• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

LAUMA LINGERIE. Серія бюстгальтерів Mummy Classic

Lauma Lingerie

LAUMA LINGERIE - це провідний виробник жіночої нижньої білизни в Прибалтиці. Історія марки LAUMA почалася в 1971 році в Латвії, тоді ж було вибрано відповідну назву - ім'я феї Лаум. Уже в ті роки бренд став знаменитим на весь Радянський Союз, закохуючи жіночі серця і тіла в свою білизну, лідируючи серед інших виробників, завдяки прекрасному якості і стилю.

Головним завданням підприємства є виробництво та продаж білизни, яке дозволяє кожній жінці відчувати себе комфортно і зручно, акцентуючи при цьому красу жіночого тіла, підвищуючи настрій і гармонійно впливаючи на емоційний стан жінки. У той же час підприємство не забуває про таких неминущі цінності, як якість, дизайн і оригінальність. Саме тому AO «LAUMA LINGERIE» при виробництві своєї білизни використовує виключно високоякісні тканини з Європи, а діапазон розмірної шкали варіюється від 70А до 120 F, G, H, J.

Саме тому AO «LAUMA LINGERIE» при виробництві своєї білизни використовує виключно високоякісні тканини з Європи, а діапазон розмірної шкали варіюється від 70А до 120 F, G, H, J

Mummy Classic

LAUMA LINGERIE - це білизна, створене за лекалами, які забезпечують хорошу посадку, завдяки чому прихильниць марки LAUMA LINGERIE стає все більше і більше. Це зручне, комфортне і сучасне білизна і на кожен день, і для динамічного міста, і для відпочинку. При цьому будь-яка жінка знайде свою особливу лінію красивої білизни для особливих романтичних випадків, яке буде ідеальним і для першого побачення, і для весілля. LAUMA LINGERIE не залишить байдужою жінку в будь-якому віці. При цьому варто відзначити, що модельєри і дизайнери нових колекцій орієнтуються як на сучасних, яскравих і зухвалих дівчат, так і на успішних, вимогливих до себе і до оточуючих жінок. Особливу ніжність, затишок про комфорт дарує наше білизна майбутнім і молодим мамам, для яких створюються окремі колекції, красиві, стильні і зручні.

Для любительок класики і натуральних тканин створена спеціальна серія Mummy Classic. Серія бюстгальтерів виготовлена ​​з бавовняного еластичного полотна. У серії запропоновані моделі з м'якої чашкою на каркасах і бюстгальтер з чашкою на дубляжі. Серія дуже полюбилася покупцям в багатьох країнах. Класичні кольори білий, чорний, сріблястий півонія забезпечують універсальність.

Ще більше інформації можна знайти на офіційній сторінці LAUMA LINGERIE в Facebook .

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Новости