• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Обмін валют Інтернет - WebMoney, Яндекс-гроші, Приват24 і інша інформація про реєстрацію фінансових акаунтів приватних осіб, електронних карт і електронного обміну валют в мережі Інтернет :: Бібліографія, статті :: Дорогоцінні та виробні камені, кристали, гірські породи, штучний камінь, властивості каменів і мінералів, літотерапія, магнітотерапія, гороскопи і Зодиаки - інтернет-портал і науково-популярний проект Юлії Вікторівни Кафтанова, науковий автор к.305, Україна, г. Харьков

http: //меняйко

http: //меняйко.com.ua - центр по обміну WebMoney (WMZ, WMR, WMU), Яндекс.Деньги
http://xn--e1aidfgi0j.com.ua - альтернативна посилання без кирилиці Меняйко.com.ua

Введення-виведення і обмін WebMoney з офісом в діловому центрі м Харків, район вул. Пушкінська (обмінний пункт WebMoney в Україні, СНД), обмінні операції проводяться через форму сайту Меняйко.com.ua . Атестація і висновок Вебмані (є), представник Яндекс.Деньги (припинені). Введення-виведення і обмін WebMoney - автоматичний, цілодобово. Меняйко. Автоматичний безвідсотковий обмін, введення, висновок, купівля, продаж, WebMoney (wmr, wmz, wmu, wme). Обмін електронних валют Вебмані в Україні. Автоматичний обмінний пункт WebMoney. Вигідно і просто!

Адміністрація Меняйко.com.ua знаходиться в г. Харьков (Україна, СНД), центр (в будівлі є "Приватбанк") - вул. Дарвіна, 4, оф. 14, 2 поверх, наліво. Поруч зі станцією метро "Архітектора Бекетова". Прийом WebMoney.

https://obmen.io/ - безкоштовна реєстрація Вашого персонального обмінного фінансового аккаунта на сервісі одного з фінансових Online операторів обміну валют. Електронні курси обміну валют: Яндекс.Деньги (рублі РФ (СНД)) на Приват24 UAH (гривні, Україна (СНД)). Також присутні інші системи обміну між Вашими особистими (персональними) індивідуальними фінансовими гаманцями. обмін - вигідний онлайн обмін електронних валют грошей. Висновок і поповнення Яндекс.Деньги, Приват24, QIWI, Payeer, Perfect Money, NixMoney, оплата і висновок на карту Приватбанку (Приват24).

Деньги, Приват24, QIWI, Payeer, Perfect Money, NixMoney, оплата і висновок на карту Приватбанку (Приват24)

http://wmcurrency.com WmCurrency - електронні обмінні пункти WebMoney валюти в режимі OnLine. Обмінники WebMoney для приватних осіб з позитивними відгуками клієнтів в мережі Інтернет. Обмінні пункти WebMoney - це основна система роботи з WebMoney для приватних осіб між їх гаманцями різних платіжних систем. Операції обміну з WMR, WMZ, WME, WMU і інші популярні сервіси.

http://wmbox.com.ua - моментальний висновок WebMoney на електронну карту Приват24 UAH (гривні, Україна (СНД)). Операції обміну з WMR, WMZ, WME, WMU і інші популярні сервіси. Обмінний пункт в режимі OnLine (через Інтернет). WmBox - висновок Вебмані на карту Приватбанку (гривні, Україна (СНД)), Visa / MC (карти), Ощадбанк. Поповнити Вебмані через Приват24 і картою Віза. Обмін Вебмані, Яндекс.Деньги і Okpay.

Деньги і Okpay

http://wmt24.ru - купити / обміняти / продати WebMoney за вигідним курсом, виведення грошей в Росії (СНД) в будь-яку точку РФ (СНД). Обмінний пункт в режимі OnLine (через Інтернет). Популярні операції електронного обміну валют - Вебмані WMR на WMZ, Вебмані WMZ на WMR, Вебмані WMR на Яндекс.Деньги і ін.

http://x-obmen.ru X-obmen.ru - автоматичне введення / виведення / обмін валют WebMoney, Приват24 UAH, карти Visa / MasterCard, накопичувальна програма знижок. Обмінний пункт в режимі OnLine (через Інтернет). Автоматичний обмін валют для приватних осіб - WebMoney, Приват24, карти Visa / MasterCard.

Автоматичний обмін валют для приватних осіб - WebMoney, Приват24, карти Visa / MasterCard

http://wmpaycash.com WmPayCash - автоматичний обмін електронних валют WebMoney, Приват24 UAH цілодобово в будь-який час (без перерв і вихідних). Обмінний пункт в режимі OnLine (через Інтернет). Популярні операції автоматичного електронного обміну валют для приватних осіб - WebMoney WMR WMZ WME WMU, Приват24 (автообмін). Реєстрація аккаунта і обміни валют.

