• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)? на порталі Паблік Тревел Владивосток

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

Безпека, здоров'я.

З огляду на, що Англія, користуючись поширеним виразом, «країна розвиненого світу», то ніякої спеціальної підготовки з т.з. заходів з охорони здоров'я і безпеки я не проводив і цього виявилося достатньо. Ми ходили по різних місцях різних міст, в т.ч. і в темний час, ніяких неприємностей не було.

і в темний час, ніяких неприємностей не було

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

переліт

Переліт був з Києва, рейс МАУ, дуже зручний тому можна було вилетіти в п'ятницю відразу після роботи, а назад летіти вночі проти понеділка, щоб вранці прилетіти і відразу на роботу, так заощаджуватися дні відпустки, що важливо для мене. Як і завжди, якщо купувати заздалегідь, то присутній економія на квитку. Ми купили переліт за мінімальною ціною, десь за 2,5 міс. до поїздки.
Летіли ми в Лондон, наскільки я знаю з Києва немає регулярних рейсів в будь-які міста Англії, крім Лондона.

Великобританія займає шосте місце серед найбільш відвідуваних туристами країн світу. У 2009 році тут побувало 28 мільйонів мандрівників. Для порівняння: перше місце в списку UNWTO займає Франція з 47 мільйонами туристів, а замикає десятку лідерів Мексика з 21 мільйоном.

У 2009 році Британію відвідало близько 200 тисяч російських і українських туристів. Таким чином, Великобританія і особливо її столиця Лондон були і залишаються досить привабливими для відвідування нашими громадянами.

Будучи переконаним прихильником самостійних подорожей, і з досвіду знаючи, як самостійно відвідати Лондон, запевняю, що спланувати і здійснити самому поїздку в Англію, а тим більше отримати візу в Англію не є чимось надзвичайно складним.

Основним каменем спотикання у наших співвітчизників (з їхньої точки зору) при плануванні самостійної поїздки за кордон є питання отримання візи. Перш за все - які потрібні для візи в Англію документи

Хочу відразу сказати, що отримання візи до Великобританії і «ужастики» з цим пов'язані - проблема скоріше надумана. Чутки про «кровожерливих» співробітників Консульського відділу Посольства Великої Британії, спраглих відмовити в отриманні візи кожному другому, сильно перебільшені.

Не треба забувати, що все-таки основним завданням консульства є якраз не відмова в отриманні візи, а її видача. Прибуток від туризму є істотною статтею доходу кожен більш-менш цікавою туристам країни.

А особливо, такої країни, як Великобританія - за деякими даними, сукупний дохід від туризму в найближчі кілька років може вирости в Великобританії більш ніж на 60%.

Давайте подивимося, як можна отримати візу до Великобританії.

Відразу скажу, що звернення в Туристичне Агенство тут я не розглядаю. По-перше, Вам доведеться сплатити повністю весь тур, включаючи переліт і проживання, а по-друге, як я вже сказав, ми розглядаємо самостійну подорож.

Існує, правда ще значна кількість різних фірм і фірмочок, які спеціалізуються на оформленні віз, в т.ч. і Великобританію. За цю послугу вони беруть від 100 до 200 Євро, в залежності від виду візи.

Віза

Це був самий неприємний момент подорожі. Оскільки незважаючи на те, що документи я подав за 3 тижні до поїздки, візу я отримав в день вильоту за 4 години до вильоту. Благо в надії на це речі були зібрані. Трохи біганини і вдалося вчасно потрапити в аеропорт. Але мінусом цього було те, що не були куплені квитки на транспорт заздалегідь, не заброньовано квиток в парламент і не куплені квитки на формулу-1. Так що порада проста: подавайте документи з запасом, тому що посольство дуже повільно їх обробляє.

Так що порада проста: подавайте документи з запасом, тому що  посольство дуже повільно їх обробляє

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

Перетин кордону

Все проходить стандартно, ніяких проблем не було, після прильоту в Гатвік довелося хвилин 15 відстояти в черзі, тому що в це вечірній час працювало мало вікон.

Все проходить стандартно, ніяких проблем не було, після прильоту в Гатвік довелося хвилин 15 відстояти в черзі, тому що  в це вечірній час працювало мало вікон

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

Мобільний інтернет.

Для самостійних мандрівників наявність смартфона з мобільним Інтернетом - найважливіше питання. Через питання з візою не вдалося детально вивчити питання мобільного інтернету. Але в посольстві дали брошуру з інфо російською про оператора Lebara, вже в Лондоні бачив їх рекламу на автобусах.

Але в посольстві дали брошуру з інфо російською про оператора Lebara, вже в Лондоні бачив їх рекламу на автобусах

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

У перший же день купив їх картку (вона коштувала 3 фунта в магазині) + на 5 фунтів поповнив рахунок і по акції за 5 фунтів оформив 1 Гігабайт інтернету. В цілому можу порекомендувати даного оператора. У Лондоні швидкість хороша (чомусь не було зв'язку на території London Tower), в інших місцях іноді швидкість падала до низької, але в цілому цілком нормально відпрацювало. Тільки зверніть увагу, що потрібно в настройках зробити відповідні зміни, про це є ролик на сайті оператора.

Багатьох туристів перед поїздкою до Великобританії цікавлять питання: Чи потрібна мені віза в моєму паспорті для в'їзду у Великобританію? Що треба зробити для того, щоб отримати візу? Варіантів відповіді на ці питання може бути кілька. Все залежить від того, громадянином якої країни Ви є.
Якщо ви є громадянином Сполучених Штатів Америки, Канади або Австралії, або живете на законних підставах в цих країнах, Вам не потрібно подавати заяву на туристичну візу для в'їзду в Сполучене Королівство. Для в'їзду буде достатньо надати свій паспорт імміграційні служби при огляді документів. Зазвичай такі візи видають терміном до 6 місяців, якщо все в порядку з документами. Гроші за цю візу не стягуються.

Але існує багато інших питань і нюансів, відповіді на які повинен знати кожен бажаючий, перед тим, як відвідати Великобританію.

1. членам Європейського економічного простору (ЄЕП) і Швейцарії не потрібна віза для відвідин, проживання і роботи в Великобританії.

2. Для студентів і людей, які перебувають в Великобританію на роботу (з-за меж ЄЕП) існують інші правила.

Якщо Ваші плани включають в себе більше, ніж просто відпочинок, то є хороша ідея, щоб перевірити зручний онлайновий запитальник уряду Великобританії «мені потрібна UK Visa.» І, якщо виявиться, що віза вам потрібна, то можна подати відповідну заявку, і, як правило, оплатити візу в Інтернеті за адресою Visa4UK.

Для українців і росіян процедура отримання візи до Великобританії доволно складна, необхідно зібрати багато документів, правильно заповнити папери. Краще звернутися за цим до фахівців в цьому питанні.

Існують такі типи віз:

* Гостьова

* Сімейний возз'єднання

* Навчання

* Робоча

* Дозвіл на перебування

Для отримання гостьової візи Ви повинні бути здатними довести, що:

* Ви маєте намір перебувати в Великобританії в більшій мірі шість місяців;

* Ви маєте намір залишити Великобританію після закінчення вашого візиту;

* У вас достатньо коштів на проживання у Великобританії.

Процедура і необхідні документи для отримання гостьової візи

- Заява форми VAF1 - що не дає права на постійне проживання, належним чином заповнена.

- Ваш паспорт або проїзний документ.

- Недавня кольорова фотокартка паспортного розміру (45mm x 35mm). Вимоги до фотокартці наступні:

* Знімок на тлі світлого кольору

* Чіткий і доброї якості, без рамок

* Надрукований на звичайній фотографічному папері, і

* Повний зображення особи, без сонцезахисних окулярів, капелюхи або іншого покриття на голові, якщо це не є вашим культурним або релігійною ознакою.

- Грошовий внесок за візу. Внесок не буде повернений, і зазвичай ви повинні сплатити його в місцевій валюті країни, з якої подається віза.

- Будь-які інші супровідні документи.

Заява має бути заповнено на англійській мові.

розетки

В Англії інший тип розеток, з трьома штирями, з усіх готелів тільки в одній був вставлений перехідник для розеток європейського типу, в інших не було. Ми купили такий перехідник за 5 фунтів в першій готелі і користувалися ним успішно надалі. Якщо ви хочете повністю підготуватися, то варто купити його ще вдома.

Якщо ви хочете повністю підготуватися, то варто купити його ще вдома

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

Обмін валюти

Як виявилося їхати з готівкою євро / доларами в Англію невигідно. Найкращий курс, який вдалося отримати (як не дивно в самому центрі Лондона) був все одно гірше, ніж якби в Україні я продав долари, отримав гривні і за гривні в Україні купив фунти. Я цікавився курсом майже у всіх містах, де ми були і він був м'яко кажучи не дуже хорошим. До того ж, на відміну від України, де обмінні пункти і банки на кожному кроці, в Англії вони зустрічаються рідко, а банки чому - то не проводять обмін, якщо у тебе немає відкритого в них рахунки. Тому тут порада проста: користуйтеся картками, оплачуючи (POS-термінали є практично скрізь) або приїжджайте з фунтами на руках.

Тому тут порада проста: користуйтеся картками, оплачуючи (POS-термінали є практично скрізь) або приїжджайте з фунтами на руках

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?

Мова.

В Англії, як і в багатьох інших країнах, говорять англійською мовою. Людям там освічені, тому англійська мова на відміну від багатьох інших країн, знають практично всі))). Якщо ви також знаєте, то це полегшує поїздку.

Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Багатьох туристів перед поїздкою до Великобританії цікавлять питання: Чи потрібна мені віза в моєму паспорті для в'їзду у Великобританію?
Що треба зробити для того, щоб отримати візу?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Що потрібно знати перед поїздкою до Великобританії (Англії)?
Новости