• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Опитування за гроші

 1. Опитування за гроші - переваги цього виду заробітку
 2. Опитування за гроші - недоліки цього виду заробітку
 3. Сайти опитувань - опитувальники
 4. Кращі сайти опитувань за гроші
 5. Інші сайти опитувань
 6. Нові сайти опитувань
 7. Шахрайські сайти опитувань


Опитування за гроші - один з найпростіших і доступних всім способів заробити гроші як в реальному житті, так і в інтернеті. Багатьом фірмам постійно потрібна інформація про думки своїх покупців. Ці думки вони дізнаються через масові опитування за гроші. Опитування за гроші - це те джерело заробітку (або приробітку), який не зникне до тих пір поки існує бізнес. Якщо в минулі роки опитування проводилися тільки на вулиці або за записом, то з розвитком інтернету з'явився новий спосіб - онлайн платні опитування. Кількість маркетингових компаній, що займаються онлайн опитуваннями зростає з кожним роком.

Опитування за гроші - переваги цього виду заробітку

Перша перевага цього виду заробітку в інтернеті - працювати можна не виходячи з дому, в будь-який зручний для вас час, без начальників, доган і прогулів :). Це особливо зручно жінкам, які сидять вдома з маленькими дітьми. І взагалі всім людям, хто з тих чи інших причин змушений сидіти вдома.
Друга перевага - за одне опитування, який триватиме 15-20 хвилин, можна заробити до 150 і більше рублів. На деяких сайтах, де мінімум для виведення грошей невеликий (150-300 рублів), можна заробити і вивести гроші буквально відразу ж після проходження одного-двох опитувань.
Третя перевага - ви самі встановлюєте обсяг роботи: чим на більшій кількості опитувальних сайтів ви зареєструвалися, тим більше вам буде приходити опитувальних анкет, і тим більше ви зможете заробити грошей.
На більшості сайтів опитувань гроші можна отримати не виходячи з дому: в електронні платіжні системи WebMoney або Яндекс, а також на свій стільниковий телефон.

Опитування за гроші - недоліки цього виду заробітку


Як і у всьому інтернеті, серед сайтів опитувань існують сайти-шахраї. Опитування на них ви, звичайно, пройдете, а оплату за них ви не отримаєте. Ці сайти добре відомі. Перш ніж реєструватися на новому сайті опитувань перевірте його на нашу чорного списку .
На опитуваннях багато не заробиш. У людини, який проходить всі основні опитування на російськомовних сайтах, виходить заробляти до 2000 - 4000 рублів на місяць, рідко більше. Як правило - менше. Це скоріше не заробіток, а приробіток. І цікаве проведення часу.
Опитування з деяких сайтів приходять рідко. Якщо мінімальний виведення грошей з цих сайтів 1000 рублів або більше, то необхідну суму доводиться набирати довгі місяці.
Для кожного опитування потрібні кореспонденти з певними поло-віковими параметрами, часто потрібні тільки жителі певних регіонів. Більш докладно про особливості роботи на платних анкетах можна почитати в розділі FAQ (Питання \ Відповідь) .

Сайти опитувань - опитувальники

Для того, щоб взяти участь в опитуваннях за гроші необхідно зареєструватися на сайтах опитувань - анкетах . Після реєстрації необхідно заповнити анкету особистих даних. Цю анкету необхідно весь час підтримувати в актуальному стані. Хоча б два рази на рік оновлювати відомості в ній. Справа в тому, що опитувальники використовують ці оновлені анкети для вибору кореспондентів для проходження опитувань. Вони посилають запрошення для участі в нових опитувань тільки учасникам з оновленими особистими анкетами.

Найголовніша рекомендація для заповнення всіх опитувань - максимальна правдивість. Тут не можна нічого вигадувати. Якщо ви впишіть в особисті анкети або в які заповнюються опитування невірні відомості, то це дуже погано для всіх, і для вас, і для сайту опитувань. Сайти опитувань не зможуть сформувати правильні відповіді на поставлені питання. Втрачається будь-який сенс в їх роботі. Тому сайти опитувань придумали безліч перевірок на чесність. Вам будуть задавати багато повторних питань і питань на елементарну логіку. Якщо ви опинитеся нечесними в своїх відповідях, то вас швидко вирахують і видалять ваш аккаунт. Це вже буде погано для вас.

Кращі сайти опитувань за гроші

Серед сайтів опитувань за гроші існують хороші і погані сайти, є сайти псевдо-опитувальники, це шахрайські сайти опитувань, які не платять своїм користувачам. Добрими сайтами вважаються опитувальники, які відносно часто надсилають опитування, вартість оплати однієї хвилини участі в анкетуванні у таких порталів зазвичай вище середньої. Але є частина хороших опитувальників, які вважаються кращими сайтами опитувань за гроші. Ці сайти, як правило, вже мають тривалий період успішної роботи, вони вчасно виплачують гроші користувачам, мають розвинені партнерські або реферальні програми і взагалі ставляться до своїх користувачів "по-людськи". На цих сайтах ви напевно заробите гроші. Але будьте терплячі і готові працювати. Опитування за гроші - це не халява, це не легкий заробіток.

Інші сайти опитувань

В повному списку опитувальників Рунета нині перебуває понад 50-ти сайтів-опитувальників російською мовою. Крім кращих опитувальних сайтів є ще багато чесних сайтів опитувань, яких я б розділив на кілька категорій: добротні опитувальники, сірі опитувальники, кандидати в Чорний список і нові опитувальники:
- добротні опитувальники - сайти, які мають хорошу репутацію, але мають деякі недоліки: більш низькі тарифи оплати, важко набирається мінімум для виплат, які сплачують сертифікатами, лотерейними квитками тощо, а також опитувальники вузької тематичної спрямованості.

- сірі опитувальники - малоактивні сайти платних опитувань, мають численні негативні відгуки або сайти, дуже довго затримують виплати,

- нові сайти платних опитувань - ще не мають сталої репутації, що почали функціонувати в останні два роки,

- кандидати в Чорний список - занедбані проекти, підозрілі опитувальники, які здійснюють реєстрацію, але не проводять опитування тощо.

Нові сайти опитувань

Щороку з'являються нові сайти опитувань за гроші. Зараз виявилося дві тенденції в розвиток опитувального справи російською мовою. Все більше великих міжнародних проектів маркетингових досліджень відкривають на своїх порталах філії російською мовою. Не завжди ці проекти переходять в категорію кращих сайтів опитувань. Не дивлячись на свій масштаб, навіть величезним міжнародним опросникам не завжди відразу ж вдається налагодити свою безперебійну роботу. Деякі проекти, відкриті в останні роки, вкрай рідко висилають опитування своїм користувачам.

Ще одна тенденція є відкриття нових опитувальників, походженням з країн колишнього СРСР. Найчастіше це сайти приватних компаній, які намагаються налагодити свої канали надходження маркетингової інформації.

Шахрайські сайти опитувань

Великою проблемою онлайн платних опитувань залишається шахрайство в інтернеті. Наш сайт, в основної його частини, присвячений боротьбі з цим неприємним явищем. Ми ведемо моніторинг опитувальників і, крім Білого списку опитувальників, постійно підтримуємо в актуальному стані Чорний список псевдо-опитувальників Рунета .====================================

Новости