Реєстрація аккаунта і обміни валют

Інформація про платіжну систему

ePayments - це платіжна система індивідуальних платіжних гаманців в доларах США, євро та рублях РФ (СНД), що дозволяє здійснювати платежі в Інтернеті між гаманцями ePayments і виводити гроші на банківські картки Visa / MasterCard, а також здійснювати банківські перекази на рахунки приватних осіб і працювати з WebMoney .

Єдиний номер гаманця ePayments в різних валютах. Передбачено випуск банківських карт ePayments для клієнтів системи. Система позовляет оформити і сплатити замовлення карти ePayments Prepaid MasterCard®. Фірма з обслуговування гаманців ePayments розміщена в Британії (ЄС). Реєстрація індивідуального фінансового аккаунта і гаманця приватної особи в фінансовій системі ePayments проводиться за паспортними даними Клієнта, реєстрації місця проживання та роду діяльності - безкоштовно.

Інформація про платіжну систему

"Яндекс гроші" - це платіжна система, що дозволяє здійснювати безпечні платежі в Інтернеті і зберігати всю інформацію про зарахування та платежах. Платіжна система «Яндекс.Деньги» створена пошуковою системою Яндекс (РФ, СНД) в 2002 році. Основу системи склала електронна технологія Paycash, яка дозволяє зберігати і передавати по відкритих мережах конфіденційну зашифровану інформацію по зашифрованим протоколам.

Користувачі мають можливість зареєструвати «Яндекс.Деньги». Гаманець «Яндекс.Деньги» реєструється на офіційному сайті системи і забезпечує доступ до грошових коштів через веб-інтерфейс. Такий підхід забезпечує можливість проведення операцій з будь-якого комп'ютера. Система «Яндекс.Деньги» в даний час має широку сферу застосування. За допомогою електронних знаків «Яндекс.Деньги» можна здійснювати оплату рахунків за товари, інтернет, мобільний зв'язок. Також можливо проводити придбання програмного забезпечення та поповнювати баланс онлайн ігор. «Яндекс.Деньги» - щодо надійна і безпечна платіжна система, тому користується популярністю у користувачів Інтернету.

Деньги» - щодо надійна і безпечна платіжна система, тому користується популярністю у користувачів Інтернету

Інформація про платіжну систему

Платіжна система «Приват24» - сучасна програма інтернет-банкінгу, яку розробив і запропонував «ПриватБанк» на Україні (СНД) на комп'ютерному банківському форумі, проведеному по лінії НБУ в 2008 р Цю систему електронних платежів за краще все більшу кількість клієнтів банку через OnLine інтерфейсу, можливості проведення розрахунків в режимі он-лайн в найбільш відповідний час. Виникаючі питання вирішує цілодобова служба підтримки, яка консультує як по телефону, так і в режимі OnLine Інтернет.

«ПриватБанк» - це один з провідних банків України (СНД), електронний банкінг для приватних осіб. З його допомогою можна здійснити багато видів банківських операцій, включаючи проведення розрахунків. Клієнтам «ПриватБанку» доступна система інтернет-банкінгу - «Приват24», c допомогою якої можна робити різні платежі, прикріплювати банківські карти і отримати ряд додаткових послуг в режимі OnLine і реального часу. Відкрити рахунок у «Приват24» можна на сайті системи (використовують банкомат для отримання пароля).

Твір Вашої індивідуальної реєстрації в електронній платіжній системі можливо двома способами. Для клієнтів «ПриватБанку» досить ввести свій номер мобільного телефону і пароль, після чого можна повноцінно користуватися платіжною системою. Якщо користувачі не є клієнтами банку, то при реєстрації необхідно буде ввести ІНН і номер мобільного телефону, пройти реєстрацію і підключитися до платіжної системи «Приват24», яка пропонує високу швидкість при проведенні банківських перерахувань і досить низькі тарифи за операціями переказу грошових коштів.

«Приват24» дозволяє виробляти постійне відстежування вироблених операцій, вести управління рахунками, причому це можна робити з будь-якого комп'ютера. При відсутності інтернету необхідно провести попереднє підключення в аккакунте користувача до MobileBanking і працювати згідно командам цієї електронної системи.

З рахунку електронної платіжної системи «Приват24» можна здійснити платіж за інтернет-послуги, здійснити обмін валют, оплату мобільного телефону, комунальних послуг, виконати будь-які перекази, в тому числі і експрес, для оплати товарів і послуг в інтернет-магазинах пропонується використовувати карту Visa Classic Internet. Поповнення рахунку проводиться різними способами. Це може бути Ваші індивідуальний приватний електронний рахунок в системі «Приват24», переклад з одного рахунку на інший або з карти Visa або MasterCard.

Платіжна електронна система для приватних осіб «Приват24» користується популярність у клієнтів тому, що дозволяє економити час і робити всі необхідні платежі з дому, з робочого місця в зручний час.

сайт http://superobmen.org/

org/

Інформація про платіжну систему

http://webmoney.ru - WebMoney або WebMoney Transfer (вимовляється як «Вебмані») - електронна система розрахунків і платежів, запущена в роботу в 1998 р WebMoney Transfer - система моментальних банківських інтернет-розрахунків і платежів в різних валютах. Кожен користувач WebMoney має свій особовий рахунок, який називається WMID (ідентифікатор власника, складається з 12 цифр, кожен код WMID в системі WebMoney унікальний). Усередині нього може бути відкрито декілька гаманців - спеціальних облікових записів, номінованих в різних валютах (кожен гаманець - в окремій валюті). Номер гаманця WebMoney складається з букви, що вказує на його тип (U, R, Z і т.д.) і 12 цифр, кожен номер гаманця в системі унікальний. Користувачі WebMoney - в першу чергу приватні особи (інтегрована банківська електронна система платежів приватних осіб). Реєстрація в системі WebMoney завжди проводиться на фізичну особу, і передача WMID іншій особі заборонена.

U-гаманець WMU гривня (Україна, СНД) R-гаманець WMR російський рубль (РФ, СНД) Z-гаманець WMZ долар США E-гаманець WME євро (ЄС) B-гаманець WMB білоруський рубль (Білорусь, СНД) G-гаманець WMG золото (в злитках, банківське) К-гаманець WMК казахський тенге (СНД) X-гаманець WMX Bitcoin

Управління гаманцями проводиться за допомогою спаціального клієнтського програмного забезпечення. Воно існує в різних версіях: проста інтернет-онлайн браузерна версія (Keeper Standard), програма під Windows (Keeper WinPro), розширена браузерна версія (Keeper WebPro). Є додатки під iOS, Android і інші мобільні платформи (шукайте по слову «WebMoney»). У момент проведення кожної транзакції усередині системи з відправника (клієнта) стягується комісія в розмірі 0,8% від суми переказу (мінімум 0.01 WM). Максимальний розмір комісії обмежений: 250 WMU для транзакцій по U-гаманців, 50 WMZ для транзакцій транзакцій по Z-гаманцях (долари США) і т.д. Перекази між гаманцями одного користувача комісією не обкладаються.

За допомогою цих інструментів користувач може здійснювати перекази з свого гаманця в гаманець іншого користувача системи за кілька кліків мишею. Транзакція проходить за частки секунди, і одержувач бачить надходження на свій гаманець негайно ж. Переклади можливі тільки між гаманцями одного типу, наприклад, з U-гаманця на U-гаманець, з R-гаманця на R-гаманець і т.д. Користувачі WebMoney можуть переводити WM всередині системи іншим користувачам, а також компаніям-продавцям за їх товари та послуги. Крім того, користувач може отримувати WM від компаній як виплати, гонорарів, роялті, відрахувань, виграшів і т.д. WebMoney Transfer пропонує продавцям товарів або послуг кілька варіантів співпраці, розрахованих як на юридичних осіб, так і на індивідуальних підприємців та приватних осіб.

сайт http://webmoney.ru/

ru/

https://online.epayservices.com/ - безкоштовна реєстрація Вашого персонального чекового аккаунта на сервісі одного з провідних фінансових Online операторів США ePayService - робота по всьому світу. Обслуговування рахунку приватних осіб і компаній в доларах США і євро (ЄС). Без застав, безкоштовна реєстрація. Виплати за іменними чеками. Інтеграція з WebMoney (Z-гаманці), виплати на банківські рахунки фізичних осіб, випуск Ваших чеків.

ePayService - це міжнародна електронна платіжна система, орієнтована на потреби IT-індустрії (технології ЕОМ і комп'ютерів). Переведення в готівку чеків - тривалий процес, в якому 70% часу витрачається на доставку чека від платника до одержувача і далі в обслуговуючий банк. Нітрохи не полегшує цю процедуру той факт, що для переведення в готівку необхідний оригінал чека, а не дані, що містяться на ньому, по крайней мере так було до тих пір, поки Online.ePayService не запуститься унікальну комп'ютерну IT-послугу - iCheck.

Суть послуги iCheck полягає в тому, що процедура переведення в готівку Вашого іменного чека проводиться паралельно його доставці в обслуговуючий банк: перед відправкою в один з офісів компанії на банківський чек наноситься Ваш підпис (як в банку), після чого він копіюється за допомогою цифрового сканера з дотриманням технічних вимог і завантажується всередині особистого кабінету в Online.ePayService. Таким чином кошти за чеком надходять на рахунок користувача ePayService раніше, ніж настає дата самого надходження чека в обслуговуючий банк. Чеки Google AdSense обслуговуються зазвичай тільки по скан-файлу (закачування на сайт достатньо), з 2006-2011 р

Новости