• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень.

Фото: psychologies.co.uk

ОВНИ
Застава відмінного самопочуття, тут можливі збої - це фізична і психологічна гармонія з оточенням, де компроміс інтересів відіграє провідну роль. Чи не пливіть проти течії, активізуєте протидію. Візьміть тайм-аут, розслабтеся і чекайте поки доля пошле ситуації, де ваша участь обов'язково. Це кармічні сюжети, які слід пережити, змінивши ставлення до життя. Обов'язково займайтеся благодійністю, опікати потребують, проявляючи співчуття і милосердя до нещасних. Безоплатність в любові - ось що змінить вашу долю на краще. Якщо потрібно розкрити якусь таємницю, добути відомості, то зараз ви володієте блискучим "нюхом" розвідника, зумієте вийти на слід і отримати бажану інформацію. Що позитивно позначиться всюди, а особливо на професійній діяльності, бізнесі. Важелі таємного впливу на керівництво в ваших руках.
На любовному фронті інтимна ідилія.

ТЕЛЬЦІ
Ви улюблені і бажані, рідні, близькі, друзі колеги вас обожнюють, відповідайте взаємністю і головне подружитеся з ними. Вас об'єднає загальний світогляд. Прагніть поєднувати роботу з особистим життям, можливості відмінні. Минуле й сьогодення зараз крокує в унісон, беріть на озброєння колишньої досвід, це допоможе закласти вдалу базу на майбутнє, відкрити двері в райдужне завтра в сімейної, ділової сфері. І пам'ятайте: нині сила ваша в істинної дружбі, партнерської відданості, що не купиш ні за які гроші. Демонструйте еталон одного - партнера, лідера в колективі, який справедливо вболіває за групові інтереси, поставивши хрест на власних егоїстичних інтересах.
25 і 26 лютого вдалі дні.

БЛИЗНЮКИ
На порядку денному успішна самореалізація в професійній сфері, бізнесі. Зараз ви досягли вищого статусу в суспільстві, у кожного він свій і є напрацюваннями минулого. Працюйте з творчим натхненням, заробляйте гроші, втілюйте творчі ідеї, зміцнюйте посадова реноме, дотримуючись службової субординації. А головне - всім серцем любіть свою роботу! Тоді найближчим часом лаври перемоги при штурмі кар'єрного Олімпу дістануться вам. Якщо з кимось в "контрах", що не посилюйте ворожнечу, а прагнете дипломатично домовитися і перетворити цю невгамовну енергію на благо спільних дій. Домашні справи теж не залишайте на самоплив, тут докладені зусилля повернуться сторицею. Звужені - дволикі, то тирани, то благодійники. Але при компромісному ставленні до взаємних обов'язків сімейне судно не розіб'ється об рифи побутових проблем.

РАКИ
Попутний вітер удачі надуває життєві вітрила в перспективному напрямку. Як в справах, так і в любові. Закохані опиняться на сьомому небі від щастя. Батьків порадують успіхи дітей, шлюбні пари зміцнять відносини. Духовний розвиток стрімко зростає, наповнюючи мудрістю життєву філософію, старі переконання відходять у минуле. Бажання і можливості знаходяться в рівновазі. Дотримуйтеся даного слова, робіть все з чистою совістю: дисциплінованість, творча самовіддача - ось пропуск на Олімп популярності. Критику сприймайте об'єктивно і без образ, на ходу усувайте помилки. Матеріальна фортуна посміхається блискучим професіоналам і трудівникам, творчим особам. Контролюйте трудовий ентузіазм, щоб не перегоріли "запобіжники", це завдасть шкоди здоров'ю. Ухилятися від зобов'язань теж не можна, зате якщо правильно розподіліть сили, то ваш енергопотенціал зросте. 25 і 26 лютого - вдалі дні.

ЛЕВИ
Будьте напоготові, щоб не потрапити під каблук сильніших за себе. Це несе регрес. Метаясь між передовою і тилом, збалансуйте "хочу" і "треба", ваше завдання - очолити закулісний фронт і діяти спільно. Успіх супроводжуватиме зразкових сім'янинів (зараз це благословенна місія), таємних стратегів, які вміють плідно співпрацювати з діловими компаньйонами. Не будьте скнарою, інвестуйте власні ресурси в прибуткові проекти. Тоді і партнери розщедряться. Ви задаєте динаміку відносин. Бізнес отримає друге дихання, оскільки вдасться з'ясувати всі плюси і мінуси в роботі та усунути недоліки. Прислухайтеся до власних думок, ідей, вони є істинним орієнтиром, а чужі пропозиції - глобальним допоміжним чинником в моменти прийняття важливих рішень. Запорука успіху - узгоджені дії на всіх планах з оточенням.

