• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ліцензія на продаж алкоголю буде диференційованою

1620 переглядів

Новий проект поправок до Податкового кодексу передбачає диференціювання держмита за видачу ліцензії на продаж алкоголю.

Згідно з новими правилами, вартість ліцензії буде залежати від кількості точок мережі та їх місця розташування, повідомляють «   Відомості   »З посиланням на заступника міністра   промисловості і торгівлі   Віктора Євтухова Згідно з новими правилами, вартість ліцензії буде залежати від кількості точок мережі та їх місця розташування, повідомляють « Відомості »З посиланням на заступника міністра промисловості і торгівлі Віктора Євтухова. Діючі правила видачі ліцензій передбачають мито в 65 тис. Рублів, незалежно від розміру мережі. Якщо, наприклад, до мережі підключається новий магазин, то в список адрес ліцензії просто дописують новий за 3500 рублів.

Як сказав Віктор Євтухов, поправки приймаються з метою стимулювати конкуренцію і вивести з тіні невеликі магазини. Крім диференціації, пропонується знизити розміри мита. За попередніми даними, держмито для сільських поселень складе 20 000 руб, для міст від 200 тис. Чоловік - 30 000, всі інші - 50000 руб за кожну торгову точку. Чиновник уточнив, що ці цифри ще не остаточні і можуть бути змінені.

Здавалося б, що для великих ритейлерів новий закон стане непомірним тягарем. Однак, на сьогоднішній день більшість рітейлерів і так ліцензують кожен магазин окремо. Пов'язано це, в першу чергу, зі зменшенням ризику втратити ліцензію відразу для всієї мережі. За даними «Ведомостей» в Москві на 9539 ліцензій доводиться 10027 об'єктів.

Завдяки диференціації розміру мита в залежності від місцевості, загальні витрати мережі на ліцензування можуть навіть скоротитися.

Фінансовий директор «Магніту» Хачатур Помбухчан вважає, що введення нових поправок не спричинить для мережі істотних витрат.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости