• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Податок на авто: кінські сили перестануть бути розкішшю

Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв обговорив ідею стягувати податок на розкішні автомобілі, відштовхуючись не від кількості кінських сил, а від вартості машини. Так буде справедливішим, вважають експерти Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв обговорив ідею стягувати податок на розкішні автомобілі, відштовхуючись не від кількості кінських сил, а від вартості машини

Фото: Corky88 / flickr.com

Податок на розкішні автомобілі можуть стягувати в залежності від вартості машини, а не кількості кінських сил. Така ідея обговорювалася на нараді у прем'єра Дмитра Медведєва.

Нагадаємо, податок на дорогі машини в передвиборних статтях і «інавгураційній» указі доручив ввести президент Володимир Путін. Влітку Мінфін вніс в уряд поправки до Податкового кодексу, що вводять з 2013 року додатковий транспортний податок для автомобілів з двигуном потужністю понад 410 к.с., випущених після 2001 року. Ставка для них підвищувалася з 15 до 300 рублів за 1 л. с.

За розрахунками Мінфіну, збори могли б скласти до 3 млрд рублів. Однак поправки, запропоновані відомством так і не були прийняті до 1 грудня. Таким чином, в наступному році податок на розкішні автомобілі стягуватися не буде.

Розраховувати податок на розкішні автомобілі в залежності від вартості машини, а не кількості кінських сил - єдиний правильний варіант, вважає керівник напрямку «Авто» порталу BFM.ru Олексій Аксьонов: «Якщо я купую старий автомобіль, наприклад, 15-річний джип, і у нього стоїть потужний мотор - це не розкіш. Він може коштувати, скажімо, 15 тисяч доларів, а буду повинен платити за нього як за розкіш. Тому неправильно судити про розкіш по потужності двигуна ».

Як стягувати податок, поки не вирішено. Це може бути особливий транспортний податок, держмито або імпортне мито. Люксові автомобілі, однак, збирають і в Росії.

Головне, щоб чиновники не захопилися поповненням скарбниці, зазначає голова ради директорів групи компаній «Обухів» Дмитро Амелін: «Не можна вводити податок на розкішні автомобілі, які зараз вже знаходяться у людей в користуванні. Інше питання - що вважати розкішним автомобілем. З одного боку, це може бути «Феррарі», «Роллс-ройс» або щось подібне - автомобілі вартістю 10 млн і більше. Але мені здається, що навряд чи вони сильно наповнять казну. Можна піти далі, по так званому преміум-сегменту, починаючи від «Вольво» і вище. Але тоді, це не узгоджується з точки зору розкоші, тому що в основному у нас на таких машинах їздить середньої клас ».

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?
Новости