• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як і де поповнити Яндекс Гроші c карти

 1. Як поповнити рахунок Яндекс Гроші через обмінник
 2. Поповнити Яндекс Гроші c карти на сайті

Сьогодні відповім на питання, як поповнити Яндекс Гроші з картки; які існують способи введення засобів на рахунок, щоб можуть скористатися жителі багатьох країн СНД: Росії, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані, Україні.

Як поповнити рахунок Яндекс Гроші через обмінник

Найпростіший спосіб поповнити гаманець Яндекс Гроші - це скористатися обмінниками.

Один з надійних - Prostocash. Обмін відбувається дуже швидко, протягом декількох хвилин. Працює сервіс цілодобово. Має у своєму розпорядженні великими резервами і кількістю платіжних систем для обміну.

Купити Яндекс Гроші можна як з карти Ощадбанку, Альфа-Банку та будь-якого російського банку; за криптовалюта (Bitcoin, Ethereum і інші); за електронні гроші: Qiwi, Advcash, Payeer і т.д.

Наприклад, купуємо Yandex Money з карти Ощадбанку:

Наприклад, купуємо Yandex Money з карти Ощадбанку:

Вибираємо напрям обміну; суму; вводимо дані по карті і номер гаманця в Яндекс.

Обмінник Prostocash включений в лістинг моніторингів і серед залишених відгуків всі позитивні:

Для здійснення операції доступні наступні платіжні системи:

Поповнити Яндекс Гроші c карти на сайті

Для поповнення рахунку Яндекс з офіційного сайту потрібно просто мати карту платіжних систем Visa або MasterCard, емітовану будь-яким банком цих країн. Обов'язково перевірте, чи підключена послуга 3-D Secure, інакше платіж не пройде. Детально про підключення даної послуги дізнайтеся у відділенні, де отримували картку або на сайті банку. Я підключав її через мобільний інтернет-банкінг.

Так як  гаманець Яндекс  в російських рублях, то якщо поповнити його іншими валютами буде проведений конвертація за курсом банку, який випустив картку Так як гаманець Яндекс в російських рублях, то якщо поповнити його іншими валютами буде проведений конвертація за курсом банку, який випустив картку.

За проведення послуги Yandex візьме з вас комісію, яка не залежить від суми - 49 рублів. Зверніть увагу на ліміти за операціями:

 • Максимальна сума за один раз - 15 тис. Російських рублів;
 • Добовий - 100 тис. Російських рублів;
 • Місячний ліміт - 200 тис.россійскій рублів.

Для жителів Росії способів, як поповнити Яндекс Гроші дуже багато, починаючи від готівкою в терміналах і закінчуючи перекладом з рахунку мобільного телефону.

Жителі Білорусі могли поповнити Яндекс гаманець готівкою за допомогою терміналів PAYNET, але з минулого року дана операція вже не відбувається і коли відновиться, не відомо. Поряд з банківською картою, закинути на рахунок можна використовуючи також переклад з гаманця WebMoney, Qiwi. В окремих випадках можна використовувати обмінники, для конвертації на інші електронні гроші, наприклад, на Perfect Money, Neteller, PayPal, Bitcoin, Payeer, Skrill, ePayments, Вебмані і інші.

Послідовність дій по внесенню грошей з карти:

 1. заходимо на money.yandex.ru , Заздалегідь створивши там гаманець;
 2. З усіх доступних способів введення вибираємо поповнення з банківської карти;
 3. Вводимо 12-ти значний номер, термін дії, код CVC і суму в російських рублях;
 4. Натискаємо Поповнити.

ru  , Заздалегідь створивши там гаманець;  З усіх доступних способів введення вибираємо поповнення з банківської карти;  Вводимо 12-ти значний номер, термін дії, код CVC і суму в російських рублях;  Натискаємо Поповнити

Далі, з'явиться сторінка, де вводимо пароль від 3-D Secure:

Далі, з'явиться сторінка, де вводимо пароль від 3-D Secure:

Після нескладних дій, кошти моментально відобразяться на особовому балансі. Як ведіть, поповнити Яндекс Гроші дуже просто.

Новости