• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Краплі або нашийник від бліх

 1. Шампунь, краплі або нашийник від бліх?
 2. Шампунь від бліх
 3. Краплі від бліх
 4. Нашийник від бліх

Блохи заподіюють незручність і тварині, і господарям, при цьому від них часом не так-то просто позбутися. Що краще - краплі або нашийник від бліх, і в яких випадках краще використовувати спеціальний шампунь?

25 Сентября 2013

Автор: Аглая Кірсанова

Автор: Аглая Кірсанова

Шампунь, краплі або нашийник від бліх?

У кожного з цих коштів, будь то шампунь, краплі або нашийник від бліх, є свої плюси і мінуси, і завжди можна підібрати те, що підійде саме вашому вихованцеві:

Шампунь від бліх

Шампунь, на відміну від крапель або нашийника від бліх, дозволяє за короткий час позбавити тварину від більшої частини паразитів. Крім цього, він очистить вашого вихованця від пилу і бруду, тому відмінно підходить в тих випадках, коли вам потрібно привести в нормальний вигляд кота, який пропадав на вулиці тиждень або собаку, яку ви тільки що перевезли з села в міську квартиру. Однак, у шампуню, в порівнянні з краплями або нашийником від бліх, є і свої мінуси:

 • Шампунь діє там, куди він завдано, а мити голову що кішці, що собаці, вкрай не бажано. Відповідно, деякі ділянки шкіри залишаються промитими, і залишилися там блохи досить скоро розселяться назад по всьому тілу.

 • Деяких тварин взагалі не можна мити: вагітних, старих, ослаблених і так далі. Якщо ви знайшли на вулиці маленького, слабкого, замученого паразитами кошеня, не поспішайте набирати для нього ванну: сильний переляк може його навіть убити.

 • Шампунь потрібно використовувати якомога рідше, так як він руйнує природний захисний шар на шкірі і шерсті тварин.

Краплі від бліх

Краплі від бліх наносяться на холку тварини, не вимагають змивання, при цьому їх ефект зберігається до трьох місяців. Блохи зникають не відразу, зате повністю, до останнього комахи. Головний мінус крапель полягає в тому, що вони вкрай токсичні для тварин. Більшою мірою ця небезпека стосується НЕ собак або кроликів, а кішок, які так люблять вилизуватися і обов'язково захочуть позбавитися від незрозумілої мокрою штуки у себе на спині. Таким чином, тварина ризикує серйозно отруїтися, і господарям необхідно наносити засіб дуже акуратно. Деякий час кішку не можна випускати з уваги - коли краплі підсохнуть, вона, швидше за все, забуде про них.

Нашийник від бліх

Нашийник від бліх не може використовуватися як єдиний засіб позбавлення від паразитів. До того ж, деякі тварини (особливо кішки), категорично проти того, щоб носити його, і в спробах зняти себе нашийник можуть навіть нашкодити собі. Якщо тварина велике, то нашийник не врятує його від бліх - паразити просто переберуться подалі, наприклад, на хвіст. Нашийник хороший, скоріше, як засіб профілактики або як додатковий захід захист після застосування шампуню або крапель для тварин, які багато часу проводять на вулиці.

Таким чином, роблячи вибір між шампунем, краплями або нашийником від бліх, необхідно враховувати індивідуальні особливості тварини.

Наприклад, якщо ви привезли кішку з села і не плануєте більше випускати її на вулицю, цілком можливо, що буде досить один раз гарненько помити її з шампунем. Якщо вона категорично проти миття - нанесіть краплі. Ну а якщо вона буде гуляти сама по собі, регулярно контактуючи з зараженими тваринами - можна подумати і про зручний нашийнику .

Шампунь, краплі або нашийник від бліх?
Що краще - краплі або нашийник від бліх, і в яких випадках краще використовувати спеціальний шампунь?
Новости