• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Нашийник від бліх та кліщів для кішок і собак: переваги, види, інструкція

 1. Чим небезпечні блохи і кліщі
 2. Профілактичні заходи від паразитів
 3. Нашийник і його переваги
 4. види нашийників
 5. Різновиди пристрої для собак
 6. Інструкція по використанню і вибір

Паразити в вигляді бліх і кліщів доставляють багато занепокоєння і улюбленим вихованцям, і їх господарям. Нашийник від бліх та кліщів для кішок і собак на сьогоднішній день є хорошим методом профілактики і позбавлення від комах. Іноді навіть у домашніх, ізольованих тварин можуть з'явитися паразити. Взявши на виховання вихованця, варто добре продумати засоби захисту від паразитів.

Чим небезпечні блохи і кліщі

Паразити, які заводяться в шерсті тварин, досить небезпечні як для нього, так і для людини. Перш за все, паразити є переносниками різних небезпечних захворювань, які сильно підривають здоров'я вихованця. Також блохи переносять на собі яйця гельмінтів, які небезпечні і для людини. Укуси паразитів викликають сильне свербіння у тварини, і дуже часто буває так, що це місце розчісується і утворюється рана. Рани на тілі вихованця є осередком проникнення різних інфекцій в кров, і це є причиною зараження багатьма хворобами. Як тільки виявляється проблема у вихованця, слід вжити заходів щодо позбавлення від паразитів.

Рекомендується проводити профілактичні заходи навесні і восени. Не варто легковажно ставитися до появи бліх та кліщів у тварин, тому що це може стати причиною летального результату вихованця і проблем зі здоров'ям у господаря. Особливо варто серйозно поставитися до цієї проблеми, якщо в будинку є діти.

Профілактичні заходи від паразитів

До профілактичних методів відносять постійне вичісування, використання спеціальних шампунів і кондиціонерів для вовни. Також ветеринари рекомендують при появі паразитів використовувати краплі від бліх. Профілактичним заходом є протівогельмінтниє препарати, дозу яких призначають за вагою та віком тварини. Головне - не захоплюватися різними препаратами, так як їх надлишок може бути небезпечним.

Нашийник і його переваги

Він одягається в основному кішкам і дрібним породам собак. Принцип роботи нашийника проти бліх для котів дуже простий. Основна його функція - відлякувати і отруювати комах. Він просочується інсектицидними отрутами, що дозволяє не тільки знищувати, але і відлякувати нових комах. Тому господарі, що випускали свого вихованця на вулицю, можуть бути впевнені в тому, що тварина не зловить нових паразитів.

Тому господарі, що випускали свого вихованця на вулицю, можуть бути впевнені в тому, що тварина не зловить нових паразитів

Beaphar

Проведено спостереження, що нашийник для кішок проти бліх починає діяти відразу ж після надягання його на тварину, а протягом півгодини все дорослі комахи зникають.

Проти личинок цей засіб не допомагає, але величезний плюс в тому, що для кішок він застосовується на тривалий термін. Коли з личинок вилуплюється комаха, воно піддається впливу отрути і гине. Нашийник проти бліх універсальний і підганяється під будь-який розмір шиї вихованця. Ще один величезний плюс застосування нашийника від бліх і кліщів для кішок - це знак для працівників вилову бездомних тварин, що цей вихованець має господаря.

види нашийників

На сьогоднішній день на ринку товарів для тварин представлений величезний вибір нашийників. Продавець-консультант або ветеринар підкаже, який з них вибрати.

Продавець-консультант або ветеринар підкаже, який з них вибрати

Тріксі

Існує кілька видів з різним механізмом:

 1. Газові. Виготовлені з гуми. Працює нашийник дуже просто, поступово виділяючи спеціальну речовину і знищуючи всіх паразитів. Термін дії триває 4-5 тижнів, після закінчення роботи його слід замінити.
 2. Випромінюють. Виготовляються в основному з пластика, не мають запаху. Видають безпечне випромінювання. Відлякують паразитів і не дають їм розмножуватися. Термін дії - 60 днів.
 3. Ультразвукові. Малопоширені через свою високу ціну. Пристрій видає спектр ультразвукових хвиль, які безпечні для кішок і собак.
 4. Трав'яні. Найбезпечніші з усіх видів. Нашийники від бліх для котів просочуються трав'яними витяжками, отруйними для комах. Використовують витяжки з полину, розмарину, герані. Дуже популярний вид з витяжкою з чистотілу. Нашийник-чистотіл має злегка помітний запах. Виготовляється з гуми і покривається легким нальотом з витяжки, який в процесі носіння поступово стирається і випаровується, відлякуючи паразитів. Краплі чистотілу на вихованця - відмінний тандем з нашийником в боротьбі з паразитами. Дуже добре підходять як засіб від бліх для кошенят та вагітних кішок.

