• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати нижню білизну жінкам з розміром плюс

  1. 1. Шукайте, вибирайте і купуйте білизну тільки свого розміру
  2. 2. Купуйте те, що як Вам здається, на перший погляд ідеально підійде
  3. 3. Вибирайте білизну, яке Вам до лиця
  4. 4. Купуйте білизна для кожного випадку

Більшість людей звикли думати, що красиву білизну роблять тільки для мініатюрних жінок. Це не так! У магазинах продаються різні красиві, зручні і сексуальні моделі для будь-якої жінки. Зараз виглядати приголомшливо в нижній білизні навіть доступніше, якщо у Вас розмір плюс. Багато виробників роблять моделі великих розмірів, тому їх з легкістю можна знайти в магазинах.

Багато виробників роблять моделі великих розмірів, тому їх з легкістю можна знайти в магазинах

Якщо Ви вирішили купити красиву білизну, тоді Вам варто знати, на що звертати увагу. Існує кілька окремих деталей нижньої білизни, які Ви можете купити. Наприклад, трусики танга, тягне білизну, стрінги і бюстгальтера. Також білизна буває з різних матеріалів. Так що будь-яка, навіть сама вибаглива дівчина, зможе підібрати щось для себе. Ось кілька корисних порад, які допоможуть Вам здивувати свого чоловіка, бойфренда і при цьому порадувати саму себе.

1. Шукайте, вибирайте і купуйте білизну тільки свого розміру

Коли Ви - жінка в тілі, стає досить важко підібрати білизну підходящого розміру. Не варто купувати моделі менше свого розміру, так як через них з усіх боків у Вас з'являться всякі зрадницькі і такі ненависні нами складки, які не дозволяють нам відчувати себе комфортно. А якщо вибрати білизну більшого розміру, воно зробить Вас візуально пишніше, і додасть ще кілька кілограм.

2. Купуйте те, що як Вам здається, на перший погляд ідеально підійде

Завжди довіряйте свого внутрішнього голосу, а не продавцям, які хочуть всунути Вам що завгодно, лише б Ви купили. Якщо відчуваєте, що модель маленька, велика, не тієї форми, не того кольору, не бійтеся сказати про це. Завжди говорите "ні" речам, які створюють для Вас незручності.

3. Вибирайте білизну, яке Вам до лиця

Потрібно підбирати нижню білизну так, щоб воно підтримувало і грамотно підкреслювало всі достоїнства фігури, і приховувало будь-які недоліки, а не навпаки. Якщо у Вас великий бюст, тоді варто придивитися до моделей, які трохи зменшують Ваше багатство. А якщо незадоволені своєю талією, тоді можна вибрати гарний корсет. Якщо у Вас є животик, тоді вибирайте стягуючі трусики, які допоможуть його заховати.

4. Купуйте білизна для кожного випадку

Якщо Ви йдете вибирати нижню білизну для гарячої ночі , Тоді зверніть свою увагу на моделі з мережива, цільних тканин і яскравих кольорів. Якщо ж Ви пішли ку на кожен день, тоді для Вас головне - зручність і практичність.

Але найголовніша порада, яку я можу дати, це якщо Ви відчуваєте себе шикарною, красивою, доглянутою, привабливою і бажаною жінкою, то, навіть не роздумуючи, купуйте найкраще нижню білизну!

Новости