ДІВИ
"Який йшов, такого і зустрів" - це про вас. Подібне привертає подібне. У діловому співробітництві теж. Ваші партнери владні, авторитетні, чарівні, тому не відставайте (ревнощі тут безпідставна), а намагайтеся йти в ногу, вчасно натискаючи на психологічні кнопки впливу. Їх справжня (але замаскована) сутність, як на долоні, тут ви досягли піку майстерності, душевний рентген працює блискуче. Що є головним досягненням на даному етапі розвитку. Подружні (ділові) узи рвати безглуздо. На роботі впроваджуйте нові проекти - закладається база співпраці на майбутнє.

ТЕРЕЗИ
Підбирайте психологічний ключ до сердець залежних від вас людей, колег, помічників, роботодавців і неодмінно подружитеся з ними. Адже зараз сила, влада, на стороні інших, а вам залишається проявляти дух братства, гармонійно вписуватися в ситуації і по можливості командувати, враховуючи взаємні інтереси. Акумулятор сили, творчого вогню - службова сфера. Додаткові джерела доходів струмують, трудіться з радістю, не гребуючи ніякою роботою. Багатійте і діліться з нужденними, фінансуйте благі справи. І пам'ятайте, що ви основний годувальник і годувальник у родині. Тоді і болячки зникнуть. Щедрим воздасться сторицею. А у скупих відніметься.

СКОРПІОНИ
Ви на романтичній хвилі. Облаштовувати особисте життя, розважайтеся, фліртуйте, охмуряти шанувальників. Життя прекрасне - і є гра, яка несе насолоду. Геть гнітючі проблеми! Зараз з'ясується чи платить улюблена половинка взаємністю. Якщо немає, то потрібно терміново "вжити заходів", швидше за все в пориві самовпевненості (харизма сяє) десь помилилися, взявши низький чуттєвий темп. Змініть тактику, тоді вдасться завоювати будь-неприступне серце! Професіоналам, які мріють про кар'єрні злети, слід зайнятися цікавими проектами, які пробудять творчий вогонь. Шлях творців шедеврів встелений трояндами! 25 і 26 лютого - вдалі дні.

СТРІЛЬЦІ
Енергопотенціал високий, сексуальне чарівність струмує, зачаровуючи протилежну стать. Але пускатися в загули, на жаль, не можна. Борсаючись між сім'єю і роботою, віддайте перевагу сімейним обов'язків. "Покинута" особисте життя і вимагає термінової модернізації. Дбайте про близьких - це ваші вчителі, наставники. Рідний дім - колиска життєвої енергії і духовної еволюції. Погоджуйте всі плани, бажання, дружно співпрацюйте, розгрібаючи домашні проблеми. Жертвуючи заради щастя сім'ї, ви робите високий благородний вчинок. Будуєте домашню цитадель, яка згодом стане надійним захистом в критичний момент. Залагодити проблеми на роботі домочадці теж допоможуть. Вони є опорою не тільки вдома, але і в професійних справах.

КОЗЕРОГИ
Щоб застрахуватися від конфліктів, уникайте критики, всім властиво помилятися, і ви теж не святі угодники. Будьте психологом, прислухайтеся до вимог близьких, у них інші смакові пристрасті, потреби, ідеали. Догоджаючи собі, зробіть так, щоб ваші пропозиції, ініціативи були до душі всім, запалювали на спільні заходи. Брати, сестри, сусіди, колеги повинні стати вам гідними друзями. Сфера дружби благословенна. Знайте, тих, хто нині має справжніх друзів, ніяка напасть не здолає (протягом року).

ВОДОЛІЇ
Ви в розквіті життєвих сил, де пристрасне "хочу" диктує свої умови. Погоджуйте особисту свободу дій з вимогами оточення, ідіть назустріч їхнім побажанням. "Дай" і "на" повинно бути збалансованим. На чуже не зазіхайте. У бізнесменів, професіоналів пік розквіту. Натхненні співпраця принесе невтомним трудівникам багаті плоди. Домочадці осиплять подарунками. Начальству теж натякніть, що ви заслужили на вищу зарплату, справедлива прохання буде почута. Користуйтеся шансом, поки ходите фаворитом у високих чинів. Одночасно Захищайте нижчестоящим. Небеса нині вручили вам долі інших людей, виконуйте цю високу місію з максимальною відповідальністю.

РИБИ
Харизма сяє, вам всюди раді, двері сердець відкриті навстіж, в службовому колективі благодать. Не промахнусь з вибором партнерів, вам потрібні господарські, практичні, розумні супутники, як на території ділового співробітництва, так і в подружньому житті. Впевнено "рулите", без авторитарних фокусів, поважаючи чужі інтереси, догоджаючи, допомагаючи. Головне не перетворитися в самозакоханого нарциса! Якщо хтось посилає SOS - цей тяжкий сигнал для вас! Рятуйте потопаючих, сил і повноважень більш ніж достатньо. У потрібну мить завжди підвернеться мудрий порадник, наставник, благодетедь. Зараз ви улюбленці долі, що багатьом завидно! 25 і 26 лютого вдалі дні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Новости