari Extentions), говориться в документації до операційної системи, яку Apple надала розробникам додатків в рамках щорічної конференції.

"Блокування контенту забезпечує вашим розширенням швидкий і надійний спосіб блокування cookie-файлів, зображень, ресурсів, спливаючих вікон та іншої інформації", - відзначає Apple.

Компанія вважає, що захист конфіденційності і забезпечення безпеки користувачів - найважливіші відмінності її систем від платформи Android, розробленої Google і використовуваної більш ніж в 75% мобільних телефонів світу. Минулого тижня глава Apple Тім Кук заявив, що вірить в "основоположне право на недоторканність приватного життя".

Експерти занепокоєні таким кроком Apple. "Для багатьох компаній, які розраховують у своїй бізнес-моделі на мобільну рекламу, така зміна скоротить реальну виручку від мобільної реклами, і я не бачу, як цього можна уникнути", - заявив директор Лабораторії журналістики Нимана при Гарвардському університеті Джошуа Бентон.

У версії Safari для Mac можливість закритися від реклами існує вже кілька років. Однак в сфері блокування мобільної реклами Apple, схоже, буде першопрохідцем.

Інтернет-користувачі все частіше вважають за краще блокувати банери, спливаючі вікна та інші дратівливі види інтернет-реклами: як показало минулорічне дослідження Adobe і PageFair в США, число людей, що використовують засоби блокування реклами, зросла за 12 місяців по вересень 2014 року на 70%, до 144 млн осіб.

Новости