• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як покласти гроші на чужу карту Ощадбанку?

 1. Давній перевірений спосіб - через банківську касу
 2. Вносимо на чужу карту гроші в банкоматі / терміналі
 3. Як користуватися мобільним банкінгом для поповнення чужої карти?
 4. Зручний спосіб - особистий кабінет на сайті банку
 5. Як користуватися електронним гаманцем для переказу коштів?
 6. Чи є можливість скористатися подібним сервісом в іншому банку?

Безліч людей сьогодні віддає перевагу безготівковим розрахунком за товари і послуги. Все частіше і частіше ми користуємося пластиковими банківськими картами на касах у величезних супермаркетах та маленьких магазинах, салонах, медичних центрах, на автозаправних станціях, оплачуємо комунальні послуги і податки з суми, наявної на рахунку, як за допомогою карт в банківських відділеннях, так і не виходячи з дому в інтернеті. Безліч людей сьогодні віддає перевагу безготівковим розрахунком за товари і послуги

Коли ж на карті не виявляється потрібних коштів в найвідповідальніший момент, відчуваємо глибоке розчарування.

Але немає причин опускати руки - адже можна звернутися за допомогою до знайомих, друзів, рідних, які, перебуваючи в будь-якій точці міста, можуть поповнити наш рахунок за лічені хвилини. Сбербанк, піклуючись про своїх клієнтів, надає кілька зручних способів покласти гроші на чужу карту.

Давній перевірений спосіб - через банківську касу

Цей метод поповнення чужої карти за допомогою готівки, наявних в гаманці, раніше використовувався значно інтенсивніше, ніж сьогодні. Він витісняється на задній план поповненням через термінали і банкомати, а також онлайн-сервіси.

Трохи зараз до душі вистоювати величезні черги в касу, втрачати дорогоцінний час, якого завжди не вистачає. Проте, якщо ви проходите повз відділення Ощадбанку, а ваш знайомий дзвонить з проханням про екстрену допомогу, чому б і не скористатися можливістю, що надається банком?

Для цього слід звернутися до касира з наданням такої інформації про одержувача:

 • номера рахунку;
 • паспортних даних власника карти;
 • ідентифікаційного номера одержувача;
 • реквізитів установи, яке відривало одержувачу його карту.

Після того, як всі зазначені дані операціоніст в касі обробить, слід назвати йому суму переказу і надати готівкові гроші. Після завершення процедури співробітник банку видає квитанцію про її проведення - і невелика фінансова труднощі вашого знайомого вирішена.

Також людині, який поповнює чужу карту, важливо пам'ятати: якщо карта одержувача зареєстрована не в тому регіоні, з якого рахунок поповнюється, Сбербанк бере за операцію комісію. Вона становить 1,5 відсотка (але не перевищує 1 тис. Руб.) Від внесеної суми.

Вносимо на чужу карту гроші в банкоматі / терміналі

Буде потрібно інформація про одержувача, номер його рахунку, а також власна карта відправника (якщо гроші будуть списуватися з неї) або ж готівку.

Отже, порядок поповнення чужого рахунку за допомогою цих пристроїв такий:

 1. Із запропонованих на моніторі дій слід скористатися «Поповненням карти».
 2. Потім необхідно вказати спосіб поповнення - «За допомогою номера карти», після чого набрати з клавіатури в потрібному полі номер рахунку одержувача. Якщо він був введений правильно, на моніторі відобразяться відомості про його власника. Поява даних, що не відносяться до потрібного одержувачу, вказує про помилку при наборі номера рахунку. В такому випадку доведеться вибрати функцію коригування даних і повторити операцію.
 3. Після підтвердження даних слід внести необхідну грошову суму готівкою в спеціальний приймач для купюр (купюри вносяться по одній, максимально рівні і чисті. В іншому випадку пристрій відмовиться їх приймати). Можна також списати кошти зі своєю особистою карти на користь одержувача.
 4. Фінальний етап - це підтвердження переказу за допомогою натискання кнопки «Оплатити».

І в цьому випадку не варто забувати про банківську комісії: вона дорівнює 1 відсотку від внесеної суми.

Спеціально для тих, хто не любить забивати свій гаманець «непотрібними речами», порада: не варто лінуватися брати чек з банкомату і терміналу. У будь-який момент в системі може статися збій, і щоб гроші не полетіли безслідно в прірву, краще завжди мати доказ проведеної операції.

Як користуватися мобільним банкінгом для поповнення чужої карти?

Сьогодні це, поряд з інтернет-послугами, вельми популярний спосіб поповнення рахунків. Він завжди приходить на допомогу, якщо під рукою немає комп'ютера з виходом у «всесвітню павутину», а інтернет на мобільному телефоні в силу різних причин не працює. Тут відправнику важливо простежити, щоб до його карті була підключена дана послуга.

Якщо з підключенням сервісу все в порядку, необхідно відправити на номер, що складається всього лише з комбінації трьох цифр - 900, SMS такого змісту:

 • впечатать з великої літери слово Переклад;
 • зробити пробіл;
 • вказати комбінацію з 4-х останніх цифр в номері карти відправника;
 • знову зробити пробіл;
 • вписати комбінацію з 4-х останніх цифр в номері картки одержувача;
 • знову натиснути пробіл;
 • вказати грошову суму, яку потрібно перевести.

Мобільний банкінг передбачає обмеження на суму платежу - до 10 тис. Руб. І без сплати комісії, як і в інших випадках, теж не обійтися. Вона становить 1 відсоток від зазначеної суми.

Зручний спосіб - особистий кабінет на сайті банку

Ще один варіант, як покласти гроші на чужу карту Ощадбанку, - це скористатися можливостями сервісу Сбербанк Онлайн. Досить мати під рукою будь-який засіб для виходу в інтернет, а також підключений до карти мобільний банкінг, щоб підтвердити операцію переказу коштів.

А далі дії відбуваються за стандартною схемою:

 1. Увійшовши в особистий кабінет на сайті Сбербанк Онлайн, відразу необхідно перейти до «платежів і операцій».
 2. У цьому розділі потрібно вказати карту, з якої планується списання певної суми.
 3. У запропонованому поле необхідно ввести номер карти того, хто отримає переклад, а також вказати його точну суму.
 4. Після цих дій для остаточного підтвердження платежу на номер телефону, який є банківським у відправника, буде відправлений код в SMS. Якраз його і потрібно ввести в поле на моніторі, щоб підтвердити операцію.

І за лічені хвилини гроші будуть зараховані на карту одержувача.

Як користуватися електронним гаманцем для переказу коштів?

Якщо ви є власником особистого електронного гаманця, засобами, які знаходяться в ньому, також можна скористатися, щоб швидко поповнити чиюсь банківську карту.

Електронні грошові системи пропонують здійснення подібних послуг за певні відсотки від суми переказу (залежить від системи). Сама ж процедура досить проста: необхідно зазначену суму вивести на карту одержувача, і справу зроблено.

Чи є можливість скористатися подібним сервісом в іншому банку?

Питання, яке цікавить багатьох клієнтів Ощадбанку. Адже за збігом обставин часто трапляється так, що поблизу відділень Ощадбанку немає, і часу на пошуки зовсім не залишається.

В такому випадку завдяки партнерству з іншими банками і з думкою про комфорт своїх постійних клієнтів Ощадбанк подбав про можливість здійснити переказ коштів в сторонньому банку. Здійснюється така процедура і в касі, і за допомогою банкомату / терміналу.

Щоб покласти гроші на чужу карту Ощадбанку в касі стороннього установи, потрібні такі дані:

 • реквізити тієї установи, в якому видавалася карта одержувача;
 • паспортні дані, ідентифікаційний номер одержувача;
 • номер його карти.

Якщо ви вирішите скористатися банкоматом / терміналом стороннього банку в цих цілях, не забудьте взяти з собою особисту карту Ощадбанку - необхідну суму можна списати з неї.

Який би варіант ви не вибрали, в будь-якому випадку доведеться зіткнутися з оплатою комісії - певного відсотка від зазначеної або внесеної суми переказу, який відрізняється від банку до банку. Інформацію про нього можна отримати як від співробітника в касі, так і на екрані терміналу / банкомату.

Висновок: Сбербанк, орієнтуючись на постійних клієнтів і виходячи з їх потреб, пропонує масу способів, що дозволяють внести грошові кошти не тільки на особисту картку, але і на чужу. Кожен клієнт може скористатися найбільш зручним для нього варіантом.

Якщо ви стикалися з необхідністю допомогти знайомим, близьким в фінансових питаннях шляхом поповнення їх банківських карт, розкажіть, яким із способів вам вдалося це зробити? Чекаємо ваших вражень про сервіс в коментарях.

Тепер ви знаєте про те, як покласти гроші на чужу карту Ощадбанку.

З повагою, команда сайту 100druzey.net

Чи є можливість скористатися подібним сервісом в іншому банку?
Проте, якщо ви проходите повз відділення Ощадбанку, а ваш знайомий дзвонить з проханням про екстрену допомогу, чому б і не скористатися можливістю, що надається банком?
Як користуватися мобільним банкінгом для поповнення чужої карти?
Як користуватися електронним гаманцем для переказу коштів?
Чи є можливість скористатися подібним сервісом в іншому банку?
Якщо ви стикалися з необхідністю допомогти знайомим, близьким в фінансових питаннях шляхом поповнення їх банківських карт, розкажіть, яким із способів вам вдалося це зробити?
Новости