• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Платні опитування в інтернеті - легкий заробіток, хороші гроші

 1. Потрійна вигода опитувань за гроші
 2. Як вичавити з участі в платних опитуваннях максимум?

Участь в платних опитуваннях - це така сфера, про яку складно дізнатися випадково. Мало хто здогадується, що думка простої людини може цінуватися куди більше, ніж здається на перший погляд. Чому наша думка так важливо для виробників товарів і послуг? Скільки можна заробити на участі? Яку користь, крім матеріальної вигоди, дає нам участь в опитуваннях за гроші? Спершу розберемося, що ж собою являють оплачувані опитування.

Такі дослідження можуть проводитися, наприклад, щоб проаналізувати споживчі настрої перед виведенням на ринок нового товару або щоб дізнатися ставлення людей до нового продукту. Іноді платне опитування може замовлятися компанією раз в певний період з метою дізнатися, як змінилася лояльність їхніх клієнтів. Звідси відразу стає зрозуміло, чи в правильному напрямку розвивається фірма. Дізнаватися можна все, що завгодно, і будь-які відомості дуже корисні для успішної конкуренції бізнесу. Наприклад, яка частка людей перемикає телевізійний канал під час реклами? Чи підвищить рівень довіри до продукту факт того, що його виробник виступає спонсором цікавого Вам спортивного заходу?

Питання вимагають відповідей, але шановні виробники незліченної кількості товарів і послуг чи можуть звертатися до споживачів безпосередньо через власні платні онлайн опитування, адже кожному з них поодинці складно, скоріше навіть неможливо збирати гідну базу респондентів. Ось тому й існують посередники, які спеціалізуються виключно на сфері оплачуваних опитувань в інтернеті. Ці компанії і називають платними опитуваннями. Люди реєструються на конкретному сайті, де все зрозуміло і прозоро, а клієнти опитувальника замовляють їм проведення маркетингових досліджень серед їх бази респондентів. Організують платні опитування люди беруть гроші з фірми-замовника за кожну заповнену до кінця і належним чином анкету, а самі, в свою чергу, перераховує які беруть участь в опитуваннях вагому частину гонорару, залишаючи собі скромний відсоток за посередництво.

Чому платними опитуваннями займаються саме в інтернеті?

Офлайн опитування: Онлайн опитування: Чи не можуть платити своїм учасникам гроші, так як змушені на ці кошти утримувати співробітників, які збирають дані на вулиці. Скорочують витрати за рахунок роботи в мережі, гроші рекрутерів отримують рядові учасники, такі як ми. Незручні для співпраці, так як можуть вручну опитувати занадто мало людей. Отримують багато замовлень на проведення досліджень, так як інтернет дозволяє легко досягати цільової бази респондентів в пару кліків. Напружують, коли до Вас підходять на вулиці і просять приділити 10 хвилин для анкети, або телефонують з таким же проханням по телефону. Зручні для участі: запрошення приходить на електронну пошту, скористатися можливістю можна коли зручно, аби інтернет не злітав.

Дуже важливо відразу відзначити, що опитування за гроші не «світять» приватні відомості учасників, дані анкет використовуються виключно в узагальненому вигляді для суто маркетингових цілей. Тому не варто боятися стеження і тому подібного. Навіть інформацію, яку доводиться заповнювати в реєстраційних профілях деяких інтернет опитувальників, ніхто не збирається вивчати і переглядати - це просто нікому не потрібно і не цікаво. Думати, що хтось в ході участі в платних онлайн опитуваннях навмисне стежить, скільки у Вас вдома ванних кімнат і снідаєте Ви, було б занадто втішним по відношенню до своєї персони. Крім усього іншого, Ваша конфіденційність захищається законом і SSH технологіями шифрування даних, які використовуються сервісами платних опитувань.

Потрійна вигода опитувань за гроші

Не варто спрощувати все так, як ніби ми пропонуємо Вам роботу на хлібозаводі, тільки онлайн. Це там Ви прийшли, помісили тісто, заробили якісь гроші, виходячи з погодинної оплати праці, і швидше за пішли додому займатися дійсно цікавими справами. Не можна не погодитися, що рідкісний любитель з ранку відправляється на завод не за матеріальним заохоченням і тільки. З платними опитуваннями ситуація зовсім інша. Цей новий вид заробітку постіндустріального суспільства загалом тренді знаходиться на стику хобі та роботи, пропонуючи не рутину, а стиль.

Якщо гроші це хоч і головна, але лише одна з трьох складових вигоди участі в оплачуваних опитуваннях, то де інші дві? З нематеріальних плюсів відзначимо:

 • Інформаційне самоосвіта;
 • Добрі справи.

Під інформаційним самоосвітою ми розуміємо систематичну в ході знайомства з опитуваннями за гроші роботу над собою, підвищує до комфортної орієнтацію в сучасному непростому медійному просторі, обізнаність про існуючі передових продуктах, послугах, технологіях, про тренди і тенденції споживчого ринку. Говорячи простою мовою, Ви завжди в курсі, що, де і за скільки. І, між іншим, це часто позначається на сімейному бюджеті навіть корисніше, ніж власне дохід з оплачуваних онлайн опитувань. Давайте наведемо конкретний приклад, щоб стало зовсім зрозуміло. В ході якийсь анкети за гроші Вас запитали, чи знаєте Ви про державну програму субсидування автокредитів або про новий спосіб використання материнського капіталу? Ділячись своїми думками, в кожному питанні Ви отримуєте мало не більше цінних знань, ніж віддаєте. І ось з таких цеглинок конкретних фактів складається цілком зрозуміла картина. Кількість знань переходить в якість, в якийсь спосіб мислення «грамотного» споживача. А конкретний відчутний результат - це коли ваша сім'я за рік злітала в Таїланд і зробила ремонт в квартирі, а вашим друзям з таким же доходом довелося вибирати тільки щось одне.

