• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: Трамп заборонив трансгендерам служити в армії США

Трамп заборонив трансгендерам служити в армії США

Президент США Дональд Трамп підписав меморандум, який забороняє службу в армії трансгендерам, випливає з поширеного Білим домом документа. як зазначає The Daily Mail , Очікується, що заборона набуде чинності негайно, незважаючи на ряд оспорюють його судових приписів.

Білий дім повідомляє, що президент прийняв це рішення на підставі рекомендації міністра оборони і військових експертів. Згідно з меморандумом, служба в армії не дозволяється людям, що страждають "гендерної дисфорией", яким потрібна медична допомога, в тому числі операції і медикаменти, цитує рішення РІА Новини" .

Обмеження обґрунтовуються тим, що наявність в рядах армії потребують медичних послугах трансгендерів "представляє істотний ризик для ефективності військових". При цьому, згідно з текстом меморандуму, "за певних обставин можуть бути зроблені виключення".

В кінці лютого перший відкритий трансгендер підписав контракт з армією США. За різними оцінками, в армії США служать від 1,3 тисячі до 6 тисяч трансгендерів.

Трансгендери - це люди, чия поведінка або самоідентифікація не збігається з їх фактичним підлогою. Заборона на їх службу в армії був знятий адміністрацією колишнього президента Сполучених Штатів Барака Обами. Дональд Трамп, обґрунтовуючи скасування цього рішення, заявляв, що його попередник не привів ніяких доказів того, що зняття обмежень не порушить згуртованість військових і не зашкодить ресурсів збройних сил.

Новости