• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Куди сьогодні можна вкласти (інвестувати) гроші, щоб отримувати стабільний дохід

Завжди змушуй гроші працювати на себе і навіть не думай працювати на гроші   Автор невідомий   На дворі 2016 рік

Завжди змушуй гроші працювати на себе і навіть не думай працювати на гроші

Автор невідомий

На дворі 2016 рік.

Жителі України зубожіли практично в три рази. Курс гривні зростає. Долар зміцнюється. Банківська система тільки-тільки починає виринати з болота безпросвітності. Починає по-тихоньку розправляти крила, кредитувати великий бізнес і видавати автокредити населенню (про іпотеку мова поки взагалі не йде).

І в це дуже непросте для кожного з нас час я хочу поговорити про те, куди сьогодні можна вкласти гроші, щоб отримувати стабільний дохід і не прогоріти.

Я розумію, що багато хто зараз перебувають на межі виживання і для них питання, куди можна вкласти гроші не варто взагалі. Їм би якось прогодувати сім'ю. Чи не втратити роботу і / або знайти спосіб додаткового заробітку.

У той же час, я впевнений, що багато людей, панічно позабирали свої чесно зароблені гроші з банків, задаються питанням, як ці гроші не втратити. Адже інфляція в Україні становить куди більше 12 відсотків, про які віщають нам з радіоефірів розумні дядьки. Про «твердості» національної валюти говорити взагалі не доводиться.

Зберігати гроші під матрацом будинку - погана затія. Орендувати комірку у банку - теж (у наших знайомих недавно обчистили осередок банку і забрали не просто велику, а непристойно велику суму доларів США. У банку на ранок троє співробітників не вийшло на роботу).

Залишається одне - кудись ці гроші вигідно вкласти (інвестувати). Щоб вони, по-перше, не знецінилися. А, по-друге, ще й приносили прибуток. Бажано, постійну.

Питання в тому - куди ж їх вкладати, якщо в країні все не так райдужно, як хотілося б.

Пропоную розглянути наступні, виключно прості і надійні, способи і варіанти інвестування та відповідного стабільного примноження ваших грошових капіталів.

Інвестуйте в нерухомість

Це, однозначно, один з найкращих варіантів на сьогоднішній день.

Багато хто поїхав з України і в поспіху продають свою обитель. Більш того, нерухомість в країні сильно впала в ціні. Зараз однокімнатну квартиру в Києві можна купити всього за 30 000 доларів.

У кого залишилися доларові накопичення розгляньте таку можливість. Бо це інвестиція в ваше майбутнє або майбутнє ваших дітей. Пройде ще п'ять років, і ціна на метри квадратні в Україні буде тільки рости! І ваші 30 000 доларів, вкладені в квартиру сьогодні, перетворяться, як мінімум, в 60-70 тисяч через кілька років. Не кажучи вже про те, що квартиру можна здавати і отримувати прибуток щомісяця.

Також можна вкладати гроші в придбання земельної ділянки. На перспективу. Надалі можна вкладати в будівельні матеріали, потихеньку починаючи будувати на цій ділянці який-небудь невеликий будинок.

Цей будинок, знову-таки, можна буде продати або обміняти на квартиру.

Обов'язково почитайте мою статтю: Яку квартиру купити для здачі в оренду в Києві, щоб отримувати максимальний дохід

Вкладайте в банки

Незважаючи на те, що довіра до банківських установ в Україні впало нижче плінтуса (за минулий рік збанкрутувало близько 70 банків, в тому числі, один найбільший системний банк «Дельта Банк» Миколи Лагуна, який за часів президентства сім'ї Януковича входив до трійки лідерів за Україна), не слід нехтувати можливістю розмістити депозит в банку.

Інша справа, що робити це необхідно з розумом.

У зв'язку з цим рекомендую почитати мою статтю: "Як правильно вибрати банк для розміщення депозиту" , Де я все докладно пояснюю.

Що робити і як отримати назад свої гроші, в разі, якщо недержавний банк все-таки визнають неплатоспроможним, я вже писав тут .

