• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Інструкція як заповнити анкету Грін Карти від А до Я

 1. Зміст статті.
 2. Як заплатити 10 000 рублів за лотерею Грін Кард?
 3. Ми їдемо, їдемо, їдемо. В далекі краї?
 4. Що зробити перед заповненням анкети.
 5. 5 "підводних" каменів анкети Грін Кард.
 6. Заповніть графу "підлогу". Тут все просто. Навіть малюнки є. Чи не переплутати :)
 7. Заповніть дату народження
 8. Заповніть поле "місто в яких Ви народилися"
 9. Виберіть зі списку країну, в якій Ви народилися
 10. Наступний пункт - залиште за умовчанням.
 11. Завантажте свою фотографію.
 12. Заповніть вашої електронної пошти
 13. Заповніть інформацію про країну, де зараз проживаєте
 14. Напишіть Ваш номер телефону
 15. Напишіть і підтвердіть свій Email
 16. Заповніть графу про освіту
 17. Вкажіть Ваш сімейний стан
 18. Напишіть кількість дітей
 19. Після цього заповніть дані на своїх дружину (чоловіка) і дітей. Якщо є дружина (чоловік) і діти
 20. Заповнили анкету. А що потім?

Ви хочете почати нормально заробляти? Для цього є багато шляхів. Наприклад, почати який-небудь бізнес в інтернеті. Але для цього потрібно опанувати інтернет-професією. А якщо її немає? Якщо Ви звичайна людина? Може пошукати роботу за кордоном? А як? Найпростіший спосіб - заповнити анкету на Грін Карту і сподіватися на виграш у лотереї Грін Кард. Між іншим, шанс досить високий. Для Росії більше 1%! А якщо заповнити анкету на лотерею Грін Кард на кожного члена сім'ї, то шанси ще більше. Все просто?

Тільки ось в інтернеті ходять найрізноманітніші чутки (часто протилежні), про те, як правильно заповнювати цю карту. І те, що інструкція щодо заповнення Грін Кард зараз на офіційному сайті лотереї DV тільки англійською мовою, оптимізму не додає.

Одні сайти "кажуть", що заповнити самостійно не вийде і просять грошей. Інші навпаки, стверджують, що володіють самої докладною інструкцією по анкеті Грін Кард. Але у Вас чомусь не виходить заповнити по цих інструкцій. Що ж робити?

Насправді все дуже просто! Прочитайте цю статтю і Ви зможете заповнити анкету буквально за 5 хвилин! Нічого складного!

До речі, в кінці статті я дам посилання на офіційний сайт лотереї Грін Карти.

І ще - все малюнки клікабельні. Тобто якщо хочете збільшити їх - натисніть на малюнок.

Зміст статті.

 1. Як заплатити 10 000 рублів за лотерею Грін Кард?
 2. Ми їдемо, їдемо, їдемо. В далекі краї?
 3. Що зробити перед заповненням анкети.
 4. 5 "підводних" каменів анкети Грін Кард.
 5. Заповнили анкету. А що потім?

Як заплатити 10 000 рублів за лотерею Грін Кард?

Отже. Ви дізналися, що є якась лотерея, за якою можна виграти громадянство в Америці. І роботу. І взагалі - варто тільки заповнити анкету, то можна мало не завтра поїхати на роботу в США. Як тільки ця лотерея називається? Грін Кард, начебто. Треба подивитися уважніше.

І Ви набираєте в пошуку Яндекса або Гугла словосполучення "Лотерея Грін Кард" і Вам вивалюється відразу величезну кількість сайтів, які:

 • кажуть, що самостійно заповнити анкету Ви не зможете і вони за 10 000 рублів Вам допоможуть
 • натякають, що вони знають, як збільшити шанс виграшу в лотерею
 • вдають, що допоможуть після вигриш (якщо Вам пощастить)

Мимохідь Ви знаходите і офіційний сайт лотереї Грін Карти і бачите ... що там все англійською мовою. Та й взагалі, незрозуміло, як що заповнювати .. І вирішуєте довіритися цим пройдисвітам помічникам ».

У кращому випадку вони дійсно заповнять Вашу анкету за кругленьку суму. У гіршому - просто обдурять і не зроблять нічого. Або зроблять кілька дублів анкет і все зіпсують. У всякому разі - на реальну допомогу від цих гавриків я б Вам не радив розраховувати.

Тим більше, що Ви і самі все зможете заповнити самостійно! І абсолютно безкоштовно! Головне, знати основні етапи заповнення анкети Грін Кард, бачити перед собою зразок цієї анкети, і не зробити основні помилки при заповненні. Усе!

До речі, при деякій вправності Ви зможете заповнити анкету буквально протягом 5, максимум 10 хвилин!

Найважча частина - це не анкета. А фотографія на анкету Green Card! Ось її дійсно зробити непросто. Але про "правильну" фотографію я розповім у другій статті. Ось тут.

Коротше. Не потрібно нікому платити ніяких грошей! Робіть все самі і безкоштовно!

А зараз ми поговоримо про "загальні" питання лотереї та про заповнення самої анкету.

Продовжимо?

Ми їдемо, їдемо, їдемо. В далекі краї?

Отже. Грін Карта - це не громадянство США! Це вид на проживання в Америці. І дозвіл на роботу там же. Не плутайте ці поняття! І ще. Саму Грін Карту дають вже в США. А тут Ви берете участь в лотереї. І в разі виграшу Вам дадуть візу в Америку. Та й на майбутнє. Правильно лотерея називається "Electronic Diversity Visa Lottery"!

До речі, хочу відразу розвіяти ще кілька міфів про лотерею.

 • Відсоток виграшу дуже маленький.

Ось дивіться. Виграти джек-пот в яку-небудь лотерею звичайно можна. Але ... За різними підрахунками для різних лотерей шанс близько 0,00001%! А шанс виграти в лотерею Грін Кард близько 1% для Росії. А якщо наприклад у Вас в сім'ї 3-4 людини старше 21 років, то заповніть анкету на кожного. І шанси зростають. А що таке лотерея Грін Карти якщо не "джек пот" :).

 • Важливо заповнити анкету в перші години (або навпаки в останні години) прийому заявок.

Наскільки я знаю, ніякого значення час і дата заповнення анкети не впливає Наскільки я знаю, ніякого значення час і дата заповнення анкети не впливає. Головне потрапити в дозволений інтервал, коли можна подати заявку. Зазвичай це з початку жовтня по початок листопада. До речі, раніше чи пізніше цього терміну Ви просто не зможете заповнити анкету, так як на офіційному сайті лотереї Грін Карти просто потрібний розділ буде заблокований.

 • У разі виграшу мені прийде лист "щастя".

У разі виграшу. Як втім і не-виграшу в лотерею DV ніхто нічого Вам повідомляти не буде Вам потрібно буде самостійно перевіряти інформацію на сайті лотереї.

 • Якщо заповнював анкету один член сім'ї - то він і поїде. Решта залишаться.

Це теж міф. Лотерея діє на всіх членів Вашої родини. Якщо виграв один - то можуть поїхати всі. Але ось кого ж розуміти під "членами сім'ї", потрібно розібратися докладніше. Давайте краще я не тут, а трохи нижче в цій же статті розповім докладніше про це.

 • Можна заповнити кілька анкет одній людині для збільшення шансів.

А ось це категорично заборонено! Навіть якщо Ви помилилися в заповненні анкету - то доведеться або сподіватися на те, що помилку не вважатимуть критичною. Або чекати наступного розіграшу.

 • Потрібно добре знати англійську мову

Зовсім немає. Анкету на Грін Карту Ви можете заповнити абсолютно не знаючи англійської. Можете просто скористатися Гугл перекладачем. Ну або подивитися мою статтю і відео. До речі, і в подальшому в разі виграшу знання англійської не є обов'язковим фактором (хоча звичайно вкрай бажано!).

Розібралися з міфами? Давайте ще раз подивимося, хто ж все таки може заповнювати лотерею. І хто може поїхати в Америку, а хто не може з членів сім'ї. Детальніше..

Ось кілька основних моментів:

 • Заповнювати анкету може будь-яка людина з 18 років.
 • Якщо Ви одружені (заміжня), то можете заповнювати анкету як на себе, так і на дружину (чоловіка)
 • У будь-якому випадку Ви зобов'язані заповнювати анкету на своїх дітей до 21 років
 • Якщо дитині 21 рік - то він заповнює анкету на себе сам.
 • Якщо дитині 18-21 рік, то Ви заповнюєте інформацію на нього в своїй анкеті. І дитина може заповнити анкету від себе особисто.

У разі виграшу можуть поїхати всі члени сім'ї. Тобто Ви + чоловік (дружина) + діти до 21 років. Всім іншим (бабусі, дідусі, тітки, і т.п.) можна буде в'їхати за програмою возз'єднання з сім'єю. Через 3-5 років. В цьому питанні я не фахівець - краще запитати у знаючих людей. Можу тут не так що-о написати.

