• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращі і перевірені сайти платних опитувань в інтернеті

 1. Сайти платних опитувань в інтернеті
 2. Під підозрою - шахраї?
 3. Не зрозуміло

Ми зібрали для вас список сайтів, які проводять платні опитування в інтернеті. На даний момент це самий цікавий заробіток в інтернеті по співвідношенню: витрачений час / одержуваний дохід. Від вас не потрібно ніяких особливих навичок і умінь. Досить просто висловлювати свою думку та отримувати за нього винагороду.

Звичайно, сайти платних питань в інтернеті представлені куди великою кількістю, але ми публікуємо тільки найкращі і перевірені, які реально платять гроші. Звичайно, сайти платних питань в інтернеті представлені куди великою кількістю, але ми публікуємо тільки найкращі і перевірені, які реально платять гроші

Що потрібно щоб заробляти на опитуваннях?

Нічого складного. Переходьте за посиланням, реєструйтеся, проходите опитування, отримуйте гроші.

Порада!

Краще відразу зареєструйтеся на всіх сайтах. Справа в тому, що запрошення на проходження опитувань приходять не кожен день. І якщо у вас в запасі буде кілька таких сайтів, то ви зможете непогано заробити. В крайньому випадку, проходити чи ні опитування - залежить лише від вас. Немає часу - не треба. Зате у вас завжди буде можливість заробляти гроші.

Як правильно проходити опитування, поради щодо збільшення заробітку можна подивитися тут ...

Раджу прочитати: скільки заробляють на анкетах - відгуки реальних людей

Сайти платних опитувань в інтернеті

Анкетка - безумовний лідер в сегменті платних опитувань. Прекрасно підготовлений дизайн сайту, відмінне юзабіліті. Запрошення на платні опитування приходять не часто (приблизно 1-2 рази на тиждень), але тим не менш відмінний привід взяти участь і заробити грошей.

Виведення коштів можливий 2 способами: готівкою на рахунок або на свій телефон. Також є можливість пожертвувати частину винагороди на доброчинність (в основному діткам). Ще однією приємною особливістю сайту є заохочувальний грошовий бонус, якщо ви не пройшли опитування.

Відразу при реєстрації і заповненні профільної анкети вас чекає винагорода - 50 рублів.

ПлатнийОпрос - напевно другий за популярністю сайт платних опитувань. Також при реєстрації вам платять гроші (30 рублів). Опитування приходять досить часто (3-4 рази на тиждень). Мінімальний поріг на виведення коштів становить 300 рублів, які набирається достатньо легко, з огляду на що вартість опитувань складає від 50 до 100 рублів.

Напевно найспритніший проект з виведення грошей. Принаймні з відомих мені. Після заявки на висновок, буквально на наступний день можна побачити (і витратити) власні зароблені кошти у себе на рахунку або кошиками.

Моя думка - прекрасний сайт, який проводить опитування. Заробляти можна не тільки проходячи стандартне довге анкетування, а й міні-опитування.

За реєстрацію - нараховується винагороду. Відмінною особливістю цього проекту, є система балів, які нараховуються за опитування. Не поспішайте морщити ніс. Ці бали згодом ви можете обміняти на різні товари, яких на сайті представлено понад 1000. Від різних дрібничок (типу флешок,) до цілком серйозних речей (спортивні велосипеди, ноутбуки, телефони). Придбати товари (обміняти на зароблені бали) ви можете в інтернет-магазинах, які є партнерами даного сайту з хорошими знижками.

Додатково: проект пропонує встановити певне розширення в браузері, щоб збирати статистику по вашому інтернет-серфінгу. За установку ви отримаєте 100 рублів, далі за кожен місяць автоматично будете отримувати по 50 рублів. Ні бозна які гроші, але отримувати ви їх будете просто так.

MarketAgent - російськомовний сайт з Європи. Для просування своїх товарів і послуг європейці проводять маркетингові дослідження серед населення.

Що приємного на сайті?

MyiYo - міжнародний сайт інтернет опитувань, орієнтований на 6 країн, в тому числі і Росію. Облік ведеться у внутрішній валюті - окулярах.

Висновок зароблених коштів, стає доступний при досягненні 20 000 балів. Умова конвертації 1 000 очок - 1 євро. Виходить, що треба зібрати 20 євро. Але з огляду на що за одне опитування ви зможете заробляти від 1 до 10 євро, то зібрати цю суму досить реально за пару місяців.

При реєстрації та заповнення профілю нараховують близько 45 рублів. Гроші можна вивести на Paypal.

ЕксперноеМненіе - досить молодий сайт, створений в 2015 році, але вже зарекомендував себе з позитивного боку. Запрошення приходять досить регулярно (не часто, але і не рідко).

За реєстрацію в системи ви відразу отримуєте 80 рублів на рахунок. Для виведення коштів потрібно зібрати 500 рублів. Висновок доступний на ВебМани або мобільний телефон.

i-Say Russia - одне з найбільших світових агентств (3 місце) з проведення різних опитувань і досліджень.

