• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нашийник від бліх з чистотілом: відміну від інших нашийників від бліх

Наші улюбленці гідні кращого. Замість нашийників з хімічними пестицидами багато господарів вибирають біо-нашийники з натуральними ефірними маслами. Безпечніше чи для тварин нашийник від бліх з чистотілом?

09 Жовтня 2013

Автор: Анна Герасимова

Автор: Анна Герасимова

Нашийники від бліх, що містять пестициди, мають багато протипоказань. У пошуках безпечного кошти варто звернути увагу на біо-нашийники. Вони так само зручні, але до складу входять тільки натуральні ефірні масла, що відлякують бліх та інших комах. Щоб нашийник був не тільки ефективний, а й корисний для шкіри тварини, власники часто шукають нашийник від бліх з чистотілом.

У продажу ви знайдете нашийник від бліх марки «Чистотіл», але в його складі немає екстракту чистотілу. Під торговим ім'ям «Чистотіл» випускають нашийники від бліх з пестицидами (фіпроніл, перметрин, диазинон), біо-нашийники з ефірною олією цитронелли. Не дайте себе обдурити, в асортименті немає нашийників від бліх з чистотілом.

Нашийники від бліх «Чистотіл» виробляються в Росії, тому ціна на них невисока. але відгуки на форумах про ці нашийниках не обіцяв чудесного порятунку від бліх. Нашийники марки «Чистотіл» нерідко викликають у тварин алергію. Використовуйте нашийники з обережністю, уважно стежте за самопочуттям вихованця в перші години носіння ошийника.

Рослина чистотіл дійсно має цілющі властивості для шкіри людини і тварин. Він знезаражує, знімає запалення, загоює рани, лікує шкірні захворювання. Але ефективність чистотілу в боротьбі з блохами не описана ні в одному довіднику. Чистотіл отруйний, і зовнішнє застосування препаратів чистотілу може бути небезпечно для тварин. Якщо вихованець сліжет екстракт або відвар чистотілу, він може серйозно отруїтися.

Як речовин, що відлякують бліх, в біо-нашийниках використовуються ефірні масла:

Не дивно, що нашийники з таким благородним складом мають приємний запах і благотворно впливають на шкіру і шерсть вашого вихованця. Екстракт маргози, більш відомої як дерево ним, не тільки пом'якшує шкіру і додає блиск шерсті, але і перешкоджає розвитку грибкових захворювань. Біо-нашийники можна надягати кошенятам і цуценятам з 1,5-2 місяців, а також вагітним або пріболевшім собакам і кішкам. Вони безпечні для дітей, що грають з тваринами.

Єдиним недоліком натуральних нашийників можна назвати короткий термін служби - 2-4 місяці. Пам'ятайте, що натуральні ефірні масла не вбивають бліх і їх личинки, а тільки відлякують дорослих особин. Тому всі ці засоби ефективні тільки на чистих тварин, попередньо оброблених від бліх. Перед тим, як надіти на вихованця нашийник, вимийте його шампунем від бліх.

Натуральний склад нашийника не виключає ризику розвитку індивідуальної непереносимості його компонентів у тварин. Якщо ви помітили у свого вихованця дивні симптоми в перші пару днів носіння ошийника, зніміть нашийник, вимийте вихованця з шампунем і зверніться до ветеринара. Залежно від сили алергічної реакції вихованцеві може знадобитися антигістамінний препарат.

Безпечніше чи для тварин нашийник від бліх з чистотілом?
Новости