• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Чоловічі ювелірні прикраси

 1. Чоловічі ювелірні прикраси: з чого все починалося?
 2. Відчуття смаку в чоловічих ювелірних прикрасах
 3. Які ювелірні прикраси носять чоловіки?
 4. Чоловічі кільця
 5. Чоловічий наручний годинник
 6. Затискачі для краватки
 7. Чоловічі браслети
 8. чоловічі ланцюга
 9. чоловічі запонки

Як би дивно це не звучало, але чоловічі ювелірні прикраси з'явилися раніше жіночих

Як би дивно це не звучало, але чоловічі ювелірні прикраси з'явилися раніше жіночих. Сильна стать використовував різні аксесуари споконвіку. Ось тільки значення ювелірних виробів для чоловіків з часом змінювалося. Розповімо в статті, яку роль відігравали чоловічі прикраси в давнину і яке значення вони придбали зараз.

Чоловічі ювелірні прикраси відрізняються більш суворим дизайном, ніж жіночі вироби. Ще в вікторіанську епоху аксесуари для сильної статі були більш лаконічні і стримані.

Зараз будь-який респектабельний чоловік не уявляє свій образ без дизайнерських аксесуарів. Вони підкреслюють статус, кажуть про успішність, створюють стиль. Але так було не завжди. Колись ювелірні прикраси були для чоловіків амулетами. Їм приписувалося колосальне значення. З чого ж почалася історія кілець, браслетів, запонок і інших аксесуарів для чоловіків?

Чоловічі ювелірні прикраси: з чого все починалося?

спочатку ювелірні прикраси для чоловіків служили талісманами. Також з їх допомогою визначали статус людини. Так, наприклад, вожді за допомогою примітивних прикрас відрізняли себе від простих членів племені, а зовнішній вигляд фараона таким чином не був схожий на вбрання воїна з його армії. Чим більше ювелірних прикрас із золота і дорогоцінні каміння було надіто на людину, тим вище був його статус у становій ієрархії.

Відрізнялося значення чоловічих прикрас і в залежності від його географічного місця проживання Відрізнялося значення чоловічих прикрас і в залежності від його географічного місця проживання. В Єгипті сережки носили чоловіки, що займають високе положення. А ось в Стародавньому Римі сережка вказувала на те, що перед вами раб.

Кільця носили також для позначення приналежності до вищого стану. У деяких країнах вони використовувалися для захисту. Наприклад, носіння кілець було широко поширене серед воїнів і лучників. Першим вони допомагали посилити ударну міць, а другим служили захистом пальців рук від тятиви.

В середні віки чоловіки стали вести себе скромніше. Тепер прикраси носили тільки короновані особи та вище стан дворян. Використовувалося лише кілька кілець і перснів, а також золотий ланцюжок з хрестом.

Все змінилося в XVIII столітті, коли розкіш рясніла всюди. Кожен поважаючий себе чоловік мав у власній колекції безліч кілець і перснів з золота з дорогоцінними каменями, запонки, кишеньковий годинник , Браслети, ланцюги і пряжки. Все це переливалося різними кольорами і блискало.

Відчуття смаку в чоловічих ювелірних прикрасах

У XIX столітті, коли промислова революція принесла в світ раціоналізм, а в віяння примхливої ​​моди почуття смаку і поміркованості, чоловічі прикраси теж змінилися У XIX столітті, коли промислова революція принесла в світ раціоналізм, а в віяння примхливої ​​моди почуття смаку і поміркованості, чоловічі прикраси теж змінилися. Чоловіки перестали виблискувати, як новорічна ялинка, і стали використовувати функціональні аксесуари.

Так стали популярні запонки, годинник, затискачі для краваток, кільця-печатки. Прикраси більше не були відображенням положення на соціальних сходах. Вони означали тільки наявність почуття стилю у чоловіка.

Трохи пізніше відбувся розквіт злочинності. Ювелірні прикраси стали ототожнював з приналежністю до цього світу, що призвело до колосального зниження популярності аксесуарів у чоловіків.

Однак в XXI столітті все повернулося на круги своя і ювелірні прикраси для чоловіків знову увійшли в моду. Тепер це спосіб підкреслити власну індивідуальність, смак і почуття стилю.

Які ювелірні прикраси носять чоловіки?

Ювелірні прикраси жінок, як правило, мають тільки естетичне значення. У чоловіків справа йде інакше. Представники сильної статі вважають за краще функціональні ювелірні вироби, а прикраси тільки для створення образу використовують рідко.