Представлено в більш ніж 80-ти країнах. Тільки штат співробітників перевищує 15 тисяч чоловік. Проводить в рік більше 70 мільйонів опитувань серед населення різних країн. Працює ... аж з 1975 року!

Думаю питань про надійність сервісу ні у кого не виникне.

Surveys.su - дочірнє відділення Шведської компанії з маркетингових досліджень. Заточене саме під країни СНД. В першу чергу Росію, Україну і Білорусію.

Ставка за проходження анкети - від 20 до 120 рублів. При середньому витрачається часу - 10-15 хвилин.

Основні параметри:

 • виплати на Webmoney і PayPal;
 • мінімальна виплата 300 рублів для Росії і Білорусії;
 • Україна - від 5 $.
 • можливий обмін на подарункові сертифікати (Спортмастер, М-відео, Дитячий світ, Евросеть, квитки в кіно і багато іншого).

GlobalTestMarket - найстаріший міжнародний опитувальник. У Росії працює майже десятиліття. У плані надійності ніяких претензій помічено не було. За опитування винагорода нараховується власною валютою (Marketpoints) або балами.

Раніше зароблене можна було обміняти в основному на сертифікати інтернет-магазинів (ОЗОН). Зараз доступний висновок на PayPal. Мінімалка на висновок 200 рублів. Якщо переводити за курсом обміну. Бали на рублі.

Опитування бувають дуже довгі і нудні (годину-півтора). Раджу проходити короткі, благо їх теж не мало. Хоч за них дають менше грошей.

З недоліків - бальна система винагороди і не дуже зрозумілий курс обміну. Перед початком опитування не зовсім зрозуміло - скільки це буде в рублях. Але потім звикаєш.

1 Marketpoints = 55 копійок. Або 1 рубль = 1,82 Marketpoints.

Гроші надходять на рахунок PayPal протягом 10 днів. Максимум. Звичайний термін - тиждень.

Інтернет-анкета . За що люблю цей сайт? А можна практично не проходити опитування і отримувати винагороду !!!

На проекті зареєстрований вже з 2015 року. І постійно отримую грошики. Хоча опитування проходжу рідко. Запрошення звичайно ж приходять. Декілька разів на місяць. Але ... як то не виходить за часом взяти участь.

У двох словах про опитувальник. Найстаріший. Надійний. Стабільний.

Мінімальна плата на висновок - 500 рублів. Гроші можна отримати на телефон, Webmoney або ЯД. Ставки теж стандартні. П'ятдесят, вісімдесят, сто, сто двадцять і так далі. Залежить від тривалості анкети.

Якщо не підійдете за умовами - нарахують втішні 5 рублів.

Сервіс пропонує встановити в браузері невелике розширення. І кожного тижня нараховує винагороду - 10 рублів на рахунок. У рік виходить 520 рубликів на халяву плюсом. До пройденим анкетами.

InternetOpros.ru - реєстрація і заповнення анкети - одразу бонус на рахунок 100 рублів. Виведення коштів здійснюється на телефон при досягненні суми в 500 рублів. Цілком пересічний опитувальник.

З цікавого - є можливість пожертвувати винагороду хворим діткам. Проект інформує про те, скільки було зібрано коштів серед учасників проекту. І кому ці гроші допомогли.

І кому ці гроші допомогли

RublKlub - російський сайт платних опитувань. При реєстрації вам нараховується відразу 150 рублів. Виведення коштів можливий на Qiwi, PayPal або на мобільний телефон.

Також на сайті є можливість придбати товари в інтернет-магазинах з отриманням назад частини коштів сплачених за покупки (Cash Back), яка може становити від 2 до 20% від сплаченої суми.

Кому цікаво, можете подивитися мої скріни виплат за деякими опросникам

ClixSense - не побоюся цього слова, один з найбільших і відвідуваних сайтів у світі в сфері анкетування і опитувань. Впевнено тримається на 2700-2800 місці взагалі серед всіх інтернет-ресурсів на планеті.

Може здатися, що це не дуже хороші показники. Для прикладу, Анкетка варто тільки на 45 000 місці, Forbеs - 10 500. Це говорить, що проект щодня відвідують сотні тисяч людей.

Головним недоліком є ​​його англомовність. Не дуже зручно розбиратися. Проблема вирішується за допомогою перекладача в браузері (автоматичний переклад на російську мову).

Для перерахування всього того, що можна робити на сайті написана окрема стаття . коротенько перерахую

Головні умови і переваги:

 1. Кількість опитувань - їх дійсно багато. У день може надходити від 1 до 5-10. Любителям подібного виду заробітку є де розгулятися.
 2. Розцінки трохи вище російських (але не набагато). Дають від 0,5 до 3-5 $ за анкету в залежності від її тривалості.
 3. Інші способи заробітку: виконання завдань, скачування додатків за гроші, тестування товарів (висилаються безкоштовно) і багато чого ще.
 4. Безкоштовні гри з можливістю реального грошового виграшу (влітку 2017 року скасували).
 5. Мінімалка на висновок заробленого - 8 доларів (підвищений до $ 10)

Поточні доступні опитування на ClixSense

Під підозрою - шахраї?

