• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вивести бліх у кошеняти? Вихованці задоволені, господарі спокійні!

 1. Засіб від бліх для кошенят
 2. Нашийник від бліх для кошенят
 3. Шампунь від бліх для кошенят
 4. Як кошеня позбавити від бліх: поради

У багатьох людей є домашні вихованці. Як правило, це кішки або собаки. Зазвичай, в сім'ю тварина беруть ще малюком, адже так легше приручити і виховати його. Але є одна проблема, яка викликає дискомфорт і маленькому улюбленцю, і його господарям - це блохи.

Найчастіше ці паразити потрапляють в шерсть кошеняти при контакті з ін. Тваринами або мамою-кішкою. Позбутися від бліх можна декількома способами. Пам'ятайте, якщо в будинку проживає декілька вихованців, то лікувати необхідно їх усіх, навіть якщо комахи були помічені тільки у одного.

Засіб від бліх для кошенят

При виявленні у домашнього вихованця паразитів, необхідно терміново вжити заходів. У ветеринарних аптеках є в продажу безліч засобів, ефективно допомагають від бліх, наприклад, краплі від бліх для кошенят. Це один з найбільш швидкодіючих препаратів. Застосовувати його потрібно в такий спосіб: нанести на потилицю тваринного між вовною в області хребта кілька крапель. Кошеня не зможе дістати до цієї області, щоб злизати засіб. Отже, Ваш вихованець застрахований від отруєння токсичним ліками. До речі, такі краплі застосовуються не тільки для самого лікування, а й для профілактики від бліх.

Купуючи такий засіб, необхідно виходити з віку тварини. Воно хоч і є найбільш безпечним серед ліків аналогічного напрямку, але представлено в різній концентрації. Діють краплі так: склад через шкіру всмоктується в кров і поширюється по всьому організму. У момент, коли блоха кусає Вашого вихованця, разом з кров'ю вона отримує порцію отрути і через деякий час гине. Через пару годин після нанесення засобу кошеня можна спокутувати. Препарат продовжує діяти протягом місяця.

Нашийник від бліх для кошенят

Нашийник - поширене, але не дуже ефективний засіб. Деякі виробники застосовують для його виготовлення така речовина, як амітразу, яке здатне викликати у вихованця алергію. До речі, кішкам, на відміну від котів, воно категорично протипоказано.

Наприклад, нашийники американських виробників зазвичай поділяються за періодами носіння - 3, 5 або 7 місяців. Допомагають вони не тільки в разі поразки дорослими комахами, а й проти їх личинок і яєць, які блохи змогли відкласти на тваринному до своєї загибелі. Якщо кошеня скупається або потрапить під дощ - не варто турбуватися, після того, як нашийник висохне, на ньому з'явиться наліт білого кольору - це означає реактивацію діючої речовини.

Окремі види нашийників володіють не тільки різними кольорами, а й мають приємний аромат за рахунок ароматів. Для кошенят молодше 12 тижнів нашийники використовувати не можна.

До речі, в процесі одягання нашийника необхідно також дотримуватися деяких правил:

для початку його потрібно звільнити від упаковки і трохи розтягнути, щоб діючі речовини активізувалися. Якщо все зроблено правильно, то нашийник покриється білою пудрою - це означає, що тепер його можна одягати на тварину.

Потрібно підігнати розмір нашийника так, щоб між тасьмою і шиєю залишався проміжок, рівний 2-м пальцях, тільки після цього застібку можна закріплювати.

Якщо хвостик від нашийника залишається занадто довгий, то його потрібно відрізати, залишивши 5-7 см для подальшої регулювання. Якщо нашийник буде надітий занадто щільно, то на шкірі кошеня може утворитися роздратування.

Читайте також: Як доглядати за кішкою?

Шампунь від бліх для кошенят

Шампуні від бліх вітчизняних виробників менш ефективні, ніж кошти зарубіжних торгових марок. До того ж вони не здатні допомогти позбавитися від тих комах, які неминуче з'являються в приміщенні, де знаходиться заражена тварина. Після того, як кошеня буде оброблений цим засобом, його шерсть потрібно ретельно промити, в іншому випадку він може злизати залишки препарату з шкіри і отруїтися. Внаслідок цього у вихованця можуть з'явитися нудота, блювота, слабкість, підвищення температури тіла. Термін продовження захисної дії шампуню від бліх, на жаль, короткий.

Як кошеня позбавити від бліх: поради

 • Крім інших засобів рятування від бліх, можна спробувати спеціальні спреї. Обробляти кошеня необхідно повністю. Після цього важливо не давати вихованцеві облизувати себе, поки склад не висохне остаточно. Для кішок довгошерстих порід такі кошти не підходять.

Для кішок довгошерстих порід такі кошти не підходять

 • Тривалість ефекту від спрея досягає півроку! Препарати окремих виробників здатні навіть знищувати комах, які знаходяться не на самій тварині, а в приміщенні, де він живе. Щоб домогтися максимального результату, необхідно обробити цим засобом підстилку, килимок, кошик тварини, щоб запобігти рецидив.
 • Найсильнішими і безпечними вважаються ті препарати, які створені на основі гормону луферонона. У них немає побічних ефектів, їх можна застосовувати навіть для новонароджених кошенят. Луферон має здатність до руйнування хітину - твердого зовнішнього покриву яєць і самих комах, через це вони не тільки швидко гинуть, але і перестають розмножуватися.
 • Крім обробки самої тварини, необхідно провести обробку приміщення , Адже блохи можуть жити на висоті до 1 м: в меблів, речах, килимах і навіть м'які іграшки! В першу чергу потрібно провести генеральне прибирання із застосуванням пилососа. Речі, на яких могли оселитися паразити, необхідно випрати в гарячій воді, подушки вибити і провітрити. У самому приміщенні можна розпорошити дихлофос або ін. Інсектицидну аерозольна засіб, потім закрити його на 2 год і провітрити після закінчення цього часу. Гинуть блохи протягом доби, але залишилися яйця можуть зберегтися неушкодженими, тому плінтуса і підлоги бажано не мити протягом 5 днів після обробки.

Читайте також: У кошеняти пронос: що робити?

Всі зазначені способи позбавлення кошеня від бліх є токсичними, тому застосовуючи їх потрібно бути гранично акуратними, а краще заздалегідь проконсультуватися з ветеринаром. Якщо Ви віддаєте перевагу народні засоби, зупиніть свій вибір на дігтярні милі або траві полину. Ці методи менш дієві, але абсолютно безпечні. У будь-якому випадку, для досягнення хорошого результату необхідний комплексний підхід. Ви можете підсилити дію аптечних препаратів народними рецептами.

Новости