Що ж стосується добрих справ, то сюди може входити як участь в благодійних заходах, з якими співпрацює більшість платних інтернет опитувань, так і поліпшення якості навколишнього нас соціально-економічного середовища в нашій власній країні Що ж стосується добрих справ, то сюди може входити як участь в благодійних заходах, з якими співпрацює більшість платних інтернет опитувань, так і поліпшення якості навколишнього нас соціально-економічного середовища в нашій власній країні. Думаєте, Вас це не стосується? Сьогодні Ви допомогли компанії зробити продукт, який вийде на світовий ринок і принесе їй великі прибутки, а завтра в цю компанію працевлаштували Вашого родича, бо вони розширюють бізнес. Післязавтра у Вас в районі відремонтували дороги, тому що муніципальний бюджет отримав більше податкових відрахувань з успішного бізнесу. Крім усього іншого, відчуття корисності своєї справи приносить моральне задоволення, усвідомлення своєї корисності в суспільстві.

Як вичавити з участі в платних опитуваннях максимум?

Оплачувані опитування в мережі дозволяють заробити невеликі гроші: приблизно 100-200 доларів в місяць. Проте, на ці кошти можна купити собі чимало корисного. Але, як Ви помітили, спостерігається приблизно дворазовий розкид винагороди. Наблизитися до верхньої планки нескладно, якщо дотримуватися наші нехитрі поради.

 1. Настійно рекомендуємо реєструватися у всіх легальних білих анкетах. Так Ви не пропустите жоден онлайн опитування за гроші. Якщо володієте англійською - ласкаво просимо на англомовні сайти, винагорода там зазвичай більше, хоча роботи менше. Для полегшення життя реєструйтеся на всіх сайтах під одним email, щоб централізовано на один ящик отримувати всі запрошення до заповнення анкет;
 2. Реєстраційний профіль - це важливіше за будь-опитування. Ви збираєтеся заробляти гроші або витратити час, так і не довівши справу до кінця? Як тільки Ви зареєструвалися, якісно і повністю заповніть вступну анкету. Десь вони коротше, десь довше, але якщо це не зробити взагалі, то Вам просто не будуть приходити ніякі опитування. Просто зробіть це, не відкладаючи на завтра;
 3. Будьте готові взяти участь в опитуваннях максимально оперативно, як тільки на пошту надійде запрошення. Справа в тому, що замовникові не потрібні думки всіх людей на світі: досить зробити вибірку по 1000-2000 осіб, і вони в узагальненому вигляді дадуть приблизно так само, як і 1000000. Якщо будете тягти до кінця, ризикуєте отримати повідомлення, що для цього опитування набрано достатню кількість учасників;
 4. Наш особистий досвід показує, що найбільше роботи з'являється в четвер і п'ятницю, а найменше у вихідні і понеділок. Плануйте свій тиждень з урахуванням цього досвіду, якщо всерйоз хочете зайнятися заробітком на опитуваннях;
 5. Досить оригінальний порада - будьте «цікавими», навіть більш цікавими, ніж насправді. Сайтам платних опитувань потрібні активні люди, глави сімейств, затяті споживачі. Палите Ви? О так! Чи є у Вас собака? Тепер так! Чи збираєтеся купити телевізор в найближчі три місяці? Та взагалі весь магазин побутової техніки збираюся скупити! Загалом рідше відповідайте «ні», якщо не хочете бути відсіяні вже в ході опитування і заробити 5 втішні рублів замість належних 50. І ще: факт роботи Ваших родичів в сферах на кшталт маркетинг / PR - це клеймо. Ніколи не зізнавайтеся в цьому в профілі і анкетах.

Сподіваємося, що стаття допомогла визначитися, чи підходять платні опитування в інтернеті саме Вам. Якщо все влаштовує, тоді вперед! Будемо робити світ кращим, не ображаючи при цьому себе улюбленого, хіба це не здорово? ✏ Тільки не забувайте, що брати участь за загальним правилом можна з 16 років, але іноді тільки з 18 (автоопроси і так далі). Однак не можемо не відкрити Вам маленький секрет: приходити з перевірками додому ніхто не буде, так само як і запитувати скани документів.

Всі сайти платних опитувань російською мовою одним списком

Всі англомовні опитувальники, які підходять для країн колишнього СРСР

Чорний список сайтів, де можна реєструватися

Повернутися на головну

Чому наша думка так важливо для виробників товарів і послуг?
Скільки можна заробити на участі?
Яку користь, крім матеріальної вигоди, дає нам участь в опитуваннях за гроші?
Наприклад, яка частка людей перемикає телевізійний канал під час реклами?
Чи підвищить рівень довіри до продукту факт того, що його виробник виступає спонсором цікавого Вам спортивного заходу?
Чому платними опитуваннями займаються саме в інтернеті?
Якщо гроші це хоч і головна, але лише одна з трьох складових вигоди участі в оплачуваних опитуваннях, то де інші дві?
Думаєте, Вас це не стосується?
Як вичавити з участі в платних опитуваннях максимум?
Ви збираєтеся заробляти гроші або витратити час, так і не довівши справу до кінця?
Новости