• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ворожіння, гороскопи, сонник, магія

  1. Любовний гороскоп Діви на квітень 2012
  2. Гороскоп фінансів і кар'єри
  3. Гороскоп здоров'я
  4. Талісман для Діви на квітень 2012 року

Негаразди на роботі будуть компенсовані успіхами в справах любовних Негаразди на роботі будуть компенсовані успіхами в справах любовних. Відкрийте серце і не будьте занадто суворими. Квітня обіцяє Дівам бути спокійним і передбачуваним - саме таким, як ви любите. Ніяких несподіванок, тим більше неприємних, не передбачається. Навіть в подарунках сюрпризів не буде! Тому вчасно висловлюйте побажання і радійте, отримуючи те, про що давно мріяли. І постарайтеся не мати справ з людьми які коли-небудь вас підводили. Навіть якщо вони усвідомили вину, ніщо не завадить їм зробити провина повторно. У відносинах робіть ставку на сім'ю: родичі в будь-яку хвилину будуть готові надати вам і психологічну, і фінансову допомогу.

Гороскоп Діви на квітень 2012 радить задумавши важливу справу, обов'язково обговорити плани з кимось із друзів або родичів. Вам допоможуть врахувати всі нюанси і подарують оптимізм, необхідний для енергійних результативних дій. До речі, втілювати задумане теж краще не поодинці, а в компанії. Саме серед людей і при їх підтримці ваші можливості реалізуються найповніше.

З дітьми в цьому місяці відносини навряд чи будуть дружніми. Ви захочете міцніше закрутити гайки, а у відповідь отримаєте глухе, але стійкий опір. Не намагайтеся читати нотації 13 числа, коли Місяць і Сатурн утворюють квадрат. Замість розуміння в очах дітей ви побачите нудьгу і німий докір.

Любовний гороскоп Діви на квітень 2012

У першій декаді романтичний настрій додасть Дівам невловимого шарму. На цю вудку обов'язково попадеться екзотична «рибка». Головне, зумійте її вчасно витягнути з води. Нові ставлення можуть зав'язатися де завгодно. Перехід від порожнього флірту до рішучих дій, швидше за все, здійсниться 9-10 квітня при Місяці в Стрільці. З самого початку дайте собі слово не тиснути на партнера своєю раціональністю. Дозвольте йому бути трохи вітряним, марнотратним або забавним. Від цього, повірте, ваші відносини тільки виграють. До речі, те ж саме стосується і Дів-подружжя. Розслабтеся і дозвольте коханому залишатися самим собою в будь-яких життєвих обставин. Зараз невелика частка легкості освіжить ваш союз і одночасно зробить його більш міцним.

Гороскоп фінансів і кар'єри

До вас, людині розумній і тактичному, часто звертаються за порадою в складних ситуаціях. Якщо подібне станеться на роботі в квітні, не поспішайте давати рекомендації. Швидше за все, ви прорахували, а розсерджений колега покладе на вас відповідальність за невдачу. Більш того, вся ця історія дійде до начальства. І тоді про внесення рацпропозицій можна буде забути надовго. А адже в останній декаді вас відвідають ве ліколепние ідеї, які не зможуть доручити розвитку без попереднього схвалення вищих.

У другій половині місяця бажано економити. Прибутку не обіцяють бути великими, а витрати ближче до травня очікуються пристойні. Так, 30 числа під впливом квадратури Місяця і Юпітера ви захочете зробити велику покупку або вкласти гроші в цікавий проект.

Гороскоп здоров'я

Вас турбує зайву вагу? Дуже шкода! Адже квітня абсолютно не підходить для такої важливої ​​справи, як схуднення. Будь-які дієти, навіть самі м'які, зараз будуть насильством над організмом. А такий підхід, як відомо, не призводить ні до чого хорошого. Не відмовляйте собі в різноманітній їжі 16 і 17 квітня при Місяці в Рибах. У ці дні нестача поживних речовин буде здатний погано позначитися на вашому психологічному стані і викликати серйозні порушення в роботі різних систем. Втім, засмучуватися не варто! Ви напевно схуднете в наступному місяці, якщо після 25 квітня почнете підбирати оптимальну дієту.

Талісман для Діви на квітень 2012 року

Ретроградний Марс, що знаходиться з вашому знаку вже давно, продовжує привносити в життя активність, а в деяких випадках і агресію. В середині місяця планета повернеться до прямого руху, і ці якості посиляться, відновляться раніше розпочаті проекти, а й конфлікти спалахнуть з новою силою. Знайти спокій і направити енергію в мирне русло допоможе зображення стародавнього символу «Інь і ян». Намалюйте його самостійно і торкайтеся до нього долонею правої руки раз в день протягом квітня.

Сприятливі дні для Діви в квітні 2012 року: 4, 12, 17, 26, 28.

Несприятливі дні: 7, 11, 15, 24, 30.


Новости