• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Можу поїхати в США або Канаду. Що вибрати?

  1. В кишені Грін Карта і канадський ВНЖ. Яку країну вибрати? Основні аспекти життя в Канаді та Америці.
  2. В здоровому тілі
  3. Свій чужий
  4. Труднощі з працевлаштуванням

Автор: Vox Canadae

В кишені Грін Карта і канадський ВНЖ. Яку країну вибрати? Основні аспекти життя в Канаді та Америці.

📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:14:34 (Посилання відкриється в новому вікні)

Привіт, шановні друзі. На порядку денному сьогодні дуже цікаве питання про те, що робити в ситуації, коли у тебе і Грін Карта в кишені і канадський вид на проживання. У тому плані, що людина виграла Грін Карту і у людини на підході видача еміграційної візи в Канаду. У цій ситуації, коли ти можеш поїхати і туди, і туди, якому варіанту все-таки вибрати?

Давайте спробуємо розібрати це питання по частинах. Я маю на увазі такий багатофакторний аналіз. Тому що життя в кожній країні складається з якихось важливих моментів, які для когось важливі, для кого-то навпаки, мають другорядну важливість. І тому давайте просто поговоримо про різні аспекти життя. І ви для себе вже самі прімерітерешеніе, які аспекти важливі вам, а які аспекти вам абсолютно, абсолютно неважливі. Відповідно, складаючи потім по стопочку важливі і неважливі аспекти, ви отримаєте картинку - за що братися, яку країну вам вибирати.

В здоровому тілі

Отже, почнемо з самого важливого - зі здоров'я. У Канаді, як ви знаєте, медицина безкоштовна. Ви платите податки, з цих податків оплачується медицина. І ви завжди можете розраховувати на те, що якщо вам стане погано, ви прийдете в госпіталь, без будь-якої записи вас приймуть. Якщо дуже погано, вас тут же прооперують, щось зроблять, і все це буде за рахунок держави. Так, в канадській медицині є купа питань, пов'язаних з якістю обслуговування, з чергами в процесі, коли ти очікуєш прийому, з браком лікарів і з застарілим обладнанням десь, не скрізь, але є. Тим не менш, ви завжди можете розраховувати на те, що медичну допомогу вам нададуть в повному обсязі і безкоштовно.

У США ситуація зовсім інша, там нічого не буває безкоштовно. Ви не нададуть медичну допомогу безкоштовно, якщо у вас немає медичної страховки, яку заздалегідь купують. Відповідно, якщо у вас немає роботи, якщо у вас низький рівень доходу, якщо ви не змогли собі дозволити купити або оплатити щомісячну страховку, то якщо щось трапиться, ви опинитеся в дуже важкій ситуації. Це перший момент.

Другий момент пов'язаний з безпекою. Канада за рівнем безпеки зараз знаходиться на рівні 60 або 62, і з кожним роком рівень кримінальності протягом останніх 5 років тільки падає. У США ситуація скажімо перманентно стабільно негативна, в тому плані, що злочини в порівнянні з Канадою тримаються на дуже високому рівні. І навіть, напевно, в Канаді падає, а США не падає, а зростає. Я просто дивився цифри півтора року тому, і я пам'ятаю, що там розрив був суттєвий. Навіть з урахуванням того, що в Канаді набагато менше населення, ніж в США. Знову ж таки, дані статистики видаються в розмірі на 100 000 чоловік, і все одно злочинів в США набагато більше, ніж в Канаді.

Свій чужий

Наступний момент. Момент адаптації. У Канаді створені всі умови для того, щоб новенький емігрант, який щойно приїхав, максимально швидко влився в канадське суспільство. Існує величезна кількість безкоштовних курсів, програм адаптації, програм перепідготовки і т.д.

У США є якісь базові програми, наскільки я знаю, але вони абсолютно базові, і за великим рахунком так, щоб були цілі спеціальні державні або напівдержавні служби, які спеціалізувалися на тому, щоб допомогти новеньким емігрантам інтегрувати в країну, в США такого немає. Тому процес інтеграції в США буде важче, ніж в Канаді на 100%.

Труднощі з працевлаштуванням

Наступний момент дуже важливий - це питання, пов'язане з ринком праці. У Канаді він дуже-дуже маленький, практично символічний, конкуренція велика, перш за все в тій частині, яка стосується нормальних офісних високооплачуваних робіт. І навіть, якщо ти супер геніальний фахівець, тобі треба буде дуже сильно постаратися зачепитися і отримати нормальну добре оплачувану роботу в Канаді.

У США ситуація протилежна. Ринок дуже великий, вакансій дуже багато, завжди є потреба у висококваліфікованих працівниках і, що доводить, немає ніяких проблем з працевлаштуванням для висококваліфікованих працівників і отримання хорошої зарплати. У цьому величезна перевага США.

Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?

Подивіться які імміграційні програми можуть вам підійти (НОВИНКА!). Ви можете також оцінити свої шанси і отримати рекомендації від ліцензованого канадського імміграційного консультанта.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Яку країну вибрати?
Яку країну вибрати?
У цій ситуації, коли ти можеш поїхати і туди, і туди, якому варіанту все-таки вибрати?
Хочете переїхати в Канаду, але не знаєте як це зробити?
Новости