• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Автомобілі назвали основним джерелом забруднення повітря в Астані

Для поліпшення навколишнього середовища в Астані буде збільшено кількість машин працюють на природному газі. Для поліпшення навколишнього середовища в Астані буде збільшено кількість машин працюють на природному газі

Фото з сайту auto.gazeta.kz

Автомобілі визнали основним джерелом забруднення навколишнього середовища в Астані. Про це сьогодні заявив заступник міського акима Косман Айтмухамбетов в ході чергової сесії столичної масліхатів, де обговорили питання екологічної безпеки, повідомляє Kazpravda.kz .
За даними прес-служби акімату, заступник градоначальника розповів депутатам про проведені міською владою заходи щодо поліпшення екологічної ситуації. Загальний обсяг валових викидів, що забруднюють повітря міста, в 2014 році склав 165 тисяч тонн. Показник індексу забруднення атмосфери становить 3,7 одиниці. Показник стану повітряного басейну столиці є екологічно сприятливим для життєдіяльності населення, пояснив Косман Айтмухаметов.
За його словами, основне джерело забруднення автотранспортні засоби (55,6%). На частку енергетичних підприємств ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2 доводиться 30,96%, інші джерела забруднення - 15,74%, в тому числі "внесок" приватного сектора становить 9,4%.
Згідно з планом заходів понад 3 тисяч транспортних засобів підвідомчих підприємств акімату планується перевести на природний газ. При використанні такого палива практично не відбувається викидів сажі і сполук свинцю в атмосферу.

Новости