• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нашийники проти бліх для котів.

Повний список опублікованих на сайті симптомів захворювань і способи їх лікування дивись тут.
Повний список опублікованих на сайті симптомів захворювань і способи їх лікування дивись   тут У статті " Як вивести бліх і вошей у кішок »Було описано, як виводити цих паразитів за допомогою мазі і спреїв, а так само народними засобами. Але, якщо вихованець гуляє сам по собі, на вулиці. Спілкується з іншими тваринами, то нашийник проти бліх, можливо, буде більш актуальний для боротьби з кровососами. Отже, розглянемо всі за і проти, цього кошти.
ЗА
Перевага нашийників в тому, що тварина не притягне до будинку на собі паразитів.
Всі речовини згубно впливають на кліщів і знижують їх активність. Тварина може струсити з себе паразита, ще до того як той присмоктався до її шкірі.
Випускаються нашийники для кошенят та вагітних кішок.
Ну, і, нарешті, по нашийника зрозуміло, що тварина домашня. А крім того до нашийника можна прикріпити чіп або бирку з адресою власника тварини.
ПРОТИ.
Багато господарів бояться, що вихованець може на прогулянці зачепитися нашийником за що-небудь і
загинути. Ризик, хоча і мінімальний, але є. Ну і звичайно, не всякого котейку можна привчити до нашийника, особливо якщо вихованець вже дорослий.
Так, звані, безпечні, «трав'яні» нашийники мають не дуже ефективний показник боротьби з паразитами. Вони їх відлякують своїм запахом, роблять млявими і малорухомими, але не вбивають. А нашийники з більш потужним ефектом, можуть викликати у чутливих кішок алергію.
Можливо отруєння вихованця. Хоча це відбувається в основному через те, що самі господарі вибираючи нашийник не враховували вік тварини, ігнорували заходи безпеки або купували підробки.
Знову ж багато господарів кішок вважають, що нашийники захищають тільки голову вихованця, і тому немає сенсу ними користуватися. Але це від не розуміння того, як діють нашийники проти бліх, вошей і кліщів.

Механізм впливу на паразитів різний:
Газовий нашийник - випускає отруйний комах, але звичайно нешкідливий для тваринного газ. Термін дії нашийника, в залежності від марки і виробника 4 - 6 тижнів. Потім потрібно купувати новий.
Випромінюють нашийники - виготовляються з пластика, випускають випромінювання без запаху, що відлякує комах. Термін дії близько 60 днів.
Ультразвукові - мало застосовуються, так як дуже дорогі. Як зрозуміло з назви, випускають ультразвук, що відлякує бліх, вошей і кліщів. Термін дії залежить від комплектації.
Трав'яні нашийники - просякнуті отруйними для комах травами, такими як; чистотіл, полин, евкаліпт, герань, кедр, розмарин і іншими подібними. В основному відлякують паразитів, але є найбезпечнішими. Термін дії місяць - півтора.


Основні правила безпеки при використанні нашийників проти бліх та кліщів
Основні правила безпеки при використанні нашийників проти бліх та кліщів.
Не купуйте дешевих підробок! Чи не відомо, чим вони просякнуті. Деякі господарі, в цілях економії, розрізають нашийник на дві частини, щоб одягнути його двом тваринам. Не варто цього робити. При покупці огляньте упаковку, на ній повинна бути схема, що показує як надіти нашийник.
Слідкуйте за поведінкою свого вихованця. Якщо кішка постійно лиже нашийник, то можливо її дратує запах або його компоненти викликають у неї свербіж шкіри.
Фіксувати нашийник на шиї тварини потрібно так, що б під нього вільно заходили два пальця. Якщо термін дії не вийшов і нашийник зняли на час, то його потрібно зберігати в герметичній упаковці. Не застосовувати препарат нашийник довше терміну зазначеного виробником. Деякі господарі, надто люблять «олюднювати» своїх вихованців. Тому відчувають ті ж нашийники на собі, одягаючи їх, наприклад, на руку. Даремно, шкіра у людини і у кішки відрізняються за своїм типом. Те, що нешкідливо для нас, може бути згубним для кішки. Приклад тому, той же аспірин. Ну, і навпаки. Так, що тестування котячих аксесуарів на собі не чого не показує.
Марки популярних нашийників проти бліх та кліщів: Hartz, Bolfo, Beaphar, Чистотіл, Барс і Доктор Zoo. Як при купівлі будь-якого товару в наш час - остерігайтеся підробок.

Відео - як одягнути нашийник на кішку.

Перейти на головну.

Новости