Варто відзначити, що нашийник від бліх і кліщів по тривалості дії може бути різним.

Наприклад, термін дії в боротьбі з блохами досягає 60 днів, а з кліщами - не більш одного місяця. Краще подіє, якщо використовувати в комплексі. Наприклад, краплі і шампунь.

біо нашийник

Різновиди пристрої для собак

Принцип дії нашийника від бліх і кліщів для собак такої ж, як і для кішок. Різниця між ними полягає в нововведенні розмірі, для собак нашийники від бліх класифікуються за принципом розмірів вихованців. Існують варіанти для дрібних, середніх і великих порід. Нашийник від бліх для собак застосовується частіше як профілактичний захід і використовується в комплексі з іншими препаратами від паразитів. У використанні необхідно дотримуватися заходів безпеки, щоб нашийник від бліх для собак не нашкодив як самому вихованцеві, так і його господареві.

Основне правило використання нашийника від бліх і кліщів для собак - це те, що він не повинен сидіти дуже туго на вихованця, проміжок між шиєю і нашийником повинен становити не менше 2-2,5 см. Не рекомендується пускати вихованця в період позбавлення від паразитів в ліжко або житлові приміщення, де знаходяться діти. Дані кошти від бліх для собак бувають різних виробників, мають різну тривалість дії, найчастіше від 3 до 7 місяців при постійному носінні. Після закінчення терміну дії нашийник необхідно замінити. Якщо планується застосовувати засіб від бліх для цуценят, необхідно ознайомитися з інструкцією і порадитися з ветеринаром. В основному для цуценят використовуються трав'яні нашийники від бліх та кліщів.

доктор Зу

Інструкція по використанню і вибір

Найкраще купувати в перевірених зоомагазинах або ветеринарних аптеках. При виборі можна проконсультуватися з продавцем, для цього необхідно знати точний вік і стан здоров'я вихованця. Нашийник має протипоказання, тому, якщо тварина хворіє, варто озвучити його захворювання. Якщо не підходить, то підібрати інший засіб. При придбанні необхідно перевірити термін придатності і дату виготовлення. Чим свіже, тим краще товар працює. Цілісність упаковки - важливий фактор при покупці. Якщо упаковка пошкоджена, то і якість нашийника від бліх значно знижено, тому що порушені умови зберігання. Не варто економити при покупці нашийника від бліх і кліщів, вибирати варто перевірені фірми, не завадить ознайомитися з відгуками про цей товар.

Не варто економити при покупці нашийника від бліх і кліщів, вибирати варто перевірені фірми, не завадить ознайомитися з відгуками про цей товар

шампунь

Для початку використання слід вивчити склад, показання до застосування, правила використання і терміни дії даного пристрою. Інструкція по застосуванню та опис завжди входять в комплект. Переконавшись, що нашийник проти бліх добре підходить для улюбленого вихованця, необхідно перед користуванням підготувати тварину. Для ефективного позбавлення від паразитів рекомендується перед початком використання вимити вихованця антиблошиний шампунем або обробити шерсть краплями від бліх, вичесати і висушити. Після цих маніпуляцій можна надягати нашийник для собак, попередньо підігнавши його за розміром.

Нашийник від бліх не повинен врізатися в шию вихованця, він повинен вільно звисати. Після надягання варто вимити руки з милом. У першу добу треба стежити за станом тваринного, тому що може бути алергічна реакція на діючі речовини. Якщо виникли такі симптоми, як свербіж, висипи, набряки, сльозоточивість, то слід зняти нашийник, а тварина показати лікарю. Не рекомендується в перший тиждень гуляти з вихованцем в лісі або в парках, де багато високої рослинності. Найкраще робити це на відкритій місцевості, а після прогулянки оглядати тварину на предмет нових паразитів.

Новости