4. Якщо у вас більше мільйона доларів, гривень, рублів (неважливо якої валюти) накопичень і розбивати цю суму на кілька банків ліниво, складно або проблематично - покладіть її в державний банк. У державних банках гарантується збереження всієї суми, незалежно від розміру. Хоч 10 мільйонів, хоч двадцять.

Зараз банки беруть гроші в середньому під 20-23 відсотків річних, якщо ви робите внесок в гривнях і близько 10-12 відсотків, якщо вкладаєте долари.

У будь-якому випадку, покласти гроші на депозит куди вигідніше і безпечніше, ніж тримати гроші під матрацом будинку і здригатися щоразу, коли сусіди розповідають страшні історії про те, як їх друзів / знайомих обікрали.

У мого знайомого, наприклад, двічі обкрадали орендовану ним квартиру.

Вкладення в банк це відмінний спосіб зберегти свої гроші від інфляції і трохи заробити.

Вкладайте в бізнес

Якщо у вас є свій невеликий бізнес - вкладайте гроші в його розвиток. Може бути, у вас ще немає свого сайту або він потребує доопрацювання. Бути може, ви мало приділяєте часу і сил рекламі або допускаєте ряд інших фатальних помилок, про які я вже розповідав .

Саме час сісти і як слід все проаналізувати.

Якщо вам потрібна будь-яка побутова техніка - неодмінно купуйте її.

Якщо у вас немає бізнесу, подумайте про те, щоб його розпочати.

Якщо ви продаєте певні товари в мережі інтернет, вкладайте гроші в товар. Його потім зможете продати і повернути вкладені кошти сторицею. Зараз, до речі, дуже модно купувати товари з Китаю та успішно продавати їх у нас.

Правда для цього вам буде необхідно зареєструватися в якості, як мінімум, приватного підприємця. Як це зробити швидко, заощадивши час і гроші, я вже розповідав (Текст українською мовою).

Часом саме криза є тією рушійною силою, яка змушує підняти свою дупу з дивана і перетворює простих роботяг якщо не в мільйонерів, то в цілком успішних підприємців і бізнесменів.

Так, наприклад, ми з дружиною в самий розпал кризи в далекому 2015 році відкрили магазин красивих товарів для будинку в самому центрі Києва. Можете подивитися, як ми цю справу організовували. Або почитати, починаючи з цієї статті .

Більш того, через деякий час ми відкрили магазин і на ROZETKA.UA - як це було я розповідав в окремій статті: "Як почати торгувати на ROZETKA | Особистий досвід" . Неодмінно почитайте!

Разом з тим, я не рекомендую вкладати гроші в різні франшизи. Чому, вже розповідав в статті: Франшиза або свою справу: практичні рекомендації бізнесменам.

Вкладайте гроші в свою освіту

Це також одна з кращих інвестицій. Витратьте гроші, наприклад, на вивчення англійської, французької, іспанської або іншого європейського мови.

Придбайте нові навички, розширте свій кругозір. Навчіться чогось нового. Наприклад, зараз все масово перекваліфіковуються в IT-шників. Тому що на цю професію є попит і зарплати пропонуються хороші.

Так у мене кілька знайомих пішли з юриспруденції в IT. І досить успішно.

Інвестиція в освіту здатне відразу підняти вас на одну, а то й на кілька сходинок вище в соціальній ієрархії. Завдяки цьому ви можете отримати більш високооплачувану роботу або зайняти більш відповідальну посаду в компанії, в якій працюєте. Або розширити свій бізнес, якщо ви є підприємцем.

Ця інвестиція здатна принести вам куди більше, ніж просто гроші.

Інвестуйте в валюту

Хороший спосіб зберегти і навіть примножити свої заощадження, вкладаючи гроші в долари або в євро.

Місяць тому долар був по 24. Сьогодні він уже по 26. Якби ви тоді купили 3000 доларів (: 72 000 гривень), а сьогодні їх продали, то заробили б 6000 гривень.

І це за один місяць!

На курсовій різниці можна непогано заробляти, купуючи і змінюючи долари кожен день. Але навіть якщо ви на цьому і не заробите, то, по-крайней мере, збережіть свої заощадження (наприклад, від інфляції).

Рекомендую почитати мою статтю: "Як потрібно правильно поводитися з валютою" .