Що зараз носять чоловіки? Найбільш популярні прикраси для чоловіків - це кільця, наручний годинник, затискачі для краватки, браслети, ланцюжки і запонки.

Чоловічі кільця

Стародавні єгиптяни використовували чоловічі кільця як засіб платежу. А ось в Греції і Римі кільцями ставили печатку на документах. В середні віки кільце показувало статус власника. Було навіть законодавчо заборонено носити кільця чоловікам, які не мали власності і дворянського титулу.

Сьогодні чоловіки носять кільця, як символ шлюбу , А також просто як прикраса. Дизайн і матеріал чоловічих перснів різноманітний: сталеві, срібні, золоті каблучки з діамантом і іншими вставками.

Дизайн і матеріал чоловічих перснів різноманітний: сталеві, срібні, золоті каблучки з діамантом і іншими вставками

Чоловічий наручний годинник

Колись в Англії чоловікам було заборонено дивитися на годинник, якщо вони знаходяться в громадському місці. Це вважалося ознакою поганого тону - адже джентльмен не повинен кудись поспішати або запізнюватися. На щастя, ми живемо не в вікторіанську епоху і зараз наручний годинник - частина стилю успішного чоловіка.

Головне правило, яке необхідно враховувати при виборі чоловічих наручних годинників - це їх поєднання зі стилем. Спортивно-туристичні годинники не носять з діловим костюмом, а класичний аксесуар не підходить для пляжних шортів.

Спортивно-туристичні годинники не носять з діловим костюмом, а класичний аксесуар не підходить для пляжних шортів

Затискачі для краватки

Будь-якому чоловікові колись доводиться носити краватки. Це може бути офіційний захід або власне весілля. Шпилька для краватки необхідний, якщо ви не хочете занурити цей предмет одягу в тарілку зі стравою на важливому обіді або виглядати неохайно при вітряну погоду.

Затиск для краватки може бути зовсім лаконічним або декорованих дорогоцінними каменями. Головне, щоб він поєднувався з іншими аксесуарами.

Головне, щоб він поєднувався з іншими аксесуарами

Чоловічі браслети

Часи, коли браслети служили амулетами, залишилися в минулому. Тепер це стильний аксесуар, який часто можна побачити на чоловічому зап'ясті.

правил носіння браслетів для чоловіків три:

 1. Браслети не носяться в комбінації з запонками. Ці два аксесуари взаїмоїсьключаєми.
 2. Чоловіки носять браслет виключно на зап'ясті. Він не повинен ковзати по руці.
 3. Браслет підбирається до стилю. Шкіряні браслети можна носити зі спортивним одягом, сталеві, срібні або золоті браслети з більш офіційним стилем.

Загалом, браслети універсальні. Залежно від дизайну вони підходять як до ділової, так і до повсякденного одягу.


чоловічі ланцюга

Кожен чоловік повинен мати в своїй колекції аксесуарів хоча б одну стильну ланцюжок. Як правило, чоловічі ланцюга носять з сорочкою. Не допускається носіння ланцюжка поверх одягу - це жіночий варіант.

чоловіча ланцюжок може бути з золота, срібла або ювелірної сталі. Важливо, щоб вона відповідала розміру тіла чоловіка. Занадто тонка ланцюг зробить образ жіночним, а через чур широка здасться непропорційно масивною.

Занадто тонка ланцюг зробить образ жіночним, а через чур широка здасться непропорційно масивною

чоловічі запонки

Запонки - незамінний атрибут образу респектабельного чоловіка. Цей аксесуар показує наявність почуття смаку і стилю свого власника. Особливо, якщо це брендові чоловічі запонки від кращих дизайнерів світу.

Для чоловічих запонок практично немає ніяких обмежень. Єдине - їх не можна поєднувати з браслетом.

Єдине - їх не можна поєднувати з браслетом

Тепер ви знаєте, який шлях пройшли чоловічі ювелірні прикраси і яке значення вони мають зараз. Запонки, браслети, наручний годинник, кільця і ​​інші вироби - саме ті дрібниці, які необхідні для створення успішного стилю.


Чоловічі ювелірні прикраси: з чого все починалося?
З чого ж почалася історія кілець, браслетів, запонок і інших аксесуарів для чоловіків?
Чоловічі ювелірні прикраси: з чого все починалося?
Які ювелірні прикраси носять чоловіки?
Що зараз носять чоловіки?
Новости