• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вивести гроші з PayPal? 5 способів

 1. 1. Обмінні пункти і міняйли
 2. 2. Висновок на банківський рахунок
 3. 3. Висновок на карту Payoneer
 4. 4. Висновок на карту Ощадбанку і на картки інших банків
 5. 5. Висновок на віртуальні картки

Бажаєте вивести фінансові кошти з гаманця системи PayPal , Але не знаєте, як це зробити? Вас цікавить мінімальна комісія і гранична вигода? Нижче спробуємо дати відповіді на дані питання.

PayPal

 1. Обмінні пункти і міняйли
 2. Висновок на банківський рахунок
 3. Висновок на карту Payoneer
 4. Висновок на банківські карти
 5. Висновок на віртуальні картки

1. Обмінні пункти і міняйли

Популярний спосіб виведення PayPal. Шукайте на форумах або ще де міняв і виводите через них. Або через обмінники. Ризики звичайно високі, без цього ніяк. Читайте відгуки, це найголовніше.

Приклади форумів:

Обмінники краще шукати на www.bestchange.ru . Це агрегатор обмінників. Показує найкращі курси + є відгуки і оцінка кожного.

Якщо немає можливості вивести безпосередньо, можете замовити спочатку обмін на Webmoney або на Яндекс Гроші ( як обміняти paypal на інші валюти ), А потім вже вивести звідти готівку ( як вивести вебмані , як вивести Яндекс гроші ).

Якщо немає можливості вивести безпосередньо, можете замовити спочатку обмін на Webmoney або на Яндекс Гроші (  як обміняти paypal на інші валюти  ), А потім вже вивести звідти готівку (  як вивести вебмані  ,  як вивести Яндекс гроші  )

2. Висновок на банківський рахунок

Це офіційний спосіб виведення Пейпал. У вкладці "Рахунки" є можливість додати банківський рахунок. Вам знадобитися БИК і номер рахунку. Всі ці реквізити ви можете дізнатися в інтернет-банкінгу вашого банку. Якщо не знайшли - зателефонуйте або напишіть їм в тих підтримку.

Більшість російських банків працюють з Пейпал, але про всяк випадок краще все ж у них запитати.

Більшість російських банків працюють з Пейпал, але про всяк випадок краще все ж у них запитати

3. Висновок на карту Payoneer

Заходьте на сайт www.payoneer.com , Створюєте там аккаунт, замовляєте карту. Там же замовляєте віртуальний банківський рахунок в США. Вказуєте цей рахунок в Пейпал і виводите на нього. А з нього на карту. По видатках виходить так - 30 $ в рік за обслуговування картки, 3 $ - за зняття готівки в банкоматі. Гроші прийдуть через 3-4 дня.

4. Висновок на карту Ощадбанку і на картки інших банків

Найпоширеніше напрям виведення з PayPal - на карту Ощадбанку. Але можна виводити прибуток і на прив'язану будь-яку карту (ну майже будь-яку, уточнюйте цей момент у свого банку). На все про все знадобиться 10 хвилин часу.

Нижче представлений алгоритм дій для клієнта Ощадбанку:

 1. Спочатку потрібно відвідати сайт PayPal, де пройти процедуру авторизації. Натисніть закладку "Рахунок"
 2. Тепер потрібно натиснути "Додати банківський рахунок" (не варто плутати з вкладкою "Додати карту", оскільки цей розділ призначений для поповнення рахунку електронними грошима)
 3. Далі відкриється вікно, де виберіть "Приватна особа". Заповнюйте поля даними ПІБ, вкажіть номер рахунку і БИК. Важливо відзначити: вносите банківський рахунок карти, що складається з 20 цифр. Не плутайте з цифрами на лицьовій стороні картки
 4. Зайдіть в "Сбербанк Онлайн", після чого знайдете вкладку "Карти"
 5. Натисніть по карті, на яку згодом буде здійснено виведення, після чого виберіть "Інформація по карті"
 6. Тепер відкриється вкладка з розділом "Реквізити перекладу". Там розташовується шукана інформація
 7. Дані слід скопіювати, а потім вставити в інтерфейс електронної платіжної системи Пейпал. Натисніть "Продовжити"
 8. Наступна дія - підтвердження і звірка даних, введених раніше. Натисніть "Підтвердити", після чого підтвердіть банківський рахунок після того, як на вказану адресу електронної пошти прийде повідомлення
 9. Система PayPal висилає гроші сумою не більше 99 копійок на вказаний вами рахунок в автоматичному режимі. Всього будуть відправлені 2 перекладу. Вони будуть доставлені на карту протягом 4 днів
 10. Прийде смс-повідомлення, що оповіщає про переведення. Після зазначеного часу можете зробити вхід в особистий кабінет системи, відвідавши розділ Мої рахунку. В кінці потрібно підтвердити переказ

5. Висновок на віртуальні картки

Може стати в нагоді і такий спосіб. Віртуалку НЕ перевести в готівку в банкоматі, але можна що-небудь купити з її допомогою в інтернет-магазинах. створіть віртуальну карту Яндекс Грошей , Прив'язуйте її до гаманця PayPal і виводите на неї. Або можете юзати віртуальну карту від Вебмані .

Або можете юзати  віртуальну карту від Вебмані

Вас цікавить мінімальна комісія і гранична вигода?
Новости