Інвестуйте в золото і дорогоцінні метали

Цей спосіб хороший для неспішної довгострокової перспективи.

Золото і дорогоцінні метали постійно зростають в ціні. Так, незначно, але ростуть. І через десять-двадцять років цілком здатні принести вам дуже солідні дивіденди.

Крім цього, їх можна покласти в банк на депозит. Так, цей депозит невеликий - 2-4 відсотки на рік, але ви отримаєте подвійне зростання. Метали і так самі по собі ростуть в ціні, а тут ще й банк вам буде платити невеликий відсоток прибутку.

Однак тут є невеликий мінус. Збереження золота, срібла і інших дорогоцінних металів, на відміну від грошових коштів, які не гарантуються державою.

Тому якщо банк лопне, метали вам не повернуть.

З цього напрошується один висновок: якщо і зберігати заощадження в золоті, то робити це потрібно вдома в сейфі. Або в банківському сейфі. Або закопати в городі на дачі.

Інвестуйте в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП)

Так, прибуток тут буде не така велика 14-15% в грн, 3,5-5% в $. Але це дійсно простий інструмент, який дозволить зберегти ваші заощадження (врятувати їх від інфляції) і ще й трохи заробити.

Привабливість у тому, що це дуже надійний інструмент інвестування (гарантується самою державою). Але там і поріг входу на рівні - від 100 000 грн.

Придбати ОВДП можна просто через банк. Перевага таких облігацій ще і в тому, що з доходу ви не платите податку на доходи фізичних осіб в розмірі 18%.

Куди я не рекомендую вкладати гроші

Тепер дуже коротко щодо того, куди я не рекомендую інвестувати свої заощадження в 2016 році і, тим більше, в Україні.

Я не рекомендую вкладати гроші в ПАММ рахунки, бінарні опціони і Форекс.

Так, там, при наявності відповідних знань, можна непогано заробити. Однак ці сфери інвестицій особисто для мене є високо ризикованими.

Тому що я, по-перше, не володію достатніми знаннями, по-друге, не маю можливості постійно відслідковувати коливання акцій, курсових різниць та іншого ринкового настрою компаній (а тримати руку на пульсі в цьому виді заробітку потрібно постійно), і по-третє, я не готовий довірити розпоряджатися моїми особистими фінансами якимось невідомим мені посередникам, нехай навіть якщо вони і говорять, що заробляють мільйони.

Пам'ятаєте старий анекдот ?! Мужик приходить до лікаря і говорить, Павло Юрійович, а сусід Міша каже, що з дружиною може 7 разів поспіль. А у мене більше трьох ну ніяк не вийдуть. Можна з цим щось зробити ?! Лікар йому: звичайно можна! І ви таке говорите!

Тому якщо ви всерйоз розглядаєте способи заробітку на Форекс, ПАММ рахунках та іншої братії, необхідно навчатися у профі. Не просто у молодняка, що пропонує в інтернеті пройти платний курс (читайте, дозволити їм на собі заробити і не отримати належних знань і навичок), а у людей, які з'їли на цьому собаку, працюють не перший рік і вже заробляють круглі суми грошей. Бажано, щоб цих людей знали ви особисто або вам їх хтось порекомендував.

Зараз в інтернеті дуже багато кидалова.

Я не рекомендую вкладати гроші в Майнінг криптовалюта і, зокрема, в біткоіни. Чому - вже розповідав в статті: "Чому зараз не варто вкладати гроші в Майнінг і біткоіни" . Неодмінно ознайомтеся!

Ну, і, звичайно, не ведіться на гучні заголовки, на зразок "Фродо фальшівіе гроші, зроблю затоку на банківську карту і тд тп". Чому цього не варто робити я наочно пояснював в однойменній статті: "Продам фальшиві гроші, зроблю затоку на Western Union за півціни: або як шахраї обманюють людей в інтернеті" .

Загалом, будьте розумнішими, не ризикуйте як попало і все у вас вийде!

Відеоверсія статті з приводу інвестування:

Я також закликаю всіх не лінуватися і створити множинні джерела доходу , Щоб було з чого потім інвестувати в своє майбутнє і в майбутнє ваших дітей!

Пам'ятаєте старий анекдот ?
Можна з цим щось зробити ?
Новости