Якщо не вся сім'я хоче виїхати в США, то і не обов'язково. Наприклад, Ви не хочете ставати громадянином США. А тільки тато (мама) хоче трохи заробити грошей. Тоді можна в'їхати всім, а потім повернутися крім "основного працівника". Але тут я теж "плаваю". Це та інформацію, яку я знайшов в інтернеті. Краще її Вам перевірити ще раз, якщо вона важлива для Вас.

Ну що .. все зрозуміло? Починаємо заповнювати анкету DV або Creen Card.

Що зробити перед заповненням анкети.

Ну по-перше, переконатися, що Ваша країна бере участь в лотереї в цьому році. Далеко не всі країни беруть участь щороку. Є певні квоти.

До речі, дивитися Ви повинні не по тій країні, де живете. А де народилися. Тобто, якщо Ви народилися наприклад в Росії, а живете зараз в Білорусії (навіть отримавши офіційне громадянство), то подавати заявку все одно повинні від Росії.

Де дивитися інформацію? Так на офіційному сайті лотереї Грін Карти і дивитися. Ось тут є кнопочка. Її і натисніть.

Вам відкриється сторінка з основною інформацією по лотереї Грін Карти. Уважно її вивчіть. Якщо не розумієте англійську мову - просто включите перекладач Гугла.

І скачайте саму інструкцію. На жаль, ця інструкція до Грін Карту в pdf форматі і тільки англійською. Тут вже не переведеш. Але в принципі це і не потрібно. Основні моменти Ви можете подивитися далі у мене в цій статті.

Ну я настійно рекомендую уважно вивчити вимоги до фотографії і сфотографуватися. Фотографія для анкети для лотереї Грін Карти найскладніше! Ви можете почитати про це в другій частині моєї статті. Ось тут!

5 "підводних" каменів анкети Грін Кард.

Тепер давайте заповнювати анкету. Відразу зверніть увагу на те, що Вам дається всього 30 хвилин на заповнення. Тому краще не затягувати з цим. І взагалі, краще уважно прочитати інформацію ДО початку заповнення і потім спокійно це робити.

Отже починаємо заповнення. Для цього натискаємо кнопку "begin entry"

Заповніть свої ім'я та прізвище.

 • Last / Family Name - це прізвище
 • First Name - це ім'я
 • Middle Name - це друге "середнє" ім'я

Тут Вас підстерігають два "підводних" каменю.

Перший - як написати прізвище латиницею? Я рекомендую два варіанти. Подивитися в своєму закордонному паспорті. Або на банківській картці. Краще звичайно взяти з закордонного паспорта, так як написання може відрізнятися. У мене, наприклад, в закордонному паспорті ім'я пишеться - Alexander. А на банківській картці - Aleksandr.

Другий - у Вас немає "середнього" імені :). Це НЕ батькові! Тому нічого не заповнюйте і поставте галочку в поле "No Middle Name"

Заповніть графу "підлогу". Тут все просто. Навіть малюнки є. Чи не переплутати :)

Чи не переплутати :)

Заповніть дату народження

Тут ще одна "засідка". Зверніть увагу на те, що першим заповнюється місяць. А число - другим!

Заповніть поле "місто в яких Ви народилися"

Заповніть поле місто в яких Ви народилися

Тут ще одна тонкість. Четверта. Потрібно написати назву саме міста (селища / села) в якому Ви народилися. Нехай навіть це було село з 10 чоловік :). І потрібно написати на латиниці. Де ж взяти правильне назву вашого міста на латиниці? З Гугл карт!

З Гугл карт

Тільки зверніть увагу на те, що за замовчуванням у Вас стоїть російська мова. Вам потрібно переключитися на англійську. Для цього увійдіть в меню гугл карт (зліва вгорі три горизонтальних смужки :)) і переведіть на англійську. Якщо не зрозуміли, як це зробити - то подивіться моє відео внизу статті. Там я докладно все показую.

Виберіть зі списку країну, в якій Ви народилися

Виберіть зі списку країну, в якій Ви народилися

Тут я вже звертав увагу на те, що лотерея для Крін карти проводиться по країні народження. Якщо Ви народилися в СРСР :), то вибирайте ту республіку, яка була в складі. Наприклад, Білоруська АРСР - тепер Білорусія.

Наступний пункт - залиште за умовчанням.

Наступний пункт - залиште за умовчанням

Завантажте свою фотографію.

Завантажте свою фотографію

Про фотографію окрема "пісня". Не забудьте прочитати у мене в другій статті.

Заповніть вашої електронної пошти

Заповніть вашої електронної пошти

Необов'язкові поля - (optional) - можете не заповнювати. Назви міст не забудьте взяти з Гугл карт. Ну і для Москви і СПБ потрібно скопіювати назву міста в полі - District / County / Province / State -.

