• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Заповнення анкети на участь у лотереї Грін Карт для членів сім'ї учасника

  1. завершення заповнення

завершення заповнення

Help: Нижче наведено кілька простих порад для заповнення анкети заявки на участь в лотереї Грін Карт. Щоб подивитися зразок порожнього бланка Частини Другий - "Derivatives", Інформація про членів сім'ї Натисніть тут або перейдіть вниз. Для отримання детальних інструкцій про кожного поле анкети, Натисніть тут або перейдіть вниз.

Анкета заявки (Entry Form): Якщо в Частини Першої - "Entrant Information - Інформація про заявника", ви вказали, що у вас є чоловік або діти, то, натиснувши Continue - Продовжити з Частини Першої, вам відкриється Частина Друга - "Derivatives - інформація про членів сім'ї ". Форма буде включати в себе поля для запису інформації про кожну дитину, в залежності від їх кількості, яке ви ввели в поле "Number of Children - Кількість дітей" в частині Першої.

Note: У вас буде до 60 хвилин, щоб подати заявку на участь з моменту натискання кнопки Begin Entry (Почати заповнення). Ви не можете заповнити форму в автономному режимі, і ви не можете заповнити тільки частина форми і заповнити решту пізніше. З цієї причини дуже важливо, щоб до того, як ви натиснете на це посилання, ви зробили наступне: (1) прочитали Інструкції до лотереї Грін Карт і зібрали всю інформацію, яка вам необхідна, і (2) скористалися Фото-валідатором щоб переконатися, що фотографії будуть прийняті системою.

Посилання з анкети: Частина Друга містить посилання на Фото-валідатор. Це посилання відкриється в новому вікні, щоб ви були впевнені, що ні втратите те місце в реєстраційній формі, яке ви зараз заповнюєте.

Виправлення Частини Першої: Якщо вам потрібно повернутися до Частини Першої щоб відредагувати або змінити інформацію там, ви повинні натиснути Go Back to Part 1 - Повернутися до Частини 1. Не використовуйте кнопку "Назад" вашого інтернет-браузера, так як в цьому випадку ви втратите всю введену інформацію.

Після заповнення Частини Другий: Після того, як ви заповните всі поля в частині Другий - Derivatives (Інформація про членів сім'ї), натисніть Continue (Продовжити). Повністю заповнена реєстраційна форма буде показана вам для перевірки. Пройдіть по посиланню Відправка заповненої форми щоб дізнатися подробиці.

Нижче представлений зразок бланка Частини Другий заявки - Derivatives (Члени сім'ї Заявника).

Для заповнення Частини Другий - Derivatives (Члени сім'ї Заявника), заповніть поля наступним чином:

13. Spouse Name - Ім'я чоловіка

Примітка фахівців: Друге ім'я - це не батькові. У Росії практично ні у кого немає Другого імені. Тому тут треба ставити прапорець "No Middle Name".

Notes: Ви повинні заповнити хоча б одне з цих трьох полів.

У кожне з цих полів може бути введено максимум 33 символи.

13d. Birth Date - Дата народження

13e. Gender - Пол: Гурток поруч з чоловічим або жіночим підлогою буде автоматично вибрано в якості протилежного підлозі основного заявника.

13f. City Where Spouse Was Born: Напишіть назву міста, в якому народився ваш чоловік. Не вводьте назву району, округу, провінції або держави, навіть якщо це все, ви знаєте про те місце, де він народився. Якщо ви не знаєте назви міста, в якому народився ваш чоловік, поставте прапорець "Birth City Unknown".

13g. Country Where Spouse Was Born: Країна, в якій народився ваш чоловік. Натисніть стрілку вниз для того, щоб відкрити список країн і виберіть правильно країну.

Note: Якщо назва країни народження вашого чоловіка змінилося, виберіть назву, під яким вона відома в даний час.

13h. Spouse Photograph: Фотографія чоловіка. Натисніть Browse щоб відкрити вікно "Завантаження файлу", перейдіть в папку на вашому комп'ютері, де зберігається потрібна фотографія, і натисніть Відкрити для заповнення поля "Photograph File Name".

Note: Якщо шлях до вашого файлу з фотографією з'явився в поле "Photograph File Name", значить робити з ним більше нічого не потрібно. Коли ви натиснете Continue - Продовжити внизу сторінки Анкети, фото буде завантажено в вашу заявку.

14. Child # 1 Name - Ім'я дитини № 1

Примітка фахівців: Друге ім'я - це не батькові. У Росії практично ні у кого немає Другого імені. Тому тут треба ставити прапорець "No Middle Name".

Notes: Ви повинні заповнити хоча б одне з цих трьох полів.

У кожне з цих полів може бути введено максимум 33 символи.

14d. Birth Date - Дата народження

Note: Якщо ви в даний час вагітні або в процесі усиновлення дитини, не вказуйте цю дитину. Якщо ви будете обрані (виграєте в лотерею) і у вас виявиться дитина, яка народилася чи була усиновлена ​​після того, як ви подали заявку на участь в лотереї, ви зможете додати їх у свої імміграційні документи пізніше.

14e. Gender - Пол: Відзначте гурток поруч з чоловічим або жіночим підлогою.

14f. City Where Child Was Born: Напишіть назву міста, в якому народився ваша дитина. Не вводьте назву району, округу, провінції або держави, навіть якщо це все, ви знаєте про те місце, де він народився. Якщо ви не знаєте назви міста, в якому народився ваша дитина, поставте прапорець "Birth City Unknown".

14g. Country Where Child Was Born: Країна, в якій народився ваша дитина. Натисніть стрілку вниз для того, щоб відкрити список країн і виберіть правильно країну.

Note: Якщо назва країни народження вашої дитини змінилося, виберіть назву, під яким вона відома в даний час.

14h. Child Photograph: Фотографія дитини. Натисніть Browse щоб відкрити вікно "Завантаження файлу", перейдіть в папку на вашому комп'ютері, де зберігається потрібна фотографія, і натисніть Відкрити для заповнення поля "Photograph File Name".

Note: Якщо шлях до вашого файлу з фотографією з'явився в поле "Photograph File Name", значить робити з ним більше нічого не потрібно. Коли ви натиснете Continue - Продовжити внизу сторінки Анкети, фото буде завантажено в вашу заявку.

15. Натисніть Continue - Продовжити. Повністю заповнена реєстраційна форма буде показана вам для перевірки. Пройдіть по посиланню Відправка заповненої форми щоб дізнатися подробиці.


Інформація може застарівати і змінюватися. З усіх питань, пов'язаних з імміграцією, рекомендуємо звертатися до ліцензованих імміграційним адвокатам.


Новости