• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Samsung запатентував смартфон з "риб'ячим оком"

Компанія Samsung Electronics подала патент на смартфон з камерою, що має об'єктив fish-eye ( "риб'яче око"). Його особливість - надширокий кут огляду, рівний або більш 150 градусів.

як повідомляє портал LetsgoDigital, в патенті показано, що "риб'яче око" може розміщуватися на передній панелі смартфона. У документі описуються сім елементів лінзи, одна з яких має оптичну вісь і прибирає хроматичні аберації. Всі вони виготовлені з пластику.

Інфрачервоного фільтра у об'єктива немає.

Не виключено, що fish-eye може з'явитися в новому флагмані компанії - Galaxy Note 9. Що вийшов недавно Galaxy S9 має значно поліпшену, в порівнянні з попередником, основну камеру. Але фронтальна залишилася колишньою, 8-мегапіксельною. Таким чином, можливо, прийшов час і для її вдосконалення.

Таким чином, можливо, прийшов час і для її вдосконалення

Смартфони з ширококутними 120-градусними об'єктивами зараз випускають LG і Sony. "Риб'ячого очі" поки немає ні в одному мобільному пристрої.

Не виключено, що надширококутний об'єктив може з'явитися не тільки в смартфонах Samsung, але і в інших електронних пристроях, наприклад ноутбуках або побутової техніки.

Новости