• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як перевести гроші на карту «Ощадбанку» без комісії, способи переказу грошей на карту «Ощадбанку»,

  1. Розглянемо способи переказу грошей на карту Ощадбанку

Існує кілька способів перевести гроші на карту Ощадбанку, але на жаль, в переважній більшості випадків доведеться додатково оплачувати комісію Існує кілька способів перевести гроші на карту Ощадбанку, але на жаль, в переважній більшості випадків доведеться додатково оплачувати комісію.

Переклади в Ощадбанку без комісії можливі тільки в тому випадку, якщо карти випущені і обслуговуються в межах одного міста, або карти належать одній і тій же особі.

В Ощадбанку реалізована система переказу грошових коштів різними способами. Це зроблено, в першу чергу, для зручності клієнтів, так як мало в якому банку вам запропонують на вибір стільки зручних способів для перекладу ваших коштів.

Розглянемо способи переказу грошей на карту Ощадбанку

  • Через касира операціоніста у відділенні Ощадбанку. При собі необхідно мати паспорт, дані своєї карти, а також дані одержувача (ПІБ власника карти і номер карти). Комісія за цю операцію становить 1.5% за рублевий переклад та 0.7% за валютний (хв. 30 рублів макс. 1000 рублів)

  • Термінал самообслуговування (банкомат) Ощадбанку. У терміналі необхідно вибрати розділ «перекази і платежі», далі «Переказ коштів», ввести номер картки одержувача та суму до перекладу. Комісія за переказ з картки на картку Ощадбанку буде така-ж, як і за переклад в відділенні - 1.5% за рублевий переклад та 0.7% за валютний (хв. 30 рублів макс. 1000 рублів).

  • Переказ грошей на карту через Ощадбанк Онлайн. Після входу в систему потрібно вибрати розділ «Платежі та перекази», далі «Переклад клієнту Ощадбанку», потім слідуючи вказівкам системи зробіть платіж. Вам знадобиться номер картки одержувача, або його телефон. При переказі грошей в системі «Сбербанк Онлайн» за межі вашого міста буде стягуватися комісія 1% за рублевий переклад (максимальна сума комісії 1000 руб.) І 0.5% за валютний (максимальна сума комісії 50 доларів).

  • Переклад через «Мобільний банк». Вам буде потрібно відправити СМС повідомлення на короткий номер 900 з таким текстом: Переклад 9ХХ77654321 1000 де 9ХХ77654321 це номер одержувача платежу, а 1000 це сума переказу. На переклади за номером телефону встановлені обмеження - не більше 8 тис. Рублів за одну операцію перекладу, в добу не більше 10 операцій переказу грошей.

Так само в Ощадбанку можна зробити переклад на карту MasterCard, випущену іншим банком. Комісія в цьому випадку становитиме 2% за рублевий переклад та 1% за валютний, якщо ви будете відправляти його у відділенні Ощадбанку. При перекладі в «Сбербанк Онлайн» комісія складе 1% за рублевий і 0.5% за валютний переклад.

Стаття прочитана раз (a).

Новости