• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як перевести гроші з Лайфа на Лайф

 1. Необхідні умови для перекладу
 2. через СМС
 3. За допомогою USSD-коду
 4. На офіційному сайті
 5. Які труднощі можуть виникнути

Оператор Лайф працює на території двох держав: України та Білорусі. Абонентам надає право перевести гроші з одного рахунку Лайф на інший, якщо, наприклад, у одержувача баланс знижується до нуля. Загальні правила перекладу діють і для українців, і для білорусів. Але існують також деякі відмінності для кожної країни. Оператор Лайф працює на території двох держав: України та Білорусі

Необхідні умови для перекладу

Жителі Білорусі можуть використовувати тільки за допомогою USSD-команда і особистого кабінету на офіційному сайті, до того ж, що в Україні додатково є кілька способів поповнення рахунку СМС-повідомленням Жителі Білорусі можуть використовувати тільки за допомогою USSD-команда і особистого кабінету на офіційному сайті, до того ж, що в Україні додатково є кілька способів поповнення рахунку СМС-повідомленням. Під час списання коштів утримується комісія в національній валюті.

Таким чином, основною умовою для використання способу онлайн-перерахування потрібно мати підключення до особистого кабінету. В інших випадках використовуються стандартні установки мобільника (передача СМС) і тарифного плану (USSD-запит).

через СМС

Для того щоб скористатися опцією СМС-команд, які поповнюють баланс абонента з сім-картою Лайф, потрібно знати тризначний номер Для того щоб скористатися опцією СМС-команд, які поповнюють баланс абонента з сім-картою Лайф, потрібно знати тризначний номер.

Поповнення балансу через СМС доступно тільки для жителів України.

Для цього способу їм необхідно відкрити програму для відправки повідомлень:

 1. В поле «Одержувач» вказати 124.
 2. У вікні для введення повідомлення потрібно перевести клавіатуру на латинські букви і набрати слово PEREVOD великими літерами, через пробіл написати номер абонента з національним кодом «3» і через пробіл вказати суму без позначення національної валюти.
 3. Натиснути «Відправити» на екрані телефону.

Очікувати підтверджує СМС не варто, гроші автоматично надійдуть на необхідний номер.

Комісія за цю дію стягуватися не буде. Вартість СМС дорівнює нулю, оскільки відправляється на спеціально виділений номер.

Система не передбачає будь-яких обмежень по сумі переказу або кількістю перекладів за день.

За допомогою USSD-коду

USSD-код є найпоширенішою формою, що дозволяє перекинути на баланс іншого абонента Лайф гроші, оскільки здійснюється миттєво USSD-код є найпоширенішою формою, що дозволяє перекинути на баланс іншого абонента Лайф гроші, оскільки здійснюється миттєво. Цей спосіб доступний для жителів обох країн, але має свої особливості. Наприклад, в Україні є два види комбінацій, а в Білорусі - лише один. Варто покроково розібрати кожен з них:

 1. Увійти в меню, де здійснюється введення телефону для дозвону.
 2. Набрати комбінацію, яка містить зірочки і грати: * 111 * номер іншого абонента * сума (без позначення знака валюти) #.
 3. Натиснути на кнопку виклику.

Важливо! Цей спосіб передбачає і комісію, і ліміт на переклад. Переслати можна не більше 500 гривень за раз, а грошові кошти спишуться з надбавкою одного відсотка.

Тут присутній і обмеження залишкового балансу у відправника. Він не може бути нижче 10 гривень після завершення операції. Мінімальна сума, яку можна перекинути, оператор зв'язку не встановлює.

Підтверджувати дію немає необхідності. У відповідь на запит прийде повідомлення з реквізитами операції і її статусом.

Існує і другий спосіб, який дозволяє перевести гроші покроково, переходячи з одного пункту меню запиту в другій:

 1. У тому ж додатку, що і в першому випадку, слід здійснити введення комбінації * 124 #.
 2. Натиснути на кнопку «Виклик».
 3. У меню, що з'явилося на екрані, слід вибрати «Переказ балансу». Йому присвоєно певний номер.
 4. Після введення цифри слід внести номер одержувача.

Підтверджувати також нічого не слід. Відправнику прийде єдине повідомлення, в якому повинен бути зазначений статус транзакції.

Комісія в обох випадках буде однаковою. Ліміти на транзакцію і залишок також схожі з попереднім способом.

Переслати гроші в Білорусі за допомогою USSD можна тільки одним способом:

 1. Ввести на клавіатурі телефону комбінацію * 120 #.
 2. У підміню необхідно ввести номер телефону з використанням НЕ міжнародного, а національного коду.
 3. Наступним кроком ввести суму переказу.
 4. Натиснути «Виклик».

Кожна комісія за подібний переклад в Білорусії становить 100 білоруських рублів. Лімітів та обмежень на подібні транзакції відсутні.

На офіційному сайті

На офіційному сайті в мережі Інтернет під назвою «Лайф селл» України відсутня можливість переводити гроші з використанням рахунку мобільника відправника На офіційному сайті в мережі Інтернет під назвою «Лайф селл» України відсутня можливість переводити гроші з використанням рахунку мобільника відправника. Однак через спеціальний ресурс оператора зв'язку поповнити номер телефону можна з пластикової карти. Для цього необхідно здійснити введення логіна і пароля. Перейти по посиланню «Переказ балансу» і заповнити всі необхідні поля.

Для Білорусі існують добові і тижневі тарифи - 1 500 і 15 000 тисяч, відповідно. Комісія буде складати від 0,07 до 700 рублів.

Які труднощі можуть виникнути

Основні труднощі, з якою зможе зіткнутися абонент, - це приєднання до тарифного плану. Якщо станеться приєднання до Супер Лайф, то абоненти цей плану не можуть використовувати жоден з перерахованих вище способів, але приймати кошти від інших абонентів можуть.

Таким чином, в залежності від місця знаходження абонентів існує свій перелік сервісів для поповнення балансу Лайф іншого абонента.

Новости