• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

тріада

 1. Альбоми Тріада: СКАЧАТИ АЛЬБОМ Тріада - Записки божевільного (2014 року) СКАЧАТИ АЛЬБОМ Тріада...

Альбоми Тріада:

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Записки божевільного (2014 року)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Записки божевільного (2014 року)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Исток (2013)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Исток (2013)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Мої очі відкриті (2012)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Мої очі відкриті (2012)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - 7 приводів (EP) (2011)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - 7 приводів (EP) (2011)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Шосте почуття (2009)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Шосте почуття (2009)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Вітамін (2008)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Вітамін (2008)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Серпень (2007)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Серпень (2007)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Оріон (2005)


СКАЧАТИ АЛЬБОМ  Тріада - Оріон (2005)

СКАЧАТИ АЛЬБОМ
Тріада - Протиотрута (2004)


Біографія Тріада:

Офіційний сайт:

http://www.triada-rap.ru
У 1997 році наївний блакитноокий юнак 15-ти років від народження приїхав до Краснодару з двома смішними і простими завданнями здобути освіту і зробити успішну кар'єру репера; з першої він почав справлятися вже через тиждень, друге завдання несподівано виявилася практично непосильним.
Все, що у нього було на той момент пара широких штанів, на які, як на дивину і дикість з подивом дивився весь університет, пара касет з американським репом, пара переведених з поганої англійської та заримованих текстів і незрозуміло звідки узялася мрія. У гордій самоті, з нерозумінням звідусіль, у великому чужому місті було дуже складно, але дуже цікаво. Першого брата по духу він знайшов в університетській роздягальні, через півроку після появи в місті. "--Здарова. - Привіт. Слухай, а в тебе маєчка House of Pain, ти слухаєш, або просто картинка подобається? Слухаю, а ти чув їх? Так, два альбоми є. А так ??? Ти чо, серйозно? ?? А де купив? " Побратима звали Мауглі (він же Вітя) обмінялися касетами і смаками, через пару тижнів вирішили створити групу.
Назвали себе "Triple V" (чому саме так назвали? Складне питання). Тексти писали англійською. Перші кроки в репі давалися дуже важко, і лірика була неоднозначна. Щось на зразок "Once I have walk in tha streets, drinking vodka, beer, and it's mix" не могло принести групі успіх, шукалися нові рішення. Людей, які слухають реп, тоді було дуже мало, а творять його практично не було. Згнітивши серце довелося самим намагатися писати фонограми, до запису пісень справу так і не дійшла.
До колективу незабаром приєднався Паддінгтон (Він же Лев, він же Lion, він же Риб, він же Джинн). Лев дав довгоочікуване прізвисько блакитноокому юнакові - Негр. Чому Негр? Тому, що юнак постійно (на вулиці, в кімнаті, на лавочці, на перервах між парами) пошепки або на всю горлянку (в залежності від місця розташування і часу доби) співав пісні чорних зарубіжних друзів, періодично видаючи щось на кшталт "Wuzzuр, niggaz? " або "Ya'll know, whattam sain '?" Пізніше (4 роки по тому) він же, Паддінгтон, перейменував Негра в Нігатіва. "Брач, ти все одно чорний, просто ти не простий, а навиворіт, як на негативі в фотографії. Тільки щоб писалося як по-англійськи - Нигатив. О! Точно! Нигатив і є!" З репом не виходило зовсім нічого.
Мінуса жахливі, але і під такі прочитати ніде, записувати треки не було сенсу: як і для кого? Трійця вирішила зайнятися близьким за настроєм, але більш доступним мистецтвом: почали бруднити стіни міста подобою графіті, намагатися танцювати брейк в актовому залі університету (до речі, там і досі займаються брейкери). Взимку наступного року (1998) Нигатив знайомиться зі скатом новоявленим студентом Худграф, молодим, але досвідченим краснодарським репером. Мауглі пропонує свої послуги бітмейкера, хлопці вирішують створити новий реп-проект з милозвучною назвою BDX. І закипіла робота.
Пізніше, місяця через два, Мауглі і Нигатив задумують масштабне молодіжне хіп-хоп рух KTF-Key Town Family, і протягом двох тижнів реалізують задумане. КТФ представляла велику родину, що вміщає 42 репера, брейкера, і ґрафітника. Принципи: взаємопідтримка, організація і проведення спільних заходів (фестивалів, виставок, концертів та інше). Не встигнувши почати роботу, об'єднання почало розвалюватися через особистих конфліктів в колективі. BDX, як частина великої родини, дуже активна: Близько восьми написаних пісень, перші тексти Нігатіва російською, перша робота скотилася в команді, довгоочікуване виступ в березні наступного року. На виступі вдалося прочитати половину треку (трохи менше, ніж веськуплет скотився), потім диск почав нестримно "стрибати" в програвачі, хвилина збентеження на сцені і BDX пішла по швах.
Незабаром Мауглі одружується, скати зарікається читати в команді, Лев (він і без того був зосереджений на графіті і лише рідкісними фрістайлу та порадами підтримував команду) теж задумав одружитися, причому з переїздом в Ярославль. Через кілька місяців припиняє існування КТФ, Нигатив пропалює дні травами на самоті, вчиться, і день у день в думках недобре і, що важливо, матюками, відгукується про стару екзотичної для наївних блакитнооких юнаків мрії стати репером. Здавалося б, все, так ні.
Нигатив знімає квартиру в центрі міста разом з молодим чоловіком на ім'я Федір (він же Джазз). Федір також є шанувальником реп-музики, однак у творчості себе не бачить. У вересні Джаз знайомиться на одній з реп-вечірок з Асватуром (він же Ріко), студентом Медінституту з Ростова, через кілька тижнів Асватур знайомиться з Нігатівом. Ріко відкриває молодим людям невідомий в той час в Краснодарі світ Wu Tang, Mobb Deep, EPMD. Безліч касет Нью-Йоркського репу, затертих Джаз і Ніггатівом, маса отслушал свіжого цікавого матеріалу виростила ідею про створення своєї команди. Всі троє дали згоду. Зі стилем визначилися відразу "будемо робити так, як роблять в Нью-Йорку.", Увечері 22 жовтня визначилися і з назвою - "Тріада". Асватур: "У нас ще давно з пацанчики задумка з'явилася, коли Ву слухали, Тріадою назватися хотіли ну це китайська мафія така, вони ще першим в світі революційним рухом були, ну, плюс і нас троє." На тому і порішили.
Написали кілька текстів. Креса (колишнього бітмейкера скотився) попросили допомогти з музикою він не відмовив. Вдома у Креса познайомилися з молодою краснодарської командою, у складі якої був Тіто (він же Олексій, пізніше Діно) і Марейдо (він же Вітя). У березні відбувся перший виступ в клубі "Quadro". До квітня в Тріаді було вже 7 осіб Джаз запросив молодого 14-річного земляка Бориса (він же Борман), Ріко свого земляка, Сурена (він же Staff), Лев виявив бажання "повернутися" в реп.
Незважаючи на складність організації репетицій і запису, в квітні Тріада в повному складі виступила на краснодарському турнірі "Adidas Streetball Challenge". У травні Нигатив з релігійних мотивів йде з Тріади і перестає займатися репом. В цей же час Діно і Марейдо стають повноправними членами Тріади. Протягом двох місяців Тріада не пише ні одного трека, аж до вересня не проходить жодної репетиції, і, після загального ради колектив вирішує призупинити свою діяльність. На початку вересня Нигатив вирішує повернутися в Триаду. На "бойовий клич" приходять лише двоє Марейдо і Діно. На старому 166 Пентіумі і колонках Genius Нигатив намагається писати мінуса для нових треків. Діно, практично цілими днями проводить у Нігатіва в репетиціях і написанні текстів і в жовтні група робить перші записи у Кресса. На початку 2002 року Тріада (в складі: Діно, Нигатив (учасники) і Марейдо (активний натхненник) записує спільний трек з фліп репером з Краснодара, яка має давню дружбу з кресах.
Після коротких переговорів Фліп вливається в колектив, взимку записується 4 треки, частина з яких викладена в Інтернет. Перші опубліковані записи Тріади отримують досить суперечливі відгуки.
