• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Triumph: офіційний сайт, каталог аксесуарів і колекції інтернет-магазину TRIUMPH

Марка Triumph була зареєстрована в 1926 році Марка Triumph була зареєстрована в 1926 році. Компанія, яка пізніше зареєструвала цей бренд, була заснована сорока роками раніше, в Німеччині. З двадцятих років минулого століття фірма базується в двох країнах: Німеччині та Швейцарії.
Компанія «Тріумф» одна з тих компаній, яка не тільки була ровесницею терміну «нижню білизну», а й є першопрохідцем у всьому, що стосується негліже: конструювання, дизайну, виробництва, технології і продажів. Компанія досі є законодавцем у всьому, що стосується модного жіночого білизни та купальників .


Асортиментна лінійка: жіночу нижню білизну «Тріумф», піжами і нічні сорочки, купальні і пляжні приналежності для жінок і чоловіків, домашній одяг, і нарешті, чоловіча нижня білизна Triumph. Пріоритетним є розробка і виробництво жіночої нижньої білизни.

Лінія жіночої білизни Triumf побудована таким чином, що вона збудована навколо базової серії, яка випускається двома колекціями на рік. Крім неї, компанія випускає раз ексклюзивну серію «АМУРЕТ». У ній наголошується на унікальність і випуск малими серіями. Виявилося, що досить багато жінок вважають за краще мати нижню білизну практично в єдиному екземплярі. Компанія щорічно оновлює асортимент на 30-40 %%.

У купальників традиційно підвищені вимоги до якості, і тут, як не можна до речі, довелося німецька якість, властиве всім товарам, випущеним в Німеччині. В асортименті купальників «Тріумф», крім великої різноманітності моделей купальників , Підвищена увага приділяється колірній гамі костюмів для купання. Колекція купальників марки Triumph оновлюється щорічно практично на 100%.

Одне з гасел компанії: «Не стояти на місці
Одне з гасел компанії: «Не стояти на місці!», - тому в минулому році компанія оголосила конкурс проектів нижньої білизни під назвою «жіночу чарівність» для студентів - майбутніх дизайнерів, в основному, лондонського коледжу Central Saint Martins. Завершальне дефіле і підведення підсумків відбулося в Китаї, і було присвячено літніх олімпійських ігор. Після завершення конкурсу, роботи переможців конкурсу, втіляться в окремій лінії білизни limited edition.

Новости