• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Дарина Пинзарь здивувала своїм потворним чином

Шанувальники пишуть, що капелюх, яка в два рази більше голови ведучої, більше нагадує шкільний бант, ніж вишуканий елемент образу.

Шанувальники пишуть, що капелюх, яка в два рази більше голови ведучої, більше нагадує шкільний бант, ніж вишуканий елемент образу

Дарина Пинзарь опублікувала в своєму Instagram-акаунті фотографію з Гран-прі радіо «Монте-Карло». Дівчина з'явилася на заході в бежевій сукні нижче коліна з розрізом до верхньої частини стегна, чорних босоніжках на шпильці і невеликий бежевій сумкою. «Родзинкою» образу стала капелюшок, яка, як зазначили коментатори, «ні в тин ні в ворота», чим здивувала шанувальників.

Варто відзначити, що колишня учасниця телепроекту «Дом-2» повністю проігнорувала дрес-код скачок. На скачках пані повинна з'явиться в плаття не коротше ніж на долоню вище коліна. Відкриті плечі заборонені. Капелюх в діаметрі повинна бути не більше 10 см, а ось носіння рукавичок вітається. Користувачі шоковані, наскільки потворно Пинзарь підібрала вбрання для світського заходу.

Провідна також порекомендувала своїм шанувальникам звернути уваги на дизайнерський будинок, в якому вона придбала цей капелюх, але шанувальники впевнені, що ні за які гроші не куплять чергову несмак від місцевих майстрів.


Яна Бєлова

Новости