• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Власники ID-паспортів не матимуть жодних проблем з голосуванням на виборах президента - ЦВК

цею материал Доступний по-русски

У Центрвиборчкомі спростували поширену сьогодні деякими ЗМІ інформацію з посиланням на слова голови ЦВК Тетяни Сліпачук про те, що власники ID-паспортів нібито не зможуть проголосувати на президентських виборах без внесення змін до законодавства.

У Центрвиборчкомі спростували поширену сьогодні деякими ЗМІ інформацію з посиланням на слова голови ЦВК Тетяни Сліпачук про те, що власники ID-паспортів нібито не зможуть проголосувати на президентських виборах без внесення змін до законодавства

У виборців з ID-паспортами не буде жодних проблем / фото УНІАН

Про це кореспонденту УНІАН повідомив голова прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко.

Читайте також На організацію президентських виборів витратять понад 2 мільярди гривень - ЦВК

"У законі про вибори президента є стаття, де розписано, які документи потрібно подати особі, щоб бути зареєстрованим кандидатом у президенти. Серед цих документів вказана" ксерокопія відповідних сторінок паспорта громадянина України ", - зазначив Хівренко.

За його словами, таким чином законодавство не дозволяє потенційним кандидатам в президенти - власникам ID-паспортів бути зареєстрованими кандидатами, оскільки вони повинні подавати ксерокопії сторінок саме паперових паспортів.

При цьому керівник прес-служби ЦВК підкреслив, що "виборців це не стосується жодним чином".

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 13 листопада, на прес-конференції голова ЦВК Тетяна Сліпачук наголосила на необхідності внесення «точкових» змін в закон про вибори президента в зв'язку з тим, що з моменту його прийняття в 1999 році істотно змінилося законодавство.

За словами Сліпачук, зокрема, був введений електронний паспорт громадянина України, якого не було на попередніх президентських виборах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости