• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Nickelback слухати онлайн безкоштовно всі пісні

  1. Залишити коментар

У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Nickelback» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Nickelback», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити». Для прослуховування пісень і альбомів треба клікнути кнопку «Слухати» У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Nickelback» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Nickelback», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити»

Група Nickelback з'явилася в 1996 році в невеликому канадському містечку Ханна. Вона була сформована братами Чадом (вокал, гітара) і Майком (бас) Крюгер, їх кузеном Брендоном (барабани) і Райаном Піке (гітара). Однак Брендон Крюгер незабаром покинув групу. Музикантам довелося шукати йому заміну. Перш ніж був знайдений Райан Вікдейл, в групі змінилося шість барабанщиків.

Досить довго музиканти не могли придумати відповідну назву і перебрали кілька варіантів. Перш ніж стати Nickelback канадський квартет іменувався Brick, ще раніше - Village Idiot, ну а саме перша назва колективу - Point of View. Власне "nickelback" в буквальному перекладі означає "здача". Це слово з'явилося в житті групи в той час, коли Майк Крюгер працював офіціантом в кафе. Здача з чашки кави зазвичай становила 5 центів (на сленгу - "Nickel"). При розрахунку з клієнтом, Майк весь час повторював одну й ту ж фразу: "Here's your nickel back" (в перекладі - "Ось ваша здача"). Зрештою, музиканти вирішили відмовитися від модерних назв, уподобавши більш просте і звичне "nickelback".

Зі своїм музичним стилем група так само визначилася не відразу. Спочатку музиканти лише виконували кавер версії інших колективів. Але вони були не дуже вдалі. Крім того, групі давно вже хотілося добитися справжньої популярності. Однак для цього необхідно було записати щось своє. Така ідея прийшла в голову Чаду Крюгеру, правда, фінансувати проект довелося його батькам. Для того щоб син зміг оплатити послуги студії звукозапису в Ванкувері, їм довелося викласти 4000 $. Це був перший крок.

У тому ж 1996 року хлопці записали свій перший демо-альбом "Hesher", з яким дали серію концертів в Канаді. До нього увійшло не так вже й багато пісень, зате нарешті було покінчено з набридлими всім кавери. Розкручуванням проекту займався Чад Крюгер. У цьому йому допоміг досвід, набутий під час роботи в рекламному відділі спортивного журналу. Схема була досить проста: на прохання Чаду його друзі дзвонили на місцеві радіостанції і замовляли пісні Nickelback. Цим група домоглася потрібного результату, проте їй не терпілося скоріше вийти на більш високий рівень. Але недолік грошових коштів і обман з боку власних менеджерів не давали групі розвернутися.

У 1998 році було зроблено кілька важливих кроків. По-перше, група вирішила самостійно займатися рекламної та організаторської діяльністю. По-друге, музиканти перебралися до Ванкувера, де виступали в клубах, причому досить успішно. Це дозволило зібрати суму, необхідну для випуску нового альбому. Крім того, колективу вдалося звернути на себе увагу і отримати підтримку таких людей як Дейл Пеннер (продюсер Matthew Good Band) і Гарт Річардсон (звукоинженер Rage Against The Machine).

Уже в 1999 Nickelback обмеженим тиражем випускає свій новий альбом "Curb". Сам альбом не був успішним, але не можна не відзначити успіх синглу "Leader Of Men". Цей сингл увійшов до альбому "The State", що вийшов 2000 року півмільйонним тиражем. Це був справжній успіх! Пісні Nickelback звучали на всіх радіостанціях Канади. З альбомом "The State" музиканти відіграли сотні концертів, виступаючи з такими групами як Creed, Fuel і 3 Doors Down. Групу буквально брали в облогу продюсери, намагаючись з усіх сил отримати контракт.

В кінцевому підсумку Nickelback віддали свою перевагу лейблу "Roadrunner Records" (США), відкинувши при цьому пропозиції "Island" (США) і "EMI" (Канада). Свій наступний альбом Nickelback записує 11 вересня 2001 року. У новому альбомі хлопці трохи відійшли від розпливчастих образів і філософських пошуків, несучи в свої тексти більш чіткі та реальні сюжети. Темами декількох пісень стали неприємні моменти з життя братів Крюгер, а саме відхід з сім'ї їх батька. Що вийшов "Silver Side Up" побив успіх попереднього альбому, і всього за 4 місяці в 6 разів перевищив його тираж. Цей альбом став золотим, платиновим і мультиплатиновим. "Silver Side Up" дозволив групі пробитися в американський ефір і завоювати любов шанувальників синглом "How You Remind Me". Успіх перевершив всі очікування. Сингл "How You Remind Me" не тільки міцно закріпився на американських радіостанціях, а й очолив хіт-паради шести з них. Крім того, "How You Remind Me" встановив рекорд по виходу в ефір, за тиждень прозвучавши на хвилях радіостанцій більше 3000 разів. Група так само привернула до себе увагу радіостанцій Німеччини, Великобританії, Голландії, Австралії та інших країн.

Для канадської групи це вражаючий результат. Але, кажучи про успіх альбому, не можна не згадати Ренді Стауб, який займався микшированием. Він відомий своєю співпрацею з такими групами як Metallica і U2. Допомога групі так само надав продюсер Рік Парашер, який займався розкруткою Pearl Jam і Temple of the Dog. Участь цих людей багато в чому сприяло виходу групи на новий якісний рівень, який і став запорукою світового визнання. Черговий альбом вийшов в 2003 році. Незважаючи на те, що до його записи не були залучені фахівці з боку, Nickelback лише своїми силами змогли домогтися якісного в усіх відношеннях звуку. Група стала більш професійно і серйозно ставитися до запису своїх треків.

Альбом "The Long Road" записаний в тому ж мелодійно-агресивному стилі. Він навіть ще більш відвертий, ніж "Silver Side Up". Музиканти по праву пишаються цим альбомом і вважають, що їх творчість еволюціонує в потрібному напрямку, зближуючи їх з почуттями слухачів. Так само шанувальників Nickelback порадувало те, що з альбомом "The Long Road" група дала набагато більше концертів. Цей альбом став ще одним досягненням, додавши групі ще більшої популярності в світовому масштабі. У 2005 році відбулися невеликі зміни в складі. З дистанції зійшов барабанщик Райан Вікдейл, якого замінив колишній учасник групи 3 Doors Down Деніел Адаір. У тому ж році, вже оновленим складом, Nickelback записує альбом під назвою "All The Right Reasons", який також став успішним і розійшовся великим тиражем. Багато слухачів називають його апогеєм розвитку творчості групи. Останній на даний момент альбом групи - "Dark Horse" вийшов 18 листопада 2008 року і отримав вельми суперечливі відгуки. Проте історія триває.

Дискографія
Рік випуску 1996 - Hesher
Рік випуску 1996 - Curb
1999 - The State
2001 - Silver Side Up
2003 - The Long Road
2005 - All The Right Reasons
Рік випуску 2008 - Dark Horse
2011 - Here and Now

http://www.nickelback.com
http://www.nickelback.net.ru

Залишити коментар

comments powered by

Новости