• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Відсоток Знижки Золотий Карті Рів Гош. Обговорення на LiveInternet

Беручи участь в бонусної програмі 'Рів Гош ", Ви можете отримати знижку в розмірі від 5 до 30% від вартості товару (крім товарів, які вже беруть участь в акції та розпродажі). Дисконтна програма
Рів гош

Беручи участь в бонусної програмі 'Рів Гош ", Ви можете отримати знижку в розмірі від 5 до 30% від вартості товару (крім товарів, які вже беруть участь в акції та розпродажі). Дисконтна програма включає в себе два види бонусних карт: 'Стандартна' і 'Золота'. 'Стандартну карту' можна отримати дуже легко, сплативши на касі покупку від 300 рублів, і обов'язково заповнивши анкету-заяву. Отримавши карту, Ви стаєте повноправним учасником Клубу 'Рів Гош ", і можете розраховувати на довічну знижку в 5% від вартості цінника. Щоб придбати в своє розпорядження наступну карту - 'Золоту', потрібно зробити покупок на 10 тисяч рублів. В цьому випадку, Вам обміняють 'Стандартну карту', обнулила весь баланс накопичень, і вилучивши карту. Скільки відсотків знижка дається власникові Золотий карти '' Рів Гош "?Знижка максимальна, до 30% від вартості цінника товару (залежить від марки), крім того ця карта дає право на участь у програмі 'День Народження в Рів Гош ". Основні положення програми 'День Народження в Рів Гош "Крім покладеної знижку в 30%,' Золота карта 'є носієм ще одного бонусу.


Знижка 30 відсотків! Видається при накопиченні на ОДНІЄЇ «стандартної» карті 10 000 рублів.


Всі покупки автоматично конвертуються в бали, з розрахунку 5% від вартості покупки йде на баланс балів. Навіщо потрібні ці бали?


Цими балами Ви можете оплатити 50% покупки, на День свого Народження (бонус можна використовувати за сім днів до Дня Народження, і сім днів після). Збирайте бонусні бали весь рік, і зробіть собі шикарний подарунок, 1 бал = 1 рублю, максимальна сума бонусів - 20 тисяч рублів. При заповненні анкети, обов'язково вкажіть свій День Народження, інакше в акції брати участь Вам не дозволять.


Золота бонусна карта від Рів Гош постійно валяється у мене в косметичці. У мене найпростіша карта з фіксованою знижкою до 5%, цей відсоток залежить від бренду, як написано. Бонусну карту Рів Гош ми отримали відразу ж при першій покупці, спочатку була стандартна з 5% -ою знижкою. Лілія, а на скільки відсотків знижка? І за скільки? Золота картка Рів Гош 30%.Реєстрація та активація Золотий карти 'від' Рів Гош "Зареєструвати карту можна на офіційному сайті компанії, або на касі будь-якого магазина 'Рів Гош". Для цього потрібно заповнити невелику анкету, обов'язково достовірними даними. Зверніть увагу, що в анкеті реєстрації, є спеціальна графа для активації, введіть туди номер Вашої Золотий карти ', і карта активується автоматично (дивіться фото з анкетою - поле активації вказано стрілкою). Як перевірити накопичення на карті 'Рів Гош "? Перевірити накопичення можна: • Зателефонувавши на телефон гарячої лінії: 8? 800? 333? 20? 20; • Надіслати СМС-повідомлення на короткий номер 1043; • Перевірити баланс на сайті 'Рів Гош "(потрібно ввести номер своєї картки).


На нашому сайті, Ви можете подивитися каталог кращих, і зробити свій шопінг ще вигідніше. Вдалих покупок.


Оновлена ​​Безкоштовна золота карта «Рів Гош» і діамантова «Л'Етуаль» Магазини парфумерії та засобів по догляду за тілом були популярні завжди. Сьогодні на ринку їх можна знайти у великій кількості, проте активно використовуються стали далеко не всі. Необхідно визнати, що хороший парфум коштує недешево. Особливо в кризу, коли скаче курс рубля, а разом з ним і ціна на імпортні вироби (з Франції, США, Фінляндії і т. В Росії популярними косметичними брендами є магазини «Ріш Гош» (Rive Gauche), «Летуаль» (L ' Etoile), «Золоте яблуко», «Або де Боте» (Ile de beaute) та інші. до речі сказати, це міжнародні бренди - їх можна зустріти і в інших країнах планети.


