• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Американці побудували ГУЛАГ. І запаслися трунами.Щось незрозуміле діється в Америці - країна таємно підготувалася до введення воєнного стану.Американська преса пише про те, що понад 600 в'язниць в Сполучених Штатах працюють в даний час в штатному стані, повністю укомплектовані охоронцями і готові до прийому зеків.Управляє в'язницями ФЕМА - аналог нашого МНС.
Висловлюються припущення, що зроблено це на випадок, якщо мексиканці, в результаті погіршилося економічного становища, прорвуть південний кордон і хлинуть в США.Багато, проте, вважають, що в'язниці ці - все таки для громадян США.Подивіться хоча б тут:
Є ще думка, що казенні будинки побудовані для противників майбутнього нового порядку по всьому світу, коли буде введена єдина валюта, єдина релігія і єдину державу зі своєю єдиною в світі армією.У ситуації спробував розібратися Михайло Синельников з КМ.
Аляска, все ночі, повні вогню ...
Аляска, навіщо згубила ти мене?
Аляска, я - твій незмінний арештант,
Загинули юність і талант в твоїх снігах ...
Ні, все-таки ми, на відміну від американців, шалені оптимісти.Якщо щось трапиться чого (війна, глобальна катастрофа, епідемія, зіткнення з кометою), російський Держрезерв запасається консервами, теплим одягом та іншими «сірниками».Америка ж затарюється ... трунами.
Як повідомляє на «Руській лінії» Анатолій Артюха, поруч з містом Атлантою в штаті Джорджія виявлені закуплені Федеральним агентством Сполучених Штатів з управління в надзвичайних ситуаціях (ФЕМА \\ FEMA) і урядом США пластикові труни в кількості до 1 млн штук.Причому розміри їх, м'яко кажучи, химерні: наприклад, в саму містку «останню тару» можна укласти аж 5 чоловік.Уявіть собі перекинутий шафа, і отримаєте уявлення про «братську могилу» по-американськи.Звичайно, виникають питання, кого саме будуть ховати «п'ятірками», а хто удостоїться індивідуального притулку.Про критерії пропоную задуматися читачам, тим більше що це - ще не все дивацтва американського МНС.
Крім трун, у веденні ФЕМА знаходяться численні табори укладення (поки що пустують), розкидані по всій території Сполучених Штатів.Деякі з «зон» побудовані або капітально відремонтовані зовсім недавно.Існуючі табору укупі з президентським виконавчим розпорядженням дозволяють главі держави і міністерству внутрішньої безпеки (частиною якого є ФЕМА) здійснювати контроль над «основними національними функціями» в разі «надзвичайної ситуації», які не виключають можливості, що «табору будуть використовуватися для примусового тримання американських громадян з неконституційними цілями ».
І ці люди забороняють нам колупатися в носі!Принаймні (навіть по самій принаймні!), В Росії нікому і в голову не приходить ідея «розконсервувати» Колиму.Хоча начебто і приводів у нас побільше.Перманентні контртерористичні операції, терористи, екстремісти - вистачило б ким заповнити Сибір.Одних тільки злодіїв і хабарників набіжить на цілі «ешелони влади» з столипінських вагонів.Проте, про реставрацію ГУЛАГу у нас щось не чути.Невже в Америці справи йдуть ще гірше, коли вже треба було запасатися трунами (для масових розстрілів?) І великими територіями для потенційних зеків?
Поки офіційних пояснень, до якого саме апокаліпсису готується американське МНС, не було, не дивлячись на наполегливі вимоги і запити тамтешньої преси.Журналісти лише констатують: «До таборах підведені залізниці, багато хто має навіть власні аеропорти.Подібно Аушвіцу, деякі майбутні в'язниці забезпечені повітронепроникними будівлями.Більшість «зон» розраховане на утримання 20 000 ув'язнених.Найбільші «резервації» знаходяться поблизу Фербенкса (Аляска) і можуть в разі чого прийняти до 2 млн чоловік.Призначення цих «загонів для людей» переважній більшості населення невідомо.Тому навколо них множаться чутки і плітки: одні вважають, що споруди призначені для дислокації окупаційних військ ООН, інші - що ... для мільйонної російської армії!І мало хто розуміє, що всі ці приготування - не заради якихось інопланетян, а для самих же американців.В даний час табору порожні, але вони повністю укомплектовані охороною », - зазначає сайт Countercurrents.org.
Боже, що чекає Америку?Питання в Том що немає всім рного виття про це!Прикольно.А може, віскі і тушонка у них теж заготовлені, тільки нам про це не говорять?На Алясці, у вічній
мерзлоті?Ця країна, як сказав Папандопала, на межі грандіозного шухеру!Схоже юсовци готують грандіозну провокацію.Жахнуть у себе на території Ядрена бомбу і звинуватять Росію.Зрозуміло для чого труни ... Для чого табору?А туди пересаджають тих хто з мізками.Тих хто зрозуміє.що це провокація.Ця провокація (з Ядрена бомбою) буде спрямована проти ірану.А садити вони будуть своїх бо вести хрін знає куди полонених це нерозумно і накладноВундерваффе писал (а) у відповідь на:

> Аляска, все ночі, повні вогню ...

Вундерваффе писал (а) у відповідь на:

> Як повідомляє на «Руській лінії» Анатолій Артюха, поруч з містом Атлантою в штаті Джорджія виявлені закуплені Федеральним агентством Сполучених Штатів з управління в надзвичайних ситуаціях (ФЕМА \\ FEMA) і урядом США пластикові труни в кількості до 1 млн штук.

Хто у нас в Алясці був губернатором. Сара Пейлін.
Зараз рупор республіканців, а можливо ііх кандидат на пост президента.
Труни, звичайно, для демократів. Бачили як Сара з гвинтівки куля.
Хто у нас в Алясці був губернатором Вундерваффе писал (а) у відповідь на:

> Ця країна, як сказав Папандопала, на межі грандіозного шухеру!


Треба думати про грандіозний шухері в Росії, а США від нас далеко, хоча і полихнёт саме від тудова. Треба думати про грандіозний шухері в Росії, а США від нас далеко, хоча і полихнёт саме від тудова Не вважайте за рекламу своєї теми :)
Логічно припустити, що "визволителі" все-таки не будуть зачищати абсолютно всіх без розбору. Якась частина жителів звільняються земель буде корисна. Є ж там вчені, фахівці в різних областях. та й своїх особливо завзятих гуманістів треба кудись дівати на пару років ... Вундерваффе писал (а) у відповідь на:

> Ця країна, як сказав Папандопала, на межі грандіозного шухеру!


Був тут один пацанчик, віщував швидкий крах США. З півроку тому був ... США коштує, а пацанчик заткнув ... Нееет, хлопці, ви не мрійте про кризу у них, давайте краще розвивати свою країну.
Toad писал (а) у відповідь на:

> Жахнуть у себе на території Ядрена бомбу і звинуватять Росію.


Без коментарів ... мізки, на жаль, тут не ночували. =) Без коментарів Щуролов писал (а) у відповідь на:

Щуролов, криза-то у них думаю буде. Бо доларів, не забезпечених нічим занадто багато.
Але не впевнений, що про це варто мріяти. Бо мало не буде нікому. Тихого затону, як обіцяв Кудрін у Росії не буде. Такими темпами все ресурси у нас закінчаться року через 2. Готуються до зустрічі нового ... долара. Своїх незадоволених умиротворяти.
Повернутися до списку тем

Аляска, навіщо згубила ти мене?
Невже в Америці справи йдуть ще гірше, коли вже треба було запасатися трунами (для масових розстрілів?) І великими територіями для потенційних зеків?
Боже, що чекає Америку?
А може, віскі і тушонка у них теж заготовлені, тільки нам про це не говорять?
Для чого табору?
Новости