• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Квартирне питання» від 26 травня 2012р

01.06.2012

«Іспанський дворик», дизайнери Світлана Лі і Катерина Райкова

В травні КВАРТИРНЕ ПИТАННЯ створив шматочок Іспанії на кухні для сім'ї з трьох осіб: мами і двох дорослих дочок. Дизайнери Катерина Райкова і Світлана Лі доклали максимум зусиль, щоб передати на кухні чисто іспанську атмосферу, такий собі острівець Андалусії в московській квартирі.

Як не можна краще, для втілення середземноморського духу, Катерина Райкова і Світлана Лі підібрали в салоні VAZARO всю необхідну посуд і аксесуари. Круглий обідній стіл, накритий білосніжною бавовняної скатертиною найстарішої французької мануфактури GARNIER-THIEBAUT , Виглядав дуже святково. А вишукані посріблені аксесуари для сервірування столу від французької фірми ERQUIS стали справжньою окрасою інтер'єру в цілому. Правильні лінії столових приборів RADFORD Bright від ROBERT WELCH оттенили химерність предметів сервіровки.

Чайний сервіз від німецького виробника SELTMANN з традиційним квітковим орнаментом надав витонченість оздоблення кухні та відбив істинно іспанське захоплення квітами. Зрозуміло, жоден красиво накритий стіл не може обійтися без чудового скла. З цією роллю чудово впоралися келихи для мартіні від SCHOTT ZWIESEL - поєднання елегантності, високої якості і відмінного смаку.

Героїні програми по достоїнству оцінили переробку і відзначили, що мрії втілилися в реальність завдяки Іспанському дворику на їхній кухні!

Героїні програми по достоїнству оцінили переробку і відзначили, що мрії втілилися в реальність завдяки Іспанському дворику на їхній кухні

Новости