У квітні з Тріади йде Марейдо, ні він, ні учасники групи не бачать сенсу його офіційного присутності в команді. В процесі спільної творчості стає зрозуміло, що стиль і розуміння музики фліп, Діно і Нігатівом різняться. 15 червня 2002 року група виступає на концерті "Касти" в клубі "Орбіта", після чого Фліп залишає Триаду. Нигатив і Діно вступають (і, разом з іншими учасниками, організовують) творче об'єднання "7". Крім Тріади в "7" входять: Ейсік, скати, Джонні, "Квадрат" (Псих, Найк). Концепція "7" растафарі, пияцтво, створення треків, що відрізняються оригінальністю від інших в російському репі. У листопаді "7" відбувся перший виступ. Наступні 4 місяці об'єднання слід лише першими двома пунктами концепції, після чого Тріада заявляє про вихід з "7". Через кілька тижнів "7" припиняє своє існування, проте в безлічі майбутніх текстів учасників цієї команди є згадки про "7".
Нигатив влаштовується на роботу після закінчення вузу науковим співробітником в Російському Авіа-Космічному агентстві, Діно продовжує навчання в коледжі ЗІП.
27 грудня група дає перший концерт в клубі "Quadro" в складі: Діно і Нигатив. Група відчуває гармонійність, взаєморозуміння і розкутість на сцені, склад учасників остаточно затверджується. Там же, після концерту, Тріада передає для прослуховування демо-альбом Владі, і через два тижні отримує вкрай негативну оцінку.
У вересні, після піврічного затишшя, Тріада приймає рішення записати кілька демо-треків і відіслати їх на збірник "Реп прорив". На початку жовтня Діно отримує повістку з військкомату. І без того депресивний стан учасників команди досягає кульмінаційного моменту. Будучи впевненими в тому, що 2 роки по тому (після служби в армії Діно) "Тріада" не займатиметься творчістю, вирішуються за 3 дні (час, що залишився до останньої медичної призовної комісії) записати прощальний альбом, який не буде тиражуватися, а лише буде лежати на пам'ять в CD боксах десяти друзів і знайомих учасників групи. Лев (він же Паддінгтон) жартома власними силами робить обкладинку і накат на диск. Через тиждень 10 примірників першого в Краснодарі (і, передбачуваного останнього для Тріади) альбому готові. І о диво, Діно не проходить медкомісію і отримує відстрочку від армії на 3 роки. Один з дисків потрапляє в приватну колекцію Сета. У жовтні Тріада отримує запрошення на "RapMusic 2003".
Після недовгих переговорів вирішено їхати в Москву за підтримки Сета. 27-го числа, в поїзді (крім жартів) тільки що офіційно народжена група "Тріада" підписує контракт з новонародженим лейблом "Karavan Music". Так починається їх спільний зростання і становлення. Добре себе зарекомендував на московській сцені фестивалю, група повертається в Краснодар для того, щоб зайнятися приготуванням до виходу дебютного альбому та зйомок кліпу на пісню "Мертве місто".
10 лютого 2004 року відбулася презентація альбому "Протиотрута" в клубі "Империо" (Краснодар), кліп "Мертве місто" потрапляє в ротацію телеканалу "МTV-Росія". "Тріада" дає серію концертів в Краснодарі, регіоні і Росії, найбільш примітним з яких можна, мабуть, назвати виступ на фестивалі "Код міста" (Москва). У вересні група приступає до створення другого альбому. Ведеться наполеглива важка робота (запис на студії проходила навіть в 9 ранку 1-го січня 2005 року) і, в результаті, 12-го січня майстер-версія альбому лежить на столі у Сета. Починається зйомка кліпу на трек "Дежавю", 13 лютого відбувся реліз альбому "Оріон", послідовно проходять презентації нового альбому в Москві, Краснодарі і Ростові. В цей же час відбулася прем'єра кліпу "Дежавю" на телеканалі "MTV-Росія"
У червні 2006 року виходить перший в історії російського репу подвійний альбом "Точка Роси". Підсумок близько 30-ти концертів за 12 місяців і зростаюча популярність команди .....

Наш сайт містить тексти пісень російського репу Тріада. Завдяки користувачам наша база не тільки постійно збільшується, але і вдосконалюється. Якщо Ви знайшли помилку в текстах Тріада напишіть нам про це. Колектив сайту не має можливості прочитати тисячі текстів та порівняти їх з mp3 аудіозаписами. Так само якщо у вас є тексти виконавця Тріада, яких немає на сайті додайте через форму додавання. Тільки разом ми зможемо зробити найточнішу базу текстів до пісень російського репу. Так само ми пропонуємо завантажити безкоштовно пісні та альбоми Тріада без реєстрації і без смс на сайті-партнері. Якщо Вам сподобався наш сайт реп текстів - порадьте одному.

Слухай, а в тебе маєчка House of Pain, ти слухаєш, або просто картинка подобається?
Слухаю, а ти чув їх?
А так ?
Ти чо, серйозно?
А де купив?
Ому саме так назвали?
Чому Негр?
Або "Ya'll know, whattam sain '?
Мінуса жахливі, але і під такі прочитати ніде, записувати треки не було сенсу: як і для кого?
Новости