• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращий засіб від кліщів і бліх для собак - ультразвуковий відлякувач TickLess

 1. опис Засіб від кліщів і бліх для собак - ультразвуковий відлякувач TickLess: наука проти паразитів
 2. Захист від бліх і кліщів для собак: яка небезпека чекає на наших друзів?
 3. Ефективний захист: чи все так добре, як пишуть?
 4. Інноваційні технології для захисту собак від кліщів і бліх
 5. Принцип дії TickLess
 6. Переваги ультразвукового відлякувача TickLess
 7. Захист собак від кліщів і бліх - справа честі господаря
 8. додаткова інформація
 9. Використання
 10. попередження

опис

Засіб від кліщів і бліх для собак - ультразвуковий відлякувач TickLess: наука проти паразитів

Чи знаєте ви, що засіб від кліщів для собак TickLess - кращий спосіб попередити захворювання і смерть домашніх тварин від укусу небезпечного комахи?

Захист від бліх і кліщів для собак: яка небезпека чекає на наших друзів?

Укуси кліща по-різному відображаються на стані здоров'я домашніх собак. Особливо небезпечний кровоссальні паразит для собак і цуценят декоративних порід. Якщо собака, яка живе з народження на вулиці, має сильніший імунітет і може, завдяки йому, навіть не помітить, що її вкусив заражений іксодовий кліщ, то домашній англійська спанієль без належного лікування може загинути через три дні.

Ефективний захист: чи все так добре, як пишуть?

Деякі власники тварин вважають, що кращий засіб від кліщів - це нашийники або краплі, які можуть викликати алергію або отруєння у тварини.

Особливо безтурботні господарі чотириногих друзів вважають, що захист від іксодових кліщів і бліх складається в своєчасному видаленні паразита, що присмоктався. Вони читають статті про те, як правильно видалити кліща і якими народними засобами можна вилікувати собаку після укусу паразита. Але якщо ви завели тварина, вам потрібно знати, що кліщі можуть бути смертельно небезпечні для собак. І врятувати улюбленця може тільки термінова висококваліфікована допомога ветеринарного лікаря.

Так чи існує кращий і найефективніший засіб від кліщів і бліх в сучасній ветеринарії, яке можна використовувати для собак і кішок - всіх вікових груп? Просте, безпечне, і здатне надійно захистити від кровосисних паразитів?

Інноваційні технології для захисту собак від кліщів і бліх

Без сумніву, такий засіб є, хоча, по суті, воно є не хімічним препаратом, а розумним електронним приладом.
Дієве і абсолютно нешкідливий засіб для домашніх кішок і собак, допомагає захистити тварин від бліх і кліщів, було винайдено майже 20 років тому в Італії. А сьогодні і Україна використовує інноваційні технології в боротьбі з підступними ворогами домашніх вихованців.

Принцип дії TickLess

Ультразвуковий відлякувач являє собою пристрій, що генерує випромінювання в діапазоні «плаваючих», безпечних для тварин, частот. А ось кліщі, потрапивши в зону ультразвукового випромінювання, сприймають його, як дуже сильний шум, і намагаються покинути радіус дії девайса. Попередження нападу, як відомо, найкращий захист, і ціна питання - покупка TickLess.

Знаючи про переваги пристрою, ви можете купити найвигідніше засіб для створення надійного бар'єру від небезпечних комах. Захист TickLess від кліщів і бліх - це найкраще рішення для улюблених собак і котів, і бездоганний по простоті спосіб раз і назавжди убезпечити їх життя.

Переваги ультразвукового відлякувача TickLess

Що являє собою прилад від кліщів TickLess, і наскільки цей засіб ефективний для різних порід собак?
Тут все просто. Брелок, від якого йде ультразвукова хвиля, «розганяє» паразитів на відстань до 1,5 метрів. Постійно змінюється частота випромінювання діє на кліщів всіх видів, що мешкають в нашому регіоні. Ефект від застосування приладу посилюється, якщо поблизу працює ще один «випромінювач». Це дуже гарне і безпечний засіб навіть для цуценят і кошенят: на відміну від таблеток, крапель або спрея, немає протипоказань, а важить брелок всього 10 грам. Зрозуміло, від гельмінтів або підшкірного кліща він не позбавить тварину, але ось кровосисних «вампірів» не підпустить і близько.

Захист собак від кліщів і бліх - справа честі господаря

Вибираючи найкращі методи захисту від іксодових кліщів і бліх, любителі тварин можуть діяти за різними сценаріями. Одні - читають відгуки власників собак і кішок про препарати, інші - дотримуються рекомендацій ветеринарних лікарів, треті - йдуть за консультацією в зоомагазин. А люблячий господар вивчить всі засоби захисту і вибере оптимальний варіант для свого вихованця.

додаткова інформація

TICKLESS PETS - це легкий, компактний прилад для захисту домашніх тварин від кліщів і бліх TICKLESS PETS - це легкий, компактний прилад для захисту домашніх тварин від кліщів і бліх. Абсолютно нетоксичний, не виділяє ніяких хімічних речовин і запахів, є екологічно безпечним.

Не має протипоказань до застосування. Особливо підходить для тварин, ослаблених хворобою або з якими грають діти, для цуценят і кошенят, для старих, вагітних і годуючих собак і кішок.

Принцип роботи приладу полягає в генерації ультразвукових коливань (на безпечних для слуху тварини і людини частотах), які для кліщів і бліх всіх різновидів є неймовірно гучним шумом. Ультразвук блокує сенсорний апарат (органи Галлера) паразитів, відлякуючи їх і змушуючи триматися на відстані.

Використання

Прикріпіть прилад до нашийника так, щоб сторона з прорізами була спрямована до тіла тварини. Видаліть пластикову вкладку-запобіжник, яка розмикає контакти і захищає вбудовану батарею від розряду при зберіганні. Чотири коротких червоних миготіння світлодіодного індикатора означають, що прилад включений. Ви завжди зможете переконатися, що пристрій працює, натиснувши на кнопку. Мигання світлодіода при цьому вказує на його працездатність.

Волога не пошкоджує прилад, але він не є водонепроникним. У разі контакту з водою пристрій необхідно просушити.

попередження

Прилад не зробить належного впливу, якщо тварина вже піддалося укусу кліща або сильно уражена блохами. У період пікової активності кліщів рекомендується тримати пристрій постійно прикріпленим до нашийника тварини навіть під час перебування вдома.

Не дозволяйте дітям гратися з приладом!

Ефективний захист: чи все так добре, як пишуть?
Захист від бліх і кліщів для собак: яка небезпека чекає на наших друзів?
Ефективний захист: чи все так добре, як пишуть?
Так чи існує кращий і найефективніший засіб від кліщів і бліх в сучасній ветеринарії, яке можна використовувати для собак і кішок - всіх вікових груп?
Просте, безпечне, і здатне надійно захистити від кровосисних паразитів?
Новости