• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як перевести гроші з Німеччини в Росію

 1. Переклади з Німеччини в Росію з Western Union
 2. Переклади з Німеччини в Росію з MoneyGram
 3. Переклади з Німеччини в Росію на Ощадбанк
 4. Таблиця 1. Які реквізити потрібні для перекладу на карту Ощадбанку з Німеччини:
 5. Як перевести гроші з Німеччини в Росію через Paypal

Російськомовна діаспора в Німеччині вважається однією з найбільших Російськомовна діаспора в Німеччині вважається однією з найбільших. Багато вихідців з країн колишнього СРСР тепер живуть на території нинішньої ФРН. І чимало родичів і знайомих, а також міцні бізнесові зв'язки зберігаються між нашими країнами. А найкращий спосіб спілкування на такій відстані - фінансовий.

Посилати гроші поштою і з посильним в наш цифровий вік вже не актуально. А тому багатьох цікавлять переклади через інтернет в євро, або за допомогою електронних гаманців. Про те, як перевести гроші з Німеччини в Росію онлайн недорого (і навіть без комісії) ми детально розберемо в цій статті.

Зміст статті:

Переклади з Німеччини в Росію з Western Union

Для того щоб послати гроші з Німеччини в Росію, можна скористатися однією з найстаріших і перевірених міжнародних систем грошових переказів Western Union. По надійності ця компанія завжди стояла на перших місцях, тому якщо у вас стоїть завдання відправити кошти з максимальним ступенем безпеки - це якраз те, що треба.

Здійснити переказ грошей за допомогою системи Вестерн Юніон з Germany в Російську Федерацію можна декількома способами:

 • підійшовши до найближчого пункту прийому / видачі платежів,
 • через інтернет на офіційному сайті.

Якщо ви скористаєтеся першим варіантом, знайти найближчий пункт, де працюють з системою Western Union не складно - можна знайти його на самому сайті або за допомогою пошукової системи Google. У тому ж Берліні таких пунктів понад 400. Цей спосіб хороший в тих випадках, коли ви маєте готівку на руках або у вас з якихось причин немає пластикової карти.

Однак більшість людей сьогодні вважає за краще користуватися інтернетом і проводити платежі не виходячи з дому в будь-який час доби. Щоб зробити онлайн переклад з Німеччини в Росію, необхідно зайти на офіційну сторінку перекладів Вестерн Юніон :

Щоб зробити онлайн переклад з Німеччини в Росію, необхідно зайти на офіційну  сторінку перекладів Вестерн Юніон  :

Тут вибираєте країну призначення (замість Deutschland вибираємо Russland) і поруч вписуєте суму для перекладу (в євро). Наприклад 1000 EUR.

Після введення суми відкриється нижня вкладка, де треба буде вибрати з двох варіантів вид отримання переказу в Росії - на банківський рахунок або готівкою.

Після вибору способу отримання вам залишиться вибрати спосіб відправлення грошей з Німеччини:

Найвигідніший спосіб перевести гроші з Німеччини в Росію без комісії - відправка з вашої картки VISA або MASTERCARD на банківський рахунок в РФ. В такому випадку переклад буде без відсотків. Але система все одно утримає свою вигоду - ви відправите 1000 євро, а в Росії одержувач отримає цю суму в рублях за внутрішнім курсом Вестерн Юніон.

Зокрема, на момент написання цієї статті курс Центробанку РФ був 70,43 рубля за 1EUR, а Вестерн Юніон перевів по курсу 68 556,32 руб. за 1 000 EUR. Але в будь-якому випадку навіть якби ваш одержувач в РФ спробував обміняти євро на рублі, йому довелося б користуватися обмінником, де курс був би нижче, ніж у ЦБ. Так що це не така велика втрата. Термін перекладу: 1-2 дня.

Менш вигідний шлях - коли ви відправляєте з карти, а одержувач забирає гроші готівкою в пункті Вестерн Юніон. Комісія буде 2,99% - в перерахунку на 1000 євро це складе 29,90 євро. Зате термін доставки: миттєво (або протягом декількох хвилин). Причому курс обміну може бути ще нижче. У нашому випадку виявився 1EUR = 65 981,11 руб. Але тут ви платите за швидкість. Можливо комусь цей варіант підходить навіть незважаючи на високу комісію.

Переклади з Німеччини в Росію з MoneyGram

Ще одна популярна міжнародна система грошових переказів, за допомогою якої можна відправити грошові кошти з Німеччини в Росію. Але на відміну від Вестерн Юніон при відправці через маніграму вам доведеться посилати гроші через пункт системи і отримувати в Росії їх також зможуть тільки готівкою в офісах, де приймаються дані транзакції. Як видно з розрахунку для відправки 1000 EUR комісія склала 2,5%:

Зате одержувач може отримати гроші в валюті переказу, а час виконання складе не більше 10-15 хвилин.

Переклади з Німеччини в Росію на Ощадбанк

Сбербанк вважається найбільшим державним банківською установою в Російській Федерації. Його пластикові карти (переважно дебетові систем VISA, MASTERCARD і приєдналася до цього списку недавно російська система СВІТ) мають майже всі громадяни країни. Тому логічним буде розглянути варіант як перевести гроші з Німеччини в Росію на карту Ощадбанку .

Дані переклади відносяться до валютних безготівковими розрахунками, а тому власнику картки в Росії необхідно відкрити валютний рахунок і прикріпити до нього свою пластикову карту Ощадбанку. Переклади з країн Євросоюзу до Росії будуть здійснюватися в євро, тому і потрібно відкривати валютний рахунок в цій валюті (а не в доларах США).

Таблиця 1. Які реквізити потрібні для перекладу на карту Ощадбанку з Німеччини:

Банк-Кореспондент одержувача

Receiver's Correspondent

Deutsche Bank AG, Frankfurt am Main Номер рахунку Банку-Корреспондента 10094987261000 SWIFT-код Банку-Корреспондента DEUTDEFF Банк бенефіціара (одержувача)

Account With Institution

SBERBANK, MOSCOW SWIFT-код Банку бенефіціара SABRRUMM Клієнт-Бенефіціар (отримувач)

Beneficiary Customer

Payment Detail (деталі платежу)

20-ти значний номер рахунку одержувача або номер банківської карти

Прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані або адреса реєстрації одержувача, місто, країна

Дойче Банк є основним банком-кореспондентом для переказів в євро. Можна використовувати і інші банки-кореспонденти. Кореспондентами Ощадбанку для переказів із зони євро виступають банки:

 • Commerzbank AG, Frankfurt am Main1 (SWIFT COBADEFF)
 • P. Morgan AG, Frankfurt am Main2 (SWIFT CHASDEFX)
 • ING Belgium NV / SA, Brussels1 (SWIFT BBRUBEBB)

Здійснити цей вид перекладу ви можете з будь-якого банку в Німеччині, заповнивши дані реквізити. Найбільш часто для відправки грошей з Німеччини в Ощадбанк користуються банками:

 • Sparkasse
 • Volksbank (їм володіє Сбербанк)
 • Postbank

Як перевести гроші з Німеччини в Росію через Paypal

У журналі ПрофіКоммент ми вже розглядали детально електронний гаманець PayPal і порівнювали його з іншими електронними платіжними системами. Якщо вам зручніше користуватися гаманцем Пайпал, то перевести з нього гроші в Росію на інший гаманець цієї системи - найпростіший спосіб переказу готівки, якщо ви перебуваєте в Німеччині.

Особливості цього електронного гаманця складаються в його високій надійності. Електронні перекази Пейпел популярні в усьому світі. Перевести в готівку (вивести) отримані кошти з гаманця Paypal в Росії одержувач зможе різними шляхами:

 • На банківський рахунок
 • На банківську карту
 • На гаманець Ківі
 • На гаманець Вебмані
 • На гаманець Яндекс.Деньги

Перевага цього способу - не треба нікуди ходити і мати справу з банками. Платежі відбуваються моментально, ви розпоряджаєтеся тільки тією сумою, яка є на вашому електронному гаманці. Це також зручно, так як ви не розкриваєте ваші банківські дані. Єдиний мінус - можлива додаткова комісія по дорозі від вас до одержувача.

Новости