Суду переніс проекти, які підірвали довіру. Справно платили-платили. І раптом ... починалися проблеми. Або затримки з виплатами, аж до неможливості вивести зароблене.

Або майже повна відсутність запрошень тривалий час. Навіщо новачкові даремно час вбивати на всякий непотріб.

Спочатку, хотів просто видаляти їх зі списку. Але потім вирішив: «Країна повинна знати своїх героїв».

Чи не буде згадки тут, побачите в іншому місці, зареєструйтесь, витратите час і .... отримаєте дулю, природно без масла.

IZLY.ru - у сервісу у свій час спостерігалися проблеми з виплатами, тому довелося його прибрати зі списку. В даний момент зароблені кошти знову можна виводити без проблем. Єдиний негатив - це тривалий період обробки заявки на висновок. У мене це зайняло 2 тижні. Але гроші прийшли в повному обсязі. Виводив на Яндекс. Скріншоти виплат додаю.

Скріншоти виплат додаю

Замовлення виплати з Izly.ru

ru

Зарахування грошей на Яндекс.Деньги з Izly.ru

І знову проблема з IZLY. Заявка на висновок не обробляється з січня. Не рекомендую даний опитувальник. Принаймні поки не нормалізуються виплати користувачам.

Запитальник - один найстаріших сайтів, який проводить анкетування. Нещодавно повернувся обличчям до народу і знизив мінімальний поріг на висновок всього до 100 рублів (раніше сума становила 800). Опитувань багато, розцінки стандартні, ліміти на висновок заробленого - низькі. Що ще потрібно для щастя (успішного заробітку)?

Протягом 3-х місяців не можу вивести з опитувальних листах зароблені гроші. Техпідтримка мовчить. Рекомендую не зв'язуватися з даним сервісом.

Не зрозуміло

Відразу чесно зізнаюся, нижче наведений список сайтів мною особисто не перевірявся. Доданий для повноти картини. Пройшов 1-2 опитування за запрошеннями. Але до виведення коштів і набору мінімалки справа не дійшла.

Від себе можу додати, що про них багато прочитав різних відгуків на форумах та інших відповідних ресурсів. Саме реальних користувачів.

Проблем не спостерігалося.

PanelStation - двояка думка про цей проект. З одного боку його лають. З іншого якщо не люблять, то вважають досить адекватним.

Істина напевно як завжди посередині.

Суть проблеми - занадто довгі опитування, за якими ще на середині анкетування відбувається відмова (жорсткий відсів за параметрами). Кинуть 2-3 рубля в якості розради. За те що не підійшли. Глючне мобільний додаток (на компі проблем не спостерігається).

І звичайно ж дуже тривалий термін виведення коштів. Аж до 2 місяців. Хоча хтось стверджує, що в середньому приходить на гаманець за 2-3 тижні.

Ну ладно не будемо про сумне.

Коротенько. Є стандартні запрошення на опитування. Бувають запрошення на якісь дослідження (з потижневої оплатою за участь). Тут плата вище в кілька разів.

Мінімалка на висновок 300 або 500 рублів. Обмін балів на аналогічну суму. Виводять на PayPal.

При реєстрації бонусіруют за заповнення профілю учасника. За 10 рублів за кожен розділ.

tz.expert. Переваги сервісу - це приємний інтерфейс, за заповнення профілю, прив'язки акаунтів і інші невеликі дії вам відразу зарахується винагороду. У опитувальника є власні мобільні додатки (під Андроїд і IOS), що дозволяє проходити анкетування на смартфоні і вчасно отримувати запрошення. Якщо не підходите під опитування, система нараховує невелику винагороду.

недоліки:

 • бальна система заохочення;
 • конвертація балів можлива на сертифікати (наприклад, Ozon) або;
 • доступний висновок на телефон - від 1 000 балів.

Toluna.com - один з гігантів в своїй сфері. Працює не тільки в Росії, але і більш ніж в 30 країнах по всьому світу. При реєстрації та заповнення профілю вам відразу буде нараховано винагороду. Опитування приходять досить часто. Також крім проходження платних опитувань, вам буде доступні можливості тестувати нові товари. За тестування ви отримаєте не тільки гроші, але і залишаєте товар собі в особисте користування назавжди.

Anketer.org - опитувальник, створений в 2012 році. За реєстрацію та заповнення профільної анкети нараховується бонус у розмірі 20 рублів. Виведення коштів доступний при досягненні 200 рублів. Гроші виводяться на рахунок мобільного телефону. Запрошень надходить не так багато, але як додатковий сайт, що дозволяє заробляти на опитуваннях цілком підійде.

Що потрібно щоб заробляти на опитуваннях?
Що приємного на сайті?
За що люблю цей сайт?
Що ще потрібно для щастя (успішного заробітку)?
Новости