На полицях цих магазинів представлена ​​провідна світова косметика, а також засоби по догляду за тілом. Як і будь-які інші поважають себе бренди, в рамках маркетингового плану в цих магазинах працюють власні дисконтні карти. Функціонують вони за хитрою схемою: необхідно витратити чималу кількість грошових коштів, щоб накопичити бали, які дозволяють отримати VIP-карту з максимальною величиною знижки.


Виникає питання: «Як отримати золоту карту?». Звичайно, можна роками збирати на привілейовані картки (в «Рів Гош» - Золота, в «Л'Етуаль» - Діамантова), що дають до 30 відсотків знижки. Наприклад, щоб отримати «Діамантову карту», ​​потрібно купити на суму не менше 25 000 рублів!


Або трохи схитрувати і отримати ці віп-карти, нічого не купуючи в парфумерних мережах. Справа в тому, що в рамках своїх маркетингових стратегій ці магазини косметики запустили цікаву кампанію. Називається вона «Обмін карт», але на ділі ніякого обміну не відбувається: всі карти залишаються у власника. Досить просто на касі показати карту парфумерного магазину із запропонованого списку і отримати в подарунок карту відповідного класу. Важко однозначно сказати, для чого саме був придуманий цей атракціон щедрості. Можливо, парфумерний ринок таким чином пристосовується до поточних умов виживання в російських реаліях. Крім цього, необхідно відзначити, що акція поки діє безстроково.


Діючі дисконтні картки «Рів Гош» і «Летуаль». Так виглядає золота карта «Рів Гош».


На лицьовій стороні також є і її унікальний номер. У парфумерної мережі активно використовується два типи карт. Перша - стандартна. Вона білого кольору.


По ній фіксується величина накопичення з кожної покупки з розрахунку: 1 рубль = 1 бал. При досягненні 10 000 балів (а також під час деяких акцій) вам видається вже золота «, по якій надається знижка від 3% до 30% на всю продукцію в магазині. Також вона дає привілеї і в інших місцях. Наприклад, знижку на будь-який фільм в кінотеатрі «Міраж» в розмірі 10%.


У Пітері є ще кілька місць, де за цією карткою можна щось дешевше купити (наприклад, піцу в «Мама Рома»). А взагалі - дивіться на офіційному сайті парфумерної мережі: партнерів дійсно багато. Знижка 25% в «Л'Етуаль».


Так виглядає діамантова карта. На лицьовій стороні її номер. У «» складніше. У них відразу кілька знижкових карт, які відрізняються за рангом. Найнижча - рубінове (10% знижка) від 399 рублів, найпривілейованіша - діамантова (25% знижка) від 25 000 рублів. Всього їх чотири, але нам цікава саме та, яка дає 25% дисконт відразу. Звичайно, діє вона тільки в мережі «Летуаль», тому вигідна вона для справжніх цінителів косметики, які прагнуть купувати парфумерію не по захмарних цінах.


Але нам вона допоможе отримати золоту карту від ««, нічого не купуючи в самому магазині. Вся хитрість полягає в наступному.


Досить знайти людину, яка володіє картою одного з цих магазинів, і запозичити її на час. Потім з неї піти в необхідний магазин, показати карту касирові, заповнити невелику анкету і забрати вже свою карту «» або ««, яку видасть продавець. Весь процес займає звичайно не більше п'яти хвилин.


Нічого не звіряють, паспорт РФ не потрібен. Просто приходьте за карткою. При цьому активувати і реєструвати на сайті її не потрібно. Наступного дня вона стане чинною автоматично. Покажемо на прикладі: Припустимо, в одного є «Золота картка» від Rive Gauche.


Ви йдете з цією картою в «Л'Етуаль». Там показуєте її касиру, заповнюєте анкету на отримання «Діамантової карти» і отримуєте її на руки.


