• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Саграда Фамілія - ​​Храм святого сімейства в Барселоні виплатить великий штраф

цею материал Доступний по-русски

Барселона легалізує статус Саграда Прізвища вже на початку наступного року.

Барселона легалізує статус Саграда Прізвища вже на початку наступного року

Храм спокути Святого Сімейства / фото УНІАН

Одна з найвідоміших туристичних визначних пам'яток Іспанії - Sagrada de Família (Саграда Фамілія) - виплатить міської влади 36 мільйонів євро за ведення будівництва без дозволу.

Як повідомляє ВВС, виплати в бюджет надійдуть більш ніж через 130 років після того, як церква почали будувати без будь-якого дозволу від влади міста, передає Европравда .

Читайте також Міста південної Європи об'єднують зусилля проти масового туризму

Рада, який відповідає за будівельні роботи, буде виплачувати гроші протягом десяти років. На них планують поліпшити доступ громадського транспорту до пам'ятника, а також відремонтувати район навколо церкви.

У відповідь місто легалізує статус Саграда Фамілія вже на початку наступного року.

Церква, яку спроектував архітектор Антоніо Гауді, відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Роботи з її будівництва почалися в 1882 році і все ще тривають.

Бюджет собору 2018 рік становить 80 млн євро, 50 млн з яких йде на роботи всередині храму. Щорічно храм відвідують 4,5 млн туристів.

Раніше УНІАН повідомляв, що в одному з найпопулярніших в світі туристичних міст, іспанській Барселоні, з 1 червня 2018 року починають діяти нові правила здачі квартир туристам через популярну платформу Airbnb.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости