• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як перевести гроші з МТС на Мегафон?

  1. алгоритм дій
  2. Скільки коштує?

У Росії не так вже й багато компаній - постачальників стільникового зв'язку і хоча, в рамках однієї сім'ї або робочої групи зазвичай віддають перевагу якомусь одному оператору, все ж світ не зациклений тільки на цих типах відносин.

Є ще й друзі, особисті знайомства, професійні інтереси, хобі, в кінці кінців. Тим більше що досить поширеними зараз є апарати з декількома сім-картами. І якщо раніше перекинути кошти з одного номера на інший можна було тільки всередині мережі, то тепер наші можливості істотно розширилися. Отже, як перевести гроші з МТС на Мегафон ?

Для подібних операцій існує досить комфортний сервіс « легкий платіж ». Тут, до речі, можна оплатити більшість необхідних опцій: комуналку, інтернет, телебачення, перекинути готівку з однієї карти на іншу та інше.

алгоритм дій

Для більшої зручності, перевести гроші можна декількома способами:

  • Через Інтернет. Для цього треба пройти на сторінку https://pay.mts.ru/webportal/payments. Тут все дуже доступно зроблено в іконографіке, розібратися дуже просто. Вам потрібна вкладка «Мобільний телефон». Клацніть на неї і відразу побачите значок Мегафона. Клацаєте мишкою і потрапляєте в нове вікно, де необхідно буде заповнити обов'язкові поля: номер телефону, сума платежу, звідки будуть списуватися кошти (з балансу мобільного або з банківської карти). Після натискаєте «Далі». У новому віконці слід ввести цифри пароля, який надішлють вам в смс-повідомленні. Протягом 15 хвилин гроші надійдуть на вказаний номер "Мегафона".
  • За допомогою мобільного додатку. Його можна завантажити безкоштовно з Google Play або Apple Store - в залежності від операційної системи вашого смартфона. Подальші маніпуляції схожі з вищеописаними на сайті послуги, тільки не вимагають доступу до стаціонарного комп'ютера або ноутбука.
  • Ще один варіант не передбачає доступу до всесвітньої павутини. З телефону слід набрати коротку команду * 115 # Кнопка "Подзвонити». Ви потрапите в меню «Легкого платежу», де, слідуючи підказкам, точно так само зможете провести необхідний платіж.

Скільки коштує?

10 рублів плюс комісія 10% від суми. За добу ви можете перерахувати 15 000 рублів за раз і не більше 5 раз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Скільки коштує?
Сподобалася стаття?
Новости