Відзначимо, що на поточний момент ця карта дає максимальну знижку в 25% в мережі магазинів L'Etoile (по звичайних умов для її отримання потрібно витратитися не менше ніж на 25 000 рублів). Після чого йдемо в «Рів Гош», показуємо вже там свою «Діамантову карту» від «Летуаль», знову заповнюємо анкету і отримуємо золоту картку. Тепер у вас на руках обидві привілейовані картки. І так, запозичену у одного картку тепер можна віддати назад :). Як ви бачите, в «Л'Етуаль» можна йти не тільки з «Рів Гош», тому якщо у вас є карти інших мереж ( «Золоте яблуко», «Або де Боте» і т. Д), то сміливо можете йти з ними ? По суті, можна плодити необмежену кількість карт по ланцюжку: Золота «Рів Гош» - «Діамантова Летуаль» і забезпечити картами своїх друзів в потрібній кількості. Акція з обміну карт не діє в «Рів Гоше», розташованому в Санкт-Петербурзі і Ленінградській і Московській областях.


У Москві ви можете отримати карту, якщо щось купите на 300 рублів + покажете VIP карту магазину «Арбат Престиж". З L'Etoile в цьому плані все в порядку - обміняти можна всюди. КОРИСНИЙ Лайфхак: з 2017 року можна додатково економити при оформленні замовлень в «Летуаль» і «Рів Гош» через їх офіційні сайти. З кожної такої покупки можна повернути гроші через Кешбек-сервіс. У нашій статті розказано докладно, як на такі покупки. Цікаві особливості, про які важливо пам'ятати: • По звичайними правилами отримати бонусну золоту карту з максимальною знижкою від «Рів Гош» набагато простіше (досить накопичити за стандартною карті більше 10 000 балів, з розрахунку: 1 бал = 1 рубль), ніж у « Л'Етуаль »витрачати шалені 25 000 рублів. • По привілейованої карті «» можна отримувати знижки не тільки в мережі цих магазинів. Зокрема, по золотому пластику можна дивитися фільми в кінотеатрах «Міраж» зі знижкою 10% на один фільм з однієї людини, а також в інших торгових точках Петербурга і Північно-Заходу Росії (наприклад, в Петрозаводську).


Класний лайфхак: Якщо вам потрібні просто VIP картки знижок магазинів косметики Росії, щоб зробити покупку, наприклад, в інтернет-магазинах ««, «» або ««, то можете спробувати застосувати, якими з нами добродушно поділилася одна з відвідувачок нашого сайту. Ось такими нехитрими способами можна обжитися дуже вигідними картами популярних в Росії магазинів косметики та засобів по догляду за тілом. Користуйтеся на здоров'я!


Встановіть: зараз там можна безкоштовно отримати подарунок (промокод на підвіску). Купувати нічого не потрібно! До того ж в додатку є ще й цікава активність: ви можете прокрутити колесо удачі і спробувати виграти якусь дорогу прикрасу і отримати його в будь-якому салоні Sunlight безкоштовно! Важливий момент: ми не є офіційними представниками сайтів, про яких пишемо в статті, тому якщо у вас є питання індивідуального характеру (наприклад, проблеми зі входом в обліковий запис / не отримання бонусів або грошових коштів / ідентифікації і так далі), то краще їх ставити безпосередньо самим представникам сервісу. Чи вдалося нам розкрити тему?


Поділіться своєю думкою, питанням у відгуках до статті. Допоможемо, розповімо докладніше, обговоримо! У РОЗСИЛЦІ ділимося СЕКРЕТАМИ: Підпишіться на розсилку сайту, і вам стануть доступні повідомлення про нові матеріали, оновлення, а також ексклюзивні акції, яких немає у відкритому доступі.


І отримати перший бонус - до 1500 рублів на таксі в знак нашої вдячності! Дорогі відвідувачі! Ми регулярно оновлюємо статті на нашому сайті, щоб у вас завжди була актуальна інформація. Рекомендуємо додати цю сторінку в закладки браузера або соціальні мережі, щоб нічого не втратити.


Можете також підписатися на наш канал в, щоб було ще швидше!Рів гош

Скільки відсотків знижка дається власникові Золотий карти '' Рів Гош "?
Навіщо потрібні ці бали?
Лілія, а на скільки відсотків знижка?
І за скільки?
Як перевірити накопичення на карті 'Рів Гош "?
Перевірити накопичення можна: • Зателефонувавши на телефон гарячої лінії: 8?
Виникає питання: «Як отримати золоту карту?
Як ви бачите, в «Л'Етуаль» можна йти не тільки з «Рів Гош», тому якщо у вас є карти інших мереж ( «Золоте яблуко», «Або де Боте» і т. Д), то сміливо можете йти з ними ?
Чи вдалося нам розкрити тему?
Новости