• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

PayPal на карту Ощадбанку-як вивести гроші і уникнути помилок

 1. Додавання рахунку карти в обліковий запис Paypal
 2. Підтвердження банківського рахунку карти
 3. Рішення проблем при виведенні коштів

Час читання: 5 хвилин

Напевно, кожен, хто коли-небудь отримував кошти на  PayPal  , Замислювався про те, яким чином вивести їх з мінімальними витратами, щоб перетворити в готівку Напевно, кожен, хто коли-небудь отримував кошти на PayPal , Замислювався про те, яким чином вивести їх з мінімальними витратами, щоб перетворити в готівку. У даній статті ми розглянемо конкретний спосіб виведення, доступний більшості росіян - на карту Ощадбанку .

Якщо Ви задалися питанням виведення коштів на карту з PayPal - будемо вважати, що і те, і інше у Вас вже є. Також, обов'язково знадобиться підключена послуга дистанційного керування рахунком - Сбербанк.Онлайн. При необхідності, будь ласка, ознайомтеся з інформацією як відкрити рахунок PayPal і як підключитися до Сбербанк.Онлайн .

Отже, про все по порядку в короткій і ємною інструкції:

Додавання рахунку карти в обліковий запис Paypal

 1. Насамперед, Вам необхідно увійти в свій обліковий запис на сайті. Далі, після входу в обліковий запис переходимо у вкладку «Рахунок».

 2. Далі, після входу в обліковий запис переходимо у вкладку «Рахунок»

 3. На сторінці, Ви побачите можливість додати банківський рахунок або банківську карту. Так як додавання карти необхідно тільки для поповнення рахунку Пейпал , Натискаємо кнопку «Додати банківський рахунок».

 4. Так як додавання карти необхідно тільки для  поповнення рахунку Пейпал  , Натискаємо кнопку «Додати банківський рахунок»

 5. Далі ми бачимо сторінку з полями для введення даних. Ставимо мітку вибору на поле «Приватна особа». У відповідних полях, найімовірніше, вже буде вказано Ваше ПІБ. Якщо немає, або ж прізвище і ім'я власника прив'язуємося карти Ощадбанку відрізняється від Ваших - вводимо або виправляємо на необхідні.

 6. Якщо немає, або ж прізвище і ім'я власника прив'язуємося карти Ощадбанку відрізняється від Ваших - вводимо або виправляємо на необхідні

  Нижче, після полів для введення ПІБ необхідно ввести унікальний ідентифікатор Банку «БІК» і номер банківського рахунку. Ці дані легко і просто отримати увійшовши в систему «Сбербанк.Онлайн».

  Після входу на головній сторінці знаходимо карту, рахунок якої збираємося прив'язати, і, натискаємо на її назву. Після завантаження, під полем із залишком коштів знаходимо посилання «Інформація по карті» і натискаємо її.

  Далі, переходимо по посиланню «Реквізити переказу на рахунок карти» і чекаємо завантаження нового вікна. З отриманих даних нам потрібен «БІК» і номер рахунку. Копіюємо їх у відповідні поля в акаунті PayPal.

  Перевіряємо, натискаємо кнопку «Продовжити». Після пропозиції перевірки введених даних тиснемо «Підтвердити». Півсправи зроблено - продовжуємо.

  Нікому не повідомляйте CVC-код і термін дії Вашої картки Ощадбанку - ці дані повинні знати тільки Ви! У разі підозри, що з картою відбуваються шахрайські дії - відразу зробіть її блокування .

  Підтвердження банківського рахунку карти

 7. Після додавання рахунку карти, необхідно його підтвердити. Перейшовши у вкладку «Рахунок» Ви побачите, що доданий в попередньому пункті банківський рахунок позначений ярликом «В черзі».

  Детальну інформацію Ви можете побачити в листі, що надійшов на e-mail після виконання попередніх пунктів. Якщо коротко, там зазначено, що платіжна система ПейПал відправила на Вашу карту 2 перекладу в кілька копійок. Залишається тільки дочекатися їх отримання і ввести в спеціальні поля значення отриманих переказів.

  Залишається тільки дочекатися їх отримання і ввести в спеціальні поля значення отриманих переказів

  Термін зарахування займає від 2 до 7 днів, в залежності від типу карти (Visa, Mastercard або Maestro). Якщо у Вас підключена послуга мобільний банк , Про надходження Ви дізнаєтеся миттєво, навіть якщо Ваш телефон знаходиться в роумінгу . Якщо немає, необхідно відстежувати переклади через «Сбербанк.Онлайн».

 8. Після того, як кошти надійшли, переходимо на сторінку «Огляд» і в спеціальні поля підтвердження вводимо цифри копійок після коми з отриманих переказів. Тобто, якщо суми 0.24 і 0.56, вводимо тільки цифри 24 і 56 в відповідно.
  Перевіряємо, і натискаємо кнопку «Підтвердити». Готово! Можна відправляти переклад на карту Ощадбанку.

 9. Можна відправляти переклад на карту Ощадбанку

 10. Для виведення грошей переходимо на вкладку «Рахунок» і зліва під сумою балансу натискаємо «Вивести кошти».

Важливий нюанс: Номер рахунку карти і номер, видавлений на пластиці - це різні речі!

Рішення проблем при виведенні коштів

 • Я прив'язав рахунок карти, але контрольні суми так і не прийшли. Що робити? - Швидше за все, пройшло ще недостатньо часу, перевірте залишок на рахунку після закінчення 3-7 днів.
 • Гроші не прийшли. Чому? - Термін зарахування коштів на прив'язану карту може доходити до 14 днів.
 • Я помилився при введенні даних рахунку карти. - Виконайте всі пункти, починаючи з 3) і додайте новий рахунок карти. Старий буде видалений через деякий час.
 • У мене карта іншого банку, як мені бути? - Процес аналогічний описаному в статті. Відмінність лише в тому, що Вам доведеться дізнаватися БИК і номер рахунку через онлайн-банкінг. Як підключити його розкажуть у банку, що випустив карту.

Всі питання, пов'язані з зарахуванням або з проблемами при вході в акаунти Ви можете вирішити через служби підтримки:

 • Платіжна система PayPal 8 800 333 26 76
 • Сбербанк 8 800 555 55 50

Схожі статті

Що робити?
Чому?
У мене карта іншого банку, як мені бути?
Новости