• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Засоби від бліх і кліщів для собак

 1. Класифікація засобів від бліх і кліщів для собак
 2. Нашийники від бліх та кліщів
 3. Таблетки і внутрішньом'язові ін'єкції від бліх
 4. Спреї та аерозолі від бліх та інших комах
 5. Краплі від бліх і комах для собак
 6. Шампуні від бліх для собак

Блохи, кліщі та інші комахи можуть доставляти чимало незручностей вашому домашньому вихованцеві. На щастя, є засоби, здатні повністю позбавити цуценя або собаку від цих напастей.

Сьогодні прилавки зоомагазинів буквально «л про мятся» від різних типів засобів від бліх і кліщів для собак. Перш ніж купувати ті чи інші з них, варто розібратися, які види препаратів існують, і які переваги і недоліки кожного з них.

У ряді випадків доцільно заручитися думкою ветеринара , Який зможе підказати, які засоби лікування підійдуть саме вашому вихованцеві.

Класифікація засобів від бліх і кліщів для собак

традиційного все кошти від бліх і кліщів ділять на шість типів:

 • нашийники;
 • таблетки;
 • спреї та аерозолі;
 • внутрішньом'язовіін'єкції (вакцини);
 • краплі;
 • шампуні.

Кожен з перерахованих типів має свої різновиди, а також плюси і мінуси, через що сфера їх застосування може бути суттєво обмежена або прив'язана до строго конкретних випадків.

Нашийники від бліх та кліщів

Нашийники від бліх і кліщів для собак нерідко використовуються для профілактики зараження собак комахами-паразитами. У ряді випадків вони ефективні і для лікування тварини.

Зовнішня поверхня традиційного нашийника оброблена спеціальним інсектицидним засобом, що відлякує комах.

В останнє десятиліття з'явилися нашийники ультразвукові, принцип дії яких заснований на генеруванні хвиль певної частоти, вкрай неприємних для бліх та інших гадів.

В останнє десятиліття з'явилися нашийники ультразвукові, принцип дії яких заснований на генеруванні хвиль певної частоти, вкрай неприємних для бліх та інших гадів

Фото 1. Нашийники від бліх для собак відрізняються практичністю і зручністю

Плюсом і тих, і інших типів нашийників є їх зручність. Досить просто почепити нашийник на шию собаки і смиренно чекати оздоровлюючого ефекту.

Мінуси - не всім приємно усвідомлювати, що на шиї собаки постійно бовтається якась штуковина, оброблена чимось підозрілим і, швидше за все, нездоровим ...

У окремих тварин (наприклад, йоркширських тер'єрів ) Можуть спостерігатися алергічні реакції на традиційні нашийники (ультразвукові нашийники таких реакцій не викликають).

Вплив лікарського препарату відбувається нерівномірно через локалізації нашийника, тому періодичні огляди всіх ділянок тіла собаки виробляти доведеться обов'язково.

Обмеження - неприпустимо поєднувати використання нашийників з іншими засобами рятування від бліх і кліщів.

Найбільш поширеними вважаються нашийники торгової марки Beaphar.

Термін дії традиційних нашийників варіюється в межах від 5 місяців до 1 року, ультразвукових - практично не обмежений (за умови своєчасної заміни батарейок в пристрої, що генерує ультразвукові хвилі).

Таблетки і внутрішньом'язові ін'єкції від бліх

Таблетки від бліх використовуються для лікування собак. На пострадянському просторі поширення не мають.

Таблетки додаються в їжу собаки разом зі звичайним кормом .

Фото 2. Таблетки від бліх вважаються не найефективнішим засобом

Використовувати зручно, але ефект впливу може бути досить обмежений через індивідуальних особливостей тварини.

Те ж можна сказати і про внутрім'язові ін'єкціях для собак, більше поширених в Західній Європі і США.

Лікарський препарат вводиться безпосередньо всередину організму собаки за допомогою одноразових шприців.

Оздоровчий ефект проявляється поступово. Можливі алергічні реакції у окремих тварин.

Спреї та аерозолі від бліх та інших комах

Спреї та аерозолі від бліх, кліщів та інших комах для собак відносяться до числа найбільш радикальних і найбільш ефективних засобів.

Досить кількох хвилин, щоб знищити 99% комах на тілі тварини. Решта комахи загинуть протягом півгодини.

Фото 3. Спреї та аерозолі від бліх для собак зручні та ефективні

Лікувальний ефект буде зберігатися протягом декількох тижнів.

Головний недолік - висока токсичність, через що застосовувати спреї та аерозолі для лікування цуценят, вагітних і годуючих сук категорично заборонено.

В окремих випадках можуть бути сильними алергенами.

Спреї та аерозолі наносяться на всі ділянки тіла тварини, за винятком морди. Через 20-30 хвилин нанесене засіб необхідно змити проточною водою. Усе. Собака здорова.

Найбільш відомі торгові марки спреїв і аерозолів - FrontLine, Beaphar, Hartz і інші.

Краплі від бліх і комах для собак

Краплі від бліх та інших комах для собак відрізняються від інших засобів універсальністю використання.

Їх наносять на холку собаки, на суху шерсть. Протягом двох діб після нанесення засобу слід утриматися від купання собаки.

Вплив лікарського препарату відбувається за рахунок його розсмоктування в підшкірно-жировому шарі, волосяних фолікулах і сальних залозах, завдяки чому вдається ефективно позбавлятися від паразитів.

Вплив лікарського препарату відбувається за рахунок його розсмоктування в підшкірно-жировому шарі, волосяних фолікулах і сальних залозах, завдяки чому вдається ефективно позбавлятися від паразитів

Фото 4. Краплі від бліх для собак Advantix

Ліки надає як лікувальний, так і відлякує ефект.

До достоїнств крапель від бліх і кліщів для собак відносять їх доступність і відносну дешевизну, надійність і ефективність (гарантоване позбавлення від паразитів на 2 місяці після разової обробки), простоту використання.

Як недоліки можна назвати високу токсичність, через що їх застосування повинно бути обмежено щодо цуценят у віці до 2 місяців, вагітних і годуючих собак.

До найбільш ефективним і якісним продуктам відносять краплі від бліх для собак таких виробників, як Hartz, Stronghold, а також вітчизняні аналоги - «Барс», «Чистотіл» та інші.

Чи не найбільш ефективними вважаються краплі Advantix від кліщів, комарів і бліх, оздоровчий ефект яких зберігається протягом 30 днів (замовити можна, наприклад, на сайті http://www.advantix-dog.ru/ru/ ).

Оздоровчий ефект заснований на використанні перметрина, що вважається одним з найпотужніших інсектицидів.

Шампуні від бліх для собак

Для багатьох собаківників шампуні від бліх, кліщів та інших комах для собак - ідеальний засіб, що відрізняється низькою алергенність і токсичністю.

Побічні ефекти для таких шампунів не характерні. Вони впливають м'яко, не завдаючи тварині страждань або сторонніх незручностей.

Фото 5. Шампунь від бліх для собак і цуценят

Незалежно від уподобань, наявність в будинку спеціальних шампунів для собак вважається обов'язковою умовою догляду за твариною.

До складу лікарських шампунів для собак входить все той же перметрин.

Застосування шампуню відрізняється простотою. Досить викуповувати собаку або цуценя в теплій воді (+ 35..37 ° С) протягом 5-7 хвилин, після чого ретельно змити нанесене засіб.

Шампуні для собак випускаються в різних цінових діапазонах, що роблять їх доступними всім без винятку любителям собак.

Найбільш поширеними вважаються шампуні «Фітоеліта», «Доктор Zoo», Beaphar.

Відео про те, як позбавити собаку від бліх:

Новости