• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Mail.Ru навчилася пересилати гроші електронною поштою

  1. Переклади в Mail.Ru
  2. Як це виглядає
  3. аналогічні проекти

Переклади в Mail.Ru

У пошті Mail.Ru з'явилася функція відправки грошового переказу за адресою електронної пошти. Щоб здійснити переказ, відправнику досить знати e-mail одержувача, причому це не обов'язково повинен бути ящик в системі Mail.Ru. Функція доступна як на сайті пошти, так і в мобільній версії.

Обмежень за метою використання немає: це можуть бути не просто перекази грошей близьким людям, а й оплата покупок. Технічна обробка перекладів виконується Mail.Ru Group і ВТБ. За словами Анни Артамонової, віце-президента Mail.Ru Group, керівника бізнес-підрозділу Пошта і портал, основна перевага нового сервісу полягає в тому, що для здійснення переказу відправнику не потрібно знати ні номер банківської карти, ні назва банку одержувача.

Як пояснили в Mail.Ru на прохання CNews, комісія за здійснення переказу стягується банком-партнером, сама Mail.Ru нічого не отримує, крім «зручності користувачів». Для систем VISA і «Мир» комісія складає 1%, мінімальна - 50 руб. Для систем MasterCard і Maestro комісія складає 0,6% плюс 20 руб.

Як це виглядає

Грошовий переказ прикріплюється до електронного листа за тією ж схемою, що зображення або інший файл. В один лист можна «вкласти» від 100 руб. до 75 тис. руб. Як пояснили CNews в Mail.Ru, ліміт був продиктований міркуваннями безпеки, і компанія сподівається, що більшість користувачів його не помітить.

Вам буде повідомлено про отримання грошового переказу

Щоб відіслати переклад, відправнику потрібно створити лист і натиснути на панелі інструментів пункт «Відправити гроші». Система запросить номер банківської карти, з якою повинні бути зняті кошти. Транзакцію потрібно буде підтвердити за допомогою одноразового SMS-коду, оскільки в системі використовується захисна технологія 3D Secure. Якщо наміри відправника раптово зміняться, відправлення переказу можна скасувати.

З боку одержувача операція виглядає наступним чином. Він отримує лист з повідомленням, що йому прийшов переклад. Система запитує в нього номер банківської карти, на яку можна зарахувати кошти. У одержувача є на це п'ять днів з моменту відправлення переказу, інакше гроші будуть повернуті на карту відправника.

За даними опитування, проведеного Mail.Ru восени 2017 р 72% користувачів згодні відмовитися від готівки і оплачувати всі свої витрати онлайн. Опитування було проведено серед 10 тис. Чоловік. Реалізуючи концепцію оплати онлайн, Mail.Ru додала влітку 2017 року в свій поштовий сервіс можливість оплачувати штрафи ГИБДД, а тепер здійснила запуск грошових переказів по e-mail.

аналогічні проекти

У листопаді 2013 року компанія «Яндекс» також додала в свій сервіс можливість переводити гроші в по електронній пошті. Його відмінність, пояснили представники Mail.Ru, полягає в тому, що у відправника повинен бути не тільки аккаунт в «Яндекс.Пошті», а й електронний гаманець в «Яндекс.Деньги». Отримати переказ може будь-яка людина, незалежно від того, в якому домені знаходиться його поштову скриньку і підключений він до «Яндекс.Деньги».

Для зарахування переказу отримувачу необхідно вказати номер своєї банківської картки

«Грошове лист» вирушає так само, як звичайне. Користувач вибирає адресу одержувача, пише повідомлення, але замість файлу прикладає суму зі свого рахунку в «Яндекс.Деньги». Через деякий час на вказану адресу надходить повідомлення про переведення. Відразу після цього одержувач може перевести всю суму в електронний гаманець (якщо у нього є «Яндекс.Деньги») або відправити її на банківську карту (якщо «Яндекс.Денег» немає або він просто хоче вивести кошти).

У першому випадку гроші зараховуються миттєво, у другому - протягом декількох робочих днів (термін залежить від банку, який випустив картку). Перекласти на карту можна тільки в тому випадку, якщо сума перевищує 100 руб. Надіслати засоби одержувач може на карту, видану будь-яким банком.

Комісія відправника за переказ складає 0,5%, якщо користувач відправляє гроші на електронну адресу, яку вже прив'язаний до існуючого електронного гаманця, і 3%, якщо адресат «Яндекс.Деньги» невідомий.

Новости