Заповніть інформацію про країну, де зараз проживаєте

Заповніть інформацію про країну, де зараз проживаєте

Напишіть Ваш номер телефону

Напишіть Ваш номер телефону

Напишіть і підтвердіть свій Email

Напишіть і підтвердіть свій Email

Заповніть графу про освіту

Заповніть графу про освіту

Тут шкала американської освіти. Деякі пункти відповідають "нашим" з натяжкою. Тому я не буду розбирати всі пункти. Зупинюся на найбільш ймовірних.

 • High School degree - середня школа
 • Vocational School - ПТУ
 • Some University Courses - неповну вищу освіту чи технікум
 • University Degree - вищу освіту (стандартне). Тобто "звичайний" вуз до поділу ба бакалаврат і магістратуру. Або бакалавр зараз.
 • Some Graduate Level Courses - навчаєтеся в магістратурі
 • Master's Degree - закінчили магістратуру
 • Some Doctorate Level Courses -навчальні в аспірантурі
 • Doctorate Degree - доктор або кандидат наук

Вкажіть Ваш сімейний стан

Вкажіть Ваш сімейний стан

ось значення

 • Unmarried - ніколи не був одружений / заміжня
 • Married and my spouse is NOT a UScitizen or US Lawful Permanent Resident (LPR) -одружений / заміжня НЕ на громадянина (нке) США
 • Married and my spouse IS a UScitizen or US Lawful Permanent Resident (LPR) -одружений / заміжня на громадянина (нке) США
 • Divorced - розлучена / розлучений.
 • Widowed-вдова / вдівець.
 • Legally Separated - Ніколи не заповнюйте!

Які тут "засідки"?

Перша - нежонатий / заміжня ЗАРАЗ !!! Чи не були НІКОЛИ замежем / одружені! Тобто, якщо весілля справляли і розлучення - то це потрібно вказати в спеціальному полі.

Друга - якщо у Вас цивільний шлюб - то Ви Unmarried. Ну або Divorced :) Запам'ятайте це!

Напишіть кількість дітей

Напишіть кількість дітей

Вказуйте всіх своїх (і своєї дружини, якщо у неї "окремі" діти) до 21 року!

натисніть continue

Після цього заповніть дані на своїх дружину (чоловіка) і дітей. Якщо є дружина (чоловік) і діти

Якщо є дружина (чоловік) і діти

Там все практично аналогічно Вашій анкеті (крім освіти і сімейного стану)

Якщо все заповнили. Тисніть знову continue

Заповнили анкету. А що потім?

Якщо все нормально, то у Вас буде на екрані ось це повідомлення.

Не забудьте його заскріншотіть. І краще ще окремо записати Ваш номер лотереї (ну і про всяк випадок електронний ключ). Саме за номером Ви і будете перевіряти результати.

Коли ж будуть відомі результати? Вони будуть швидше за все опубліковані в травні наступного року. Нагадую, що на пошту Вам нічого не прийде. Вам потрібно перевіряти інформацію самостійно.

Ну і ще. Навіть якщо Ви побачили, що виграли, то не поспішайте радіти. Приблизно половина тих, хто виграв в лотерею Грін Кард відсівається на інтерв'ю з генконсулом.

Ну а що докладно Вам робити після виграшу в лотерею Грін Карти - я поки не готовий написати. Краще подивіться на інших сайтах. Ну а якщо виграю - то звичайно ж напишу докладно.

А ось тут друга частина цієї статті. Як зробити правильний фото на анкету на лотерею Грін Карти . І ця (друга частина) на мій погляд більш важлива. Чому? Тому що зробити правильне фото на ГрінКард - це на мій погляд найважче!

А ось тут Ви можете подивитися мою відеоверсію цієї статті. Так би мовити, все наочно там показано.

А ось і посилання на справжній, офіційний сайт лотереї і саму анкету Грін Карти. Ось вона. Тинц.

До речі, я зібрав усі свої вільний графік в одному місці. Ось тут - тинц СЮДИ ! Тепер Ви можете переглянути всi на одній станиці! Бажаю корисного перегляду!

Ваш Nаставнік онлайN

Олександр Бессонов

Як заплатити 10 000 рублів за лотерею Грін Кард?
В далекі краї?
А що потім?
Ви хочете почати нормально заробляти?
А якщо її немає?
Якщо Ви звичайна людина?
Може пошукати роботу за кордоном?
А як?
Все просто?